7 Najlepšie Bitcoin kryptografické tvrdé peňaženky recenzované

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

Naša recenzia hardvérovej peňaženky Bitcoin

⚡️ Čo je studená peňaženka?

Studená peňaženka je typ fyzického zariadenia na ukladanie peňazí, ktoré nie je pripojené na internet, a preto je podstatne menej náchylné na napadnutie hackermi. Tieto peňaženky, niekedy známe ako samostatné peňaženky alebo hardvérové peňaženky, nie sú online.

⚡️ Ktorá hardvérová peňaženka podporuje najviac mincí?

Kryptomeny Ledger.
Napríklad hardvérové peňaženky od spoločnosti Ledger (Nano X a Nano S) podporujú širokú škálu kryptomien.

⚡️ Ktorá je lepšia ako Tresor alebo Ledger?

Kto by si mal zaobstarať bitcoinovú peňaženku Tresor? Odpoveď znie, že to naozaj závisí a najbezpečnejšie je používať hardvérové aj softvérové peňaženky. Obe hardvérové kryptografické peňaženky sú pomerne bezpečné a konečné rozhodnutie bude založené na preferenciách používateľa. Zariadenie Ledger má vlastný proprietárny operačný systém a typ čipu Secure Element, zatiaľ čo Trez alebo Tresor sa stratí alebo je ukradnutý?

⚡️ Čo sa stane, ak mi ukradnú Ledger?

Vaše kryptografické aktíva sú v bezpečí, pokiaľ máte frázu na obnovenie. Svoje prostriedky môžete obnoviť pomocou 24-slovnej obnovovacej frázy v akejkoľvek hardvérovej alebo softvérovej peňaženke, ktorá ju podporuje, bez ohľadu na to, či sa vaše zariadenie stratilo, bolo ukradnuté alebo prestalo fungovať.

Ako funguje kryptografická peňaženka Bitcoin

Väčšina smartfónov používa zabezpečený mikrokontrolér, v ktorom je čip, ktorý sa pripája na internet, odlišný od čipu, ktorý uchováva súkromný kľúč zariadenia. Využívajú technológiu čipov EAL5+, ktorá je odolná voči útokom prienikom.

Aká ťažba bitcoinov je najlepšia kryptografická pevná peňaženka?
Kryptografické peňaženky

Hackerským útokom sa dá predísť obmedzením času stráveného online. Zariadenia pripojené na internet, ako sú smartfóny a osobné počítače, by mali byť v režime offline, aby sa znížil počet prípadov krádeže hackermi.

Touto metódou môžete manuálne podpisovať a overovať transakcie v režime offline. Zabráni sa tak phishingu, hackerským útokom a iným manipuláciám, ktoré by mohli viesť k zmene adresy peňaženky pri kopírovaní a vkladaní.

Ktorák ryptografické peňaženky peňaženka podporuje najviac mincí?
Aký je najlepší BTC miner?

Plastové tlačidlá, dotykové obrazovky a iné technológie umožňujú používateľom zadávať PIN palcami alebo končekmi prstov. Výzva na obrazovke umožňuje používateľovi uistiť sa, že adresa je správna.

Sú veľmi odporúčané pre jednotlivcov, ktorí majú veľa bitcoinov a iných digitálnych mien.

Väčšina týchto peňaženiek obsahuje ďalšie bezpečnostné opatrenia, ako je uzamknutie PIN, dvojfaktorová autentifikácia a biometrická ochrana.

Ako dlho trvá ťažba 1 bitcoinu na počítači?
Ako dlho trvá ťažba 1 bitcoinu na počítači?

Pri prvom nastavení zariadenia všetky vyžadujú dlhý reťazec znakov, ktorý sa nazýva kód na obnovenie slova. Ten sa používa na získanie vašej kryptomeny späť, ak sa vaše zariadenie stratí, hackne alebo rozbije.

Zoznam najlepších kryptografických peňaženiek

Na čo sa používa Ledger Nano S?
Tu je zoznam populárnych a známych bitcoinových peňaženiek:
 • Ledger Nano C.
 • Trezor Model One hardvérová krypto peňaženka
 • SafePal S1.
 • Oceľová peňaženka Bitcoin pre zálohovanie hardvérovej peňaženky
 • Trezor Model T – nová generácia
 • Biometrická peňaženka D'CENT
 • SecureX V20 Najbezpečnejší

Porovnávacia tabuľka niekoľkých populárnych hardvérových kryptopeňaženiek

Ledger Nano S.

Čo uchováva Ledger Nano S?
Ako funguje nano register?

Pomocou peňaženky Jaxx môžete ľahko ukladať, obchodovať a prenášať veľké množstvá kryptomien, najmä Bitcoin, Ether a Litecoin.

Najznámejšou peňaženkou je Ledger Nano S, ktorá bola vydaná v roku 2016. Je bezpečnejšia ako Trezor, ktorý bol podľa niektorých používateľov v minulosti hacknutý. Je tiež viacúčelová a vhodná pre začínajúcich aj skúsených obchodníkov s kryptomenami.

Ledger Nano S je USB peňaženka na kryptomeny, ktorá funguje s rôznymi operačnými systémami vrátane Windows a OS X. Má prehľadné rozhranie s displejom OLED a dve navigačné tlačidlá na overovanie transakcií. Bitcoin, etherium a litecoin sú len niektoré z viac ako 1 100 kryptomien a digitálnych aktív, ktoré Ledger Nano S podporuje.

Ledger Nano S - bezpečná hardvérová bitcoinová peňaženka
Oplatí sa kúpiť Ledger Nano?

Nano S si môžete kúpiť na oficiálnej webovej stránke spoločnosti Ledger alebo u autorizovaného predajcu. Stojí približne 100 USD a dodáva sa s ročnou zárukou.

Kvôli chýbajúcej podpore 3 až 5 kryptomien v závislosti od veľkosti peňaženky však Ledger Nano S nie je ideálny pre obchodníkov, ktorí sa venujú len niekoľkým rôznym menám.

Tu sa dozviete, ako používať Ledger Nano S:

Kryptografické zariadenie s pevnou peňaženkou má pokyny na obrazovke, ktoré vám ukážu, ako nastaviť a vykonať transakciu vrátane toho, kedy je potrebné vygenerovať novú adresu.

Najpokročilejšia ochrana kryptoaktív

Kryptografická peňaženka Ledger Nano S
Zariadenie pripojte k počítaču alebo prenosnému počítaču pomocou kábla micro-USB.

Ak napríklad používate kľúčenku s kontom Google, prejdite na kartu Nastavenia>Konto a viera. Budete musieť zadať šesťmiestne heslo a potvrdiť ho.

Pripojte zariadenie Ledger Nano S k televízoru a otvorte webovú lokalitu ledgerapp.com na počítači PC alebo Mac s nainštalovaným prehliadačom Chrome. Na tento postup je potrebný Chromecast.

Môžete poslať peniaze na ľubovoľnú adresu peňaženky, potvrdiť platnosť adresy na displeji a pomocou tlačidiel zadať PIN, aby ste mohli odoslať transakciu. Keďže touto metódou môžete podpisovať transakcie offline, je pre keyloggery ťažšie ukradnúť vaše heslo.

Vlastnosti:

Ako funguje Trezor One?
Ledger Nano S crypto najlepšia pevná peňaženka pre krypto
 •  3 čisté hárky na regeneráciu osiva.
 • Synchronizácia so softvérom Ledger Live pre zariadenia Ledger.
 • Šnúrka, prívesok a krúžok na kľúče sú súčasťou balenia fotoaparátu Sony Alpha a7R III.
 • Dve vrstvy ochrany tvoria čip T31H320 (zabezpečenie) a STM32F042 (operačný systém).
 • Používajú sa na overovanie kryptomenových transakcií pomocou špecializovaného hardvérového čipu.
 • Ak ste diverzifikovaný investor alebo obchodník, podpora mnohých peňaženiek vás kvôli obmedzenému priestoru dostáva do situácie, keď musíte peňaženky odstraňovať a znova inštalovať.
 • EAL5+ je chránený proti prieniku útokov.

Tresor Model One bol vydaný v apríli 2018 ako prvá hardvérová peňaženka na trhu s bitcoinmi.

Oplatí sa kúpiť Trezor One?
Čo je Trezor One?

Ide o strednodobú investíciu na trhu s kryptomenami, ktorá je najvhodnejšia pre obchodníkov a držiteľov, ktorí predpokladajú, že svoju menu budú držať niekoľko mesiacov.Trezor je značka hardvérových peňaženiek Model One a Model T spoločnosti SatoshiLabs. Model One, ktorý bol uvedený na trh v roku 2013, využíva na generovanie a zálohovanie svojich deterministických kľúčov hierarchický deterministický kľúč a mechanizmus prenosu BIP32 (BIP39).

Hoci v minulosti došlo k narušeniu bezpečnosti, keď jednotlivci stratili kryptomeny, zariadenie na kryptomeny dokáže uložiť viac ako 1 000 kryptoaktív. Obsahuje aj obrazovku displeja a dve fyzické tlačidlá na potvrdzovanie odosielania transakcií.

Dá sa Trezor hacknúť?
Je Trezor dobrá peňaženka?

Nemá pripojenie Bluetooth a podobne ako Ledger Nano S sa najlepšie hodí ako základné hardvérové kryptografické úložné zariadenie.

Tresor One crypto možno používať rôznymi spôsobmi. Tu je niekoľko príkladov:

Pripojte zariadenie Trezor k počítaču, spustite softvér Trezor-bridge a vygenerujte kód PIN podľa pokynov na úvodnej stránke. Na displeji nájdete zamiešanú mriežku s číslicami 1-9.

Vyplňte nasledujúce prázdne políčka alebo napíšte vlastnú 24-slovnú prístupovú frázu.

Čo sa stane, ak stratím svoj Trezor?
Môžem na Trezor uložiť kryptomenu?

Protokol Bitcoin zatiaľ neumožňuje podporu viacerých podpisov pre účty, hoci v budúcnosti môže byť pridaná.

Po prihlásení môžete zobraziť prijímajúcu adresu, prezerať a sledovať históriu transakcií v peňaženkách a posielať kryptomeny.

Informácie o transakcii môžete potvrdiť na obrazovke a zadaním PIN kódu. Môžete tiež podpísať a overiť e-maily.

SafePal S1 najlepšia pevná peňaženka na kryptomeny
Koľko peňaženiek dokáže Trezor uložiť?

 Vlastnosti:

 • Podporovaný je Firefox pre Android, OSX, Windows a Linux.
 • Zákazníci si môžu zariadenie na stránke do určitej miery prispôsobiť.
 • Vytvorte si adresu podľa vlastného uváženia, aby ste zabránili používaniu rovnakej adresy.
 • Nastavte províziu na normálnu, vysokú, úspornú, nízku alebo vlastnú úroveň.
 • Peňaženka podporuje integráciu s inými peňaženkami tretích strán.
 • Štandard WPA3 je bezpečnejší ako protokol WPA2. Oba protokoly sa ukázali ako odolné voči útokom.

SafePal S1 je produkt od spoločnosti Superb Bank, ktorý chráni IP pred krádežou a hackerským útokom.

Aký typ peňaženky má SafePal?
Ako funguje SafePal S1?

Hlavná sieť EOS bola spustená 4. júna 2018. Platforma je kompatibilná s UDT, ktoré sú podobné tokenom ERC20 a umožňujú používateľom obchodovať aj s ďalšími aktívami než len s mincami. Držitelia tokenov Binance a ERC budú môcť nový systém používať už čoskoro.

Binance SafetyPal S1 je produkt spoločnosti Binance Labs, ktorý burza predáva priamo. Je chránený izolovaným PIN kódom a súkromnými kľúčmi, čo sťažuje jeho hacknutie. Hlavným cieľom bolo vyvinúť menej nákladnú pevnú kryptografickú peňaženku ako Trezor a Ledger Nano S, ktoré boli vydané v roku 2021.

Je prepojená s mobilnou aplikáciou SafePal. Pri platbách kryptomenami, ako sú Bitcoin, Litecoin alebo Dogecoin, môžete pomocou zabudovaného fotoaparátu naskenovať QR kód a dokončiť transakcie offline. Súčasťou je aj mnemotechnická karta s napísanými mnemotechnickými počiatočnými kódmi a súkromnými kľúčmi, ako aj šnúrka na nosenie na krku.

Je SafePal bezpečná tvrdá peňaženka na kryptomeny
Čo je SafePal?

Je to bitcoin, Binance Coin, BEP2 tokeny, ERC-20 kompatibilné mince a Ethereum multi-crypto hard peňaženka.

SafePal je webová aplikácia, ktorá vám umožňuje vytvárať, spravovať a sledovať body bezpečného nakupovania.

Zatvorte všetky aplikácie. Stlačením tlačidla napájania na zariadení ho zapnite. Nainštalujte aplikáciu SafePal.

Vyberte jednu z možností, napríklad “Vytvoriť novú peňaženku” alebo “Obnoviť zo zálohy prístupovej frázy”.

Pridajte si preferované kryptomeny do peňaženky v sekcii správy mincí. Dávajte si pozor na upozornenia, ktoré vás informujú o tom, kedy môžete pridať ďalšie mince.

Čo je to krypto peňaženka?
Ako vybrať peniaze zo služby SafePal?

Vlastnosti:

 • Neexistujú žiadne pripojenia Wi-Fi, NFC ani Bluetooth.
 • Po objavení vírusu alebo škodlivého softvéru sa aktivuje samodeštrukčný mechanizmus. Nezabudnite si správne a offline uložiť prístupovú frázu.
 • Spravujte svoje portfólio prostredníctvom aplikácie SafePal pre iOS a Android.
 • Je odolný voči penetračným útokom.

Hardvérové zálohovanie bitcoinovej peňaženky s chladiacim úložiskom bitcoinovej peňaženky

Aký zmysel má hardvérová peňaženka?
Ktorá fyzická peňaženka je lepšia?

Tento typ Bitcoin IRA je vhodný len pre dlhodobých investorov.

Najlepšie peňaženky na bitcoiny sú vyrobené z ocele, ktorá vaše bitcoiny čo najdlhšie ochráni pred ohňom a vodou. Ako viete, papierové peňaženky sú fantastické na uchovávanie kryptomien v režime offline. Na druhej strane voda a oheň papierové peňaženky ľahko poškodia. Oceľová peňaženka na bitcoiny umožňuje zapísať na peňaženku originálnu 12-slovnú seed frázu Nano Ledger, Trezor a KeepKey.

Peňaženka umožňuje používateľovi zálohovať súkromný kľúč pomocou ľubovoľných písmen, číslic alebo symbolov. Zálohovanie nepotrebuje žiadne ďalšie vybavenie, pečiatku ani nápis. Ak chcete zálohovať peňaženku, stačí zadať prvé štyri písmená frázy cid. Je to kvôli

Hlavnou nevýhodou je, že nebudete môcť používať možnosti šifrovacieho ovládania digitálnych zariadení a aplikácií.

Čo je to kryptopeňaženka sólo?
Aká je najlepšia peňaženka na ťažbu?

Ako uložiť Bitcoin do oceľovej peňaženky

Dieliky sú zabalené v nádobe s predtlačenými názvami, číslicami a symbolmi.

Po vložení každej dlaždice zatvorte peňaženku a uzamknite ju, aby ste vytvorili zálohu. Po dokončení ju zatvorte a uzamknite. Ak chcete peňaženku obnoviť, odomknite ju a zobrazte uloženú zálohu frázy obnovenia.

Toto bezplatné písmo, ktoré je k dispozícii pre používateľov systému Windows aj Mac, obsahuje veľké a malé písmená, číslice a medzery.

Ako funguje trezor t?
Ako uložiť semená bitcoinu?

Vlastnosti:

 • Zariadenie je vybavené vopred vygravírovanými dlaždicami, ktoré sa vkladajú do miniaplikácie. Obklady boli vytvorené pomocou laserového rezacieho zariadenia.
 • Prenosné.
 • Na oboch stranách sa môže nachádzať celá pôvodná fráza s 24 slovami!
 • Je odolný voči korózii, nárazom, manipulácii a ohňu. Je vodotesný, odolný voči nárazom, nárazuvzdorný a ohňovzdorný.
 • EAL5+ je odolný voči neoprávnenej manipulácii.

Peňaženka Trezor T-Next Generation Model je najnovšia verzia Trezoru. 

Na čo sa používa trezor?
Trezor t náklady?

Ideálna peňaženka pre pokročilých investorov a obchodníkov s viacerými kryptomenami.

T je vylepšený model kryptografickej peňaženky Trezor One, ktorá bola prvýkrát predstavená v roku 2019. Model T podporuje aj 1 389 kryptomien a tokenov, ako aj hierarchické deterministické vytváranie HD kľúčov a technológiu šifrovania prenosu BIP32.

Model SP 540 je bohatý na funkcie a má dotykový displej, čo môže byť užitočné pre tých, ktorí sú na cestách. Ponúka tiež podporu metódy Shamir Secret Sharing na zdieľanie kľúčov pri ich zálohovaní z dôvodu bezpečnosti a kartu SD, na ktorú možno v budúcnosti uložiť údaje a súbory na šifrovanie.

Ako nastaviť model Trezor T:

Môžem na Trezor ukladať kryptomeny?
Je Trezor dobrá peňaženka?

Ak chcete používať Trezor s aplikáciou Trezor Wallet v prehliadači, musíte si nainštalovať Trezor Bridge alebo jednu zo štyroch uvedených metód. Prístup k peňaženke na webovej lokalite Trezor Wallet môžete získať pomocou prehliadačov Chrome a Firefox.

Na nastavenie zariadenia a správu kryptomeny môžete použiť webovú peňaženku Trezor.

Vytvorte si novú peňaženku pripojením k počítaču alebo MAC-u. Ako odmenu za vykonanie tohto kroku dostanete semienko na obnovenie. Uchovávajte ho na papieri a uložte mimo internetu.

poslať kryptomenu, naskenujte kód QR alebo zadajte adresu príjemcu do poľa adresy príjemcu.

Táto položka poskytuje tieto funkcie:

Ako funguje peňaženka Dcent?
Ako môžem poslať mince do spoločnosti Trezor T?
 • Systém overovania tohto zariadenia je zabudovaný v dotykovej obrazovke, ktorá umožňuje rýchle zadanie kódu PIN a prístupovej frázy.
 • Keďže má zabudovaný pevný disk a je poháňaný procesorom AMD64, je ľahký a výkonný. Možno ho používať so systémami Windows, macOS, Linux alebo Android prostredníctvom podpory OTG. iOS podpora nie je k dispozícii.
 • Podporuje dvojfaktorové overovanie pomocou univerzálneho druhého faktora (U2F).
 • Funguje ako bezpečnostný kľúč FIDO2 na podporovaných zariadeniach.
 • Stolný program Trezor Suite vám pomôže efektívnejšie využívať vašu peňaženku.
 • Podporované sú kódy QR – odosielateľa môžete požiadať, aby pri odosielaní kryptomeny použil kód.
 • Posielanie peňazí viacerým osobám v rámci jednej transakcie
 • Zariadenie NSX-T je chránené proti útokom škodlivého softvéru.

Biometrická peňaženka centrálnej banky

Je dcent studená peňaženka?
Čo je to biometrická peňaženka?

Túto peňaženku ocenia používatelia, ktorí trávia veľa času na cestách.

Je najlepšie hodnoteným spomedzi ostatných, pretože má takmer funkčné biometrické zabezpečenie, takže je ideálny na zabezpečenie. Obsahuje aj zabudovanú funkciu Bluetooth a káblové pripojenie USB na zabezpečenie mobility, ale len skromnú podporu kryptomien.

Okrem centrálneho snímača odtlačkov prstov na potvrdzovanie transakcií má 1,1-palcový displej OLED so štyrmi fyzickými tlačidlami. K dispozícii je aj 585 mAh batéria a port micro USB. Hardvér IoTrust sa vyrába v Kórei a je vybavený 1,1-palcovým displejom, ako aj štyrmi fyzickými tlačidlami a hlavnou čítačkou odtlačkov prstov na potvrdzovanie

Ako používať biometrickú peňaženku D'CENT:

Ako sa používa aplikácia peňaženka dcent?
Ako môžem aktivovať peňaženku dcent?

Zapnite peňaženku a vyberte jazyk. Vyberte možnosť “Vytvoriť peňaženku” a zadajte štvormiestny PIN kód, aby ste vytvorili peňaženku. Zariadenie uloží váš sken s niekoľkými skenmi.

Pomocou štvormiestneho PIN kódu zapíšte 24-slovnú frázu na obnovenie, ktorú poskytuje systém Windows 8.1. Uistite sa, že ju máte zapísanú na bezpečnom mieste, kde ju nezničí voda, roztrhnutie alebo iné prvky. Podľa potreby zadajte dve slová na potvrdenie uloženia prístupovej frázy pre obnovenie.

Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu D'CENT Wallet do svojho telefónu a získajte prístup k správe svojich kryptoaktív. Na tento účel sa prihláste pomocou odtlačku prsta a potvrďte ho. Prvýkrát si budete musieť stiahnuť softvér D'CENT Wallet pre svoj smartfón. Je k dispozícii vo verziách pre iOS aj Android.

Pripojte telefón alebo tablet k počítaču cez Bluetooth (skontrolujte, či sa k zariadeniu pripojí cez OTG).

Môžem na peňaženku dcent vsádzať?
Ako zakážem peňaženku dcent?

 Vlastnosti:

 • Na uľahčenie správy finančných prostriedkov vám mobilná aplikácia umožňuje prepojenie so smartfónom alebo tabletom.
 • Nie sú v ňom zabudované žiadne funkcie pre kryptomeny.
 • Nie je k dispozícii funkcia overovania U2Factor.
 • Podporuje obchodovanie so 6 rôznymi menovými aktívami, ako aj tokenmi ERC20.
 • EAL5+ je chránený pred prienikom útokov.
 • Transakcie sa pri odosielaní podpisujú a overujú offline.
 •  Cena: 159 dolárov, ak na webovej stránke kryptografickej peňaženky nie je jarná zľava 50 %.

PcX V21 je mimoriadne bezpečný, pretože je vybavený 256-bitovým kľúčom. 

Čo sa stane, ak stratím peňaženku dcent?
Čo sa stane, ak stratím peňaženku Dcent?

Pre používateľov ERC20, BTC, ETH a LTC na cestách.

Spoločnosť sa nachádza na Taiwane. Napriek tomu, že poskytuje poradenstvo v oblasti bezpečnosti obchodných blockchainov a audítorské služby, má teraz kryptografickú pevnú peňaženku V20. Na rozdiel od väčšiny ostatných sa môže pochváliť 2,8-palcovým dotykovým displejom so zaobleným dizajnom.

Peňaženka sa dá pripojiť k mobilným telefónom, takže je v porovnaní s inými zariadeniami, ktoré musia byť pripojené k počítaču alebo notebooku, veľmi mobilná. Po pripojení cez webové rozhranie môžete pridať kryptomenu, pre ktorú chcete generovať adresy. Ak do nej chcete posielať vklady, nepotrebujete prístup na internet. Je to možné prostredníctvom QR kódov, ktoré odosielajú

Ako používať SecuX V20:

Ako kryptopeňaženky zarábajú peniaze?
Je peňaženka Dcent vypnutá?

Ak chcete otvoriť aplikáciu Nastavenia systému Windows 10, ťuknite na tlačidlo Štart a vyberte položku Všetky aplikácie. Ťuknutím na klávesnicu Win + I na počítači spustite aplikáciu Nastavenia. V počítači s tabletom potiahnite prstom od pravého okraja obrazovky, čím zobrazíte všetky otvorené aplikácie, ktoré obsahujú túto ikonu na hornej lište, a potom na ňu raz ťuknite. Nastavte nové konto zariadenia.

Po uložení prístupovej frázy môžete nové peňaženky vytvárať výberom možnosti “Vytvoriť novú peňaženku”. Potom sa vám zobrazí 24-slovná prístupová fráza a súkromné kľúče. Uchovávajte si ich v bezpečí na papieri. Pred pokračovaním postupu budete musieť potvrdiť uložené prístupové frázy

Môžete zaznamenávať históriu transakcií pre zadané účty a peňaženky, odosielať offline po podpísaní a overení transakcií a pridávať nové účty.

Na čo slúži peňaženka na kryptomeny?
Ako si môžem založiť kryptografickú peňaženku?

Ak chcete presunúť finančné prostriedky, stačí pred vytvorením peňaženky prejsť na internet a pripojiť sa k webovému rozhraniu (alebo sa pripojiť k mobilnej aplikácii SecuX pre Android alebo iOS a prihlásiť sa do nej). Vyberte kryptomenu, ktorú chcete poslať, výberom položky “Transfer” a potom “Offline Transfer”.

Kryptomeny môžete prijímať aj naskenovaním kódu QR, ktorý sa zobrazí na zariadení, alebo ich odoslaním do online peňaženky.

Vlastnosti:

 • Čip RFID je pripojený k čítačke prostredníctvom zabezpečeného pripojenia. Zariadenie má certifikát EAL 5+, čo znamená, že splnilo prísne bezpečnostné normy a odporúčané postupy pre výrobcov zariadení určených na spracovanie platobných transakcií.
 • Podporuje viac ako 1 000 rôznych kryptomien.
 • Podporuje viac ako 500 účtov.
 •  Cena: 139,00
Čo sa nachádza v peňaženke s kryptomenami?
Potrebujem peňaženku na kryptomeny?

Stiahnutie

Tento návod na hardvérovú peňaženku Bitcoin vám pomôže určiť, ktorú peňaženku použiť na ukladanie kryptomien. Navrhujú sa samostatné riešenia na ukladanie a mali by sa zvážiť funkcie, ako je možnosť spravovať kryptomeny z peňaženky.

Modely Ledger Nano S a X sú známe svojou bezpečnosťou a spoľahlivosťou, a to aj medzi veľkými firmami. Model S má menej kompatibilných peňaženiek ako model X; to znamená, že ak zamiešate svoje držby a obchodné karty tak, aby obsahovali viac kryptomien ako päť, možno budete musieť aplikácie preinštalovať a odstrániť.

Na čo slúži peňaženka na kryptomeny?
Sú kryptomeny bezpečné?

Trezor One a Model T vyrába spoločnosť SatoshiLabs, ktorá však v minulosti zaznamenala porušenie bezpečnosti. Funkčne však podporujú viac peňaženiek Hoci poskytujú možnosti správy peňaženiek, ich primárnym účelom je bezpečné uloženie bitcoinov. Ak chcete len ukladať bitcoiny a nechcete sa zaoberať portfóliom, SecureX

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov