Kryptografický obchodný bot: Čo robia, ako fungujú a aké sú najlepšie možnosti pre vás

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

⚡️ Sú obchodné roboty dobré?

Obchodné roboty dokážu dokončiť transakcie rýchlejšie ako ľudia. Dokážu vykonávať najzložitejšie výpočty za kratší čas ako ľudia. Okrem toho ich okamžitá reakcia na zmeny cien môže poskytnúť obrovské výhody na rozdiel od oneskorení, ktoré môžu zmeniť ziskový obchod na stratový.

⚡️Koľko stojí obchodný bot?

✔️ HAAS Bot: 0,006 BTC/3 mesiace
✔️ Cryptohopper 19 USD/mesiac
✔️ Cryptotrader 0,0025 BTC/mesiac
✔️ revenuebot plánuje 20 % z vášho zisku, ale nie viac ako 50 USD/mesiac

⚡️Koľko môže zarobiť začínajúci denný obchodník?

Pri obchodovaní môžete buď zarobiť určitú sumu peňazí, alebo všetko stratiť; neexistujú žiadne záruky. Typický mesačný zárobok je 2 až 5 %, čo sa považuje za dobré.

⚡️Čo je Dex? Čo je to Dex?

Decentralizovaná burza (DEX) je trh, na ktorom môžu používatelia obchodovať bez pomoci tretej strany.

⚡️Čím sa DEX líši od CEX?

DEX podporuje len kryptomeny a neumožňuje výmenu fiat mien, zatiaľ čo CEX dokáže spracovať obidve meny.

Ak sa venujete obchodovaniu s kryptomenami, možno ste už počuli o obchodných botoch. Ale čo sú zač? Ako fungujú? A ktorý by ste si mali vybrať pre seba? V tomto článku si preberieme všetko, čo potrebujete vedieť o obchodných botoch – od toho, čo sú a ako fungujú, až po najlepšie dostupné možnosti a výhody a nevýhody ich používania. Takže či už s obchodovaním práve začínate, alebo hľadáte efektívnejší spôsob obchodovania, čítajte ďalej!

V živom režime obchodný bot pre burzu udržiava všetky údaje, iniciuje a ruší obchody a upozorňuje váš telefón na kritické udalosti a nové možnosti.

Môžete ho naučiť, aby napríklad kúpil Bitcoin o 5 % lacnejšie a potom ho predal o 10 % drahšie so ziskom 15 %. A ak cena nedosiahne zamýšľanú latku, ponechá si rovnakú sumu peňazí. Alebo môžete efektívne uzavrieť príkaz umiestnením stopky, ak kurz BTC náhle zmení kurz.

Čo dokáže obchodný bot?

Čo sú to boti na obchodovanie s kryptomenami?
Nižšie sú uvedené najdôležitejšie funkcie botov na obchodovanie s kryptomenami na burze:
 • crypto obchodovanie bot boli vyrobené pre riadenie rizík. Obmedzíte rozsah, v ktorom môže stroj pracovať, ako aj ochránite svoj majetok. Automaticky vypočíta hodnoty volatility a zisku na základe údajov z predchádzajúcich obchodných relácií
 • nZadávanie príkazov, keď aktívum dosiahne určitú cenu. Nie je žiadnym tajomstvom, že zadávanie trhových príkazov za dobrú cenu je pre veľkých obchodníkov náročné, ale snaha o zadanie obrovského limitného príkazu na trhu je nebezpečná. Počítač dokáže nakúpiť a predať položku postupne. Veľký úžitok z toho budú mať aj drobní investori a špekulanti.
Princípy fungovania kryptografického bota
Je obchodný bot zadarmo?
 • Multiplatformovosť – obchodný bot na kryptografiu môže obchodovať na viacerých burzách, pretože je s nimi prepojený a vedie jeden všeobecný účet. V dôsledku toho nachádza atraktívnejšie cenové ponuky a vytvára príležitosť na arbitráž.
 • Pomocou systému DMS môžete vytvárať automatizované úlohy, ako je napríklad zasielanie oznámení v konkrétny dátum a čas pre každého zamestnanca alebo zasielanie e-mailov o konkrétnych udalostiach. Môžete tiež posielať e-mailové správy klientom, upozorňovať ich prostredníctvom programu Telegram alebo e-mailu
 • Analýza trhu – zhromažďovanie údajov z rôznych zdrojov o vybraných aktívach a ich ukladanie do databázy. Ich sledovanie v databáze a zobrazovanie jednoduchým spôsobom. Používanie strojového učenia na výpočet zmien cien.

Zásady fungovania

Sú obchodní boti vôbec dobrí?
Základné zásady regulácie kryptoaktív

Odporúčame spustiť program na vyhradenom serveri (VPS). V porovnaní s vaším domácim počítačom ponúka najlepšiu odozvu a dobu prevádzkyschopnosti služieb.

Príklad použitia vopred pripraveného bota na obchodovanie s kryptomenami: najprv sa musíte zaregistrovať na webovej stránke vývojára robota, vybrať si plán, zaplatiť a stiahnuť softvér. Nainštalujte ho na vami prenajatý server.

Ak chcete získať kľúč API, prejdite do osobnej kancelárie burzy a získajte prístup k operáciám pre kryptografického obchodného bota. Môžete zabrániť vkladom a výberom z účtu, aby vaše digitálne aktíva zostali v bezpečí. Bot môže nakupovať a predávať aktíva len v rámci profilu používateľa.

Typy botov pre kryptomenové burzy
Aký je najúspešnejší obchodný bot?

Nastavte kryptografického bota s požadovaným scenárom správania a spustite ho pomocou rozhrania, ktoré je všeobecne orientované aj pre začiatočníkov. Služba zvyčajne poskytuje obchodné situácie alebo ich sama vytvára.

Niektoré firmy poskytujú plne automatizované obchodné roboty pre kryptomeny – využívajú umelú inteligenciu alebo napodobňujú stratégie špičkových obchodníkov, takže nemusíte nič vymýšľať sami.

Existuje niekoľko spôsobov poskytovania služieb:

Typy botov pre burzy kryptomien

Tvorba trhu
Čo sú boti na obchodovanie s kryptomenami?
 • Nevznikajú žiadne opakujúce sa náklady. – Jednorazová platba za plnú funkčnosť a ďalšie aktualizácie.
 • Predplatné je až na niekoľko výnimiek vhodné na jednorazové použitie. Existuje niekoľko typov predplatného vrátane mesačných a ročných splátok. Bot si môžete prenajať na mesiac a vyskúšať, či vám vyhovuje, alebo si ho zakúpiť na rok dopredu a ušetriť peniaze.
 • Funkcie môžu byť obmedzené z hľadiska množstva alebo času. Zobrazujú sa reklamy. Ak chcete získať úplný prístup, musíte si zakúpiť verziu “Premium”. Vývojári amatérskych, bezplatných výmenných kryptografických botov sú menej solidárni a môžu obsahovať škodlivý softvér alebo vírusy. Ak chcete bezplatného bota, používajte len softvér s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý bol schválený komunitou
 • Individuálne – Obchodné roboty si získali priazeň profesionálnych obchodníkov na automatizáciu únavných činností a vyhľadávanie nástrojov obchodných relácií. Častejšie sa používajú v poloautomatickom režime a sú vytvorené podľa obchodnej stratégie a štýlu na vykonávanie povinností konkrétneho obchodníka.

Obchodné roboty pre burzy kryptomien sú na trhu horúcou témou.

Program si môžete vybrať podľa cieľových schopností na základe svojich zdrojov a cieľov.

Tvorba trhu

Obchodovanie na rôznych burzách s cieľom minimalizovať riziko
Ako tvorcovia trhu dosahujú zisky?

Tvorcovia trhu dostávajú kompenzáciu za svoje drobné odchýlky v nákupných a predajných príkazoch. Vykonávať tieto transakcie ručne je jednoducho nereálne a vysokofrekvenčné roboty ich môžu vykonávať 24 hodín denne, sedem dní v týždni.

Tento typ výmeny nie je pre každého, ale je skvelý pre obchodníkov s obrovskou hotovosťou alebo špeciálnymi požiadavkami na služby (zľava alebo 0 % na transakcie).

Obchodovanie na rôznych burzách s cieľom minimalizovať riziko.

Každá kryptografická burza má svoje vlastné pravidlá pre vklad a výber fiat, objem obchodovania a úroveň ponuky. Arbitrážne kryptografické roboty pre burzy kryptomien hľadajú vrecká s nenaplnenou likviditou a zarábajú na rozdiele cien. Dokonca ani nemusí presúvať mince z jednej burzy na druhú; bot využíva API na pripojenie k mnohým platformám súčasne.

Výhody a nevýhody kryptografických botov. kryptografický obchodný bot pre obchodovanie na skalách
Ako znížiť riziko investícií do akcií

Vyváženie portfólia

Používateľ si môže vybrať preferované odvetvia (napr. inteligentné zmluvy, DeFi, NFT alebo Storage) alebo konkrétne kryptomeny, aby bot automaticky alebo poloautomaticky diverzifikoval investičné portfólio. Umelá inteligencia nájde spôsoby, ako minimalizovať investičné riziká a zároveň zvýšiť zisky. transakcie sa môžu vyskytovať zriedkavo. Kvôli HODL-ingu kryptobot znižuje výšku nerealizovaného zisku v dôsledku zníženia volatility, čím ponecháva silnejšiu pozíciu len dlhodobému držiteľovi.

Obchodovanie založené na technickej analýze

Najobľúbenejší bot na obchodovanie s kryptomenami je ten, ktorý toto všetko robí. Analyzujú a predpovedajú výkyvy na trhu na základe rôznych kritérií vrátane historickej a predpokladanej volatility, objemu obchodovania, korelácie s konkurenciou a dokonca aj správ a tweetov.

Koľko môže zarobiť obchodný bot?
Aký je najúspešnejší obchodný bot?

Softvér sa môže používať aj na vykonávanie rôznych operácií, ktoré nie sú v rozsahu jeho pôvodného návrhu. Keď je vystavený špecifickému trhovému vzoru, použije komplexné algoritmy a technológie spracovania prirodzeného jazyka, ako je kontrola gramatiky a označovanie viet, aby identifikoval finančné obchodné príležitosti dostupné prostredníctvom cenových výkyvov v trhových údajoch v reálnom čase. Tvorca programu tvrdí, že dokáže predpovedať pohyby na trhu s presnosťou až 90 %.

Výhody a nevýhody využívania botov

Obchodovanie na rôznych burzách s cieľom minimalizovať riziko
Výhody a nevýhody obchodných botov

Nevýhody oplotenia bazéna sú uvedené nižšie:

❌ Nie je to “čarovná palička.” Najlepší kryptografický obchodný bot poskytuje používateľom informácie o nebezpečenstve straty peňazí.

❌ Stále je závislá od ľudskej chyby a vyžaduje si úpravu techník, monitorovanie. Predovšetkým preto, že žiadny trh nemožno presne predpovedať v absolútnych číslach.

❌ Možno prehliadne, čo vám signalizuje váš hlad.

❌ Vždy existuje možnosť, že dôjde k poruche počítača alebo útoku hackera.

Nasledujúce výhody používania webovej stránky:

✅ Vykonáva všetky bežné činnosti, ktoré musí obchodník vykonávať manuálne.

✅ Je to globálny online broker s licenciou v Spojených štátoch, ktorý má na svojej platforme viac ako 1 000 obchodníkov. Pracuje 24 hodín denne, sedem dní v týždni a nevyberá si voľné víkendy. – Obchody sa uskutočňujú skôr na základe algoritmov než na základe pocitov.

✅ Môžete súčasne vykonávať rôzne prístupy, spravovať mnoho portfólií a pamätať si “všetko”.

✅ Rýchle a presné analytické výpočty trendov a pohybov na trhu s kryptomenami.

Najlepšie kryptomena výmenné roboty

Haasbot

Haasbot
Stručný prehľad HAASonline Trading Bot

Inštalácia trvá len niekoľko minút namiesto hodín a ponúka najsofistikovanejší automatizovaný najlepší obchodný bot pre výmenu bitcoinov.

Open Source Team je skupina vývojárov, ktorí si dali za úlohu poskytnúť čo najlepší obchodný zážitok s vlastnou špeciálnou značkou botov.

Dôvodom, prečo nie sú bitcoinové bankomaty v Spojených štátoch tak populárne ako v iných vyspelých krajinách, je skutočnosť, že ich bolo vybudovaných len niekoľko. Pomaly získavajú náskok pred konkurenciou a vzhľadom na to, že v rámci krajiny je k dispozícii viac ako 20 rôznych kryptomien, je jasné, že tunajší spotrebitelia chcú túto možnosť využiť. Obchodný bot je k dispozícii pre operačné systémy Windows, Mac a Linux.

Koľko môže zarobiť obchodný bot?
Fungujú obchodné roboty naozaj?

Kryptomena obchodovanie bot reddit

 • Binance (plus US a futures)
 • Pečiatka Bitstamp
 • Ionómia
 • Kraken (plus futures)
 • KuCoin
 • Bitpanda Pro
 • Bitmex
 • CEX.io
 • Coinbase Pro
 • Bitfinex
 • Bittrex
 • Bybit
 • GEMINI
 • HitBTC
 • Huobi
 • Deribit
 • FTX
 • OKCoin
 • OKEX (plus futures)
 • Poloniex
Je obchodovanie s umelou inteligenciou ziskové?
Je obchodovanie s umelou inteligenciou ziskové?

Za Diggity Dogs stoja Quintus de Haas, Josh Becker, Rustim Rhoda, Reynaldo Rivera a Jeff Vernon. Vznikol v roku 2014 a jeho režisérmi sú Stefan de Haas, Quintus de Haas, Josh Becker a Rustim Rhoda.

Podľa podmienok, ktoré sú uvedené pri registrácii používateľa HaasOnline, sa softvér považuje za belizský.

Kryptografickí boti
Ceny všetkých tovarov musia byť na miestnom trhu konkurencieschopné.
 • Začiatočník (od 0,005 BTC mesačne do 0,011 BTC ročne)
 • Základné (0,007 BTC mesačne až 0,02 BTC ročne)
 • Pokročilé (od 0,012 BTC mesačne do 0,033 BTC ročne)

Minimálna možnosť je cenovo najdostupnejšia a má k dispozícii takmer všetky funkcie okrem vizuálneho editora. Pokročilá možnosť vám umožňuje zájsť tak ďaleko, ako len chcete (predovšetkým počet botov).

Cryptohopper Algotrading Platform Review

CryptoHoper

CryptoHoper bot na obchodovanie s kryptomenami
Ponúka automatizáciu obchodovania a odstránenie emócií z rovnice.

Obchodné stratégie “Designer” Arbitrážne obchodovanie na určenom tvorcovi trhu Obchodná taktika “Designer” Sociálne obchodovanie n Bezplatné a platené signály 100+ kryptomien Backtesting a simulátor Ovládanie z PC, notebooku alebo smartfónu

CryptoHopper je maklér kryptomien, ktorý umožňuje používateľom vzájomne obchodovať s kryptomenami. Má viac ako tri milióny registrovaných používateľov a používa ho viac ako 300 000 obchodníkov. Pomocou CryptoHopper sa môžete pripojiť k burzám a vymieňať si kryptomeny s ostatnými.

 • Binance (plus USA)
 • Bitpanda Pro
 • Bitvavo
 • Coinbase Pro
 • Bitfinex
 • Huobi
 • KuCoin
 • OKEX
 • Bittrex
 • Kraken
 • Poloniex
 • HitBTC

Spoločnosť Cryptohopper BV, startup so sídlom v Holandsku, bola založená v júli 2017. Sídlo spoločnosti je v Amsterdame. Cryptohopper BV je podnik so sídlom v Holandsku a kanceláriami v Amsterdame.

Štandardné a prémiové plány poskytujú prístup k pozíciám 80-200 kryptokontraktov s možnosťou výberu z 50 rôznych kryptomien. Trhová arbitráž, tvorba trhu a získavanie signálov na všetky aktíva sú možné pomocou pokročilých balíkov.

Aplikácia na online obchodovanie Cryptotrader
Cryptotrader Platform Review

Cryptotrader

Môžete si vytvoriť vlastného bota alebo si prenajať už vytvoreného. Cryptotrader je necastový algoritmický obchodný systém pre Bitcoin a iné kryptomeny. Doteraz vyvinul viac ako 10 000 stratégií a vykonal 5 miliónov spätných testov.

Ponúkame automatizované, škálovateľné obchodné roboty, ako aj cloudové riešenie, ktoré nevyžaduje prenájom vlastného VPS. Trhy stratégií Backtesting Upozornenia v reálnom čase prostredníctvom e-mailu alebo SMS Možnosť prepojenia na burzy:

 • Coinbase
 • Kraken
 • Huobi
 • Bitfinex
 • Pečiatka Bitstamp
 • OKCoin
 • Binance
 • Bittrex
 • Poloniex

Súd potvrdil zákonnosť spoločnosti Algocraft Ltd. Na webovej stránke je uvedená aj adresa Oorsprongpark 12, 3581 ET Utrecht, Holandsko.

Bitsgap bot na obchodovanie s bitcoinmi a inými kryptomenami
Ako spustiť obchodného robota na Bitsgap

Bitsgap

Bitsgap poskytuje komplexné služby pre správu investícií do kryptomien so všetkým, čo potrebujete na obchodovanie, botmi, signálmi, portfóliom, arbitrážou a dokonca aj demo účtom.

S nástupom kryptomien na svetovú scénu sa milióny ľudí dozvedajú o blockchaine a jeho mnohých aplikáciách.

Bitsgap umožňuje vytvárať roboty na obchodovanie so všetkými typmi príkazov: Môžete vytvárať príkazy: trhové, limitné, Stop Loss, Stop Limit, Take Profit, Shadow. Pripája sa k viac ako 25 kryptomenovým burzám a pracuje so všetkými druhmi príkazov: Trh, Limit, Stop Loss, Stop Limit, Take Profit

 • Binance
 • Huobi
 • Kraken
 • Coinbase Pro
 • OKex
 • KuCoin
 • Bittrex
 • HitBTC
 • FTX
 • Bitfinex
 • Poloniex
 • Pečiatka Bitstamp
 • CEX.io
 • Coinbene
 • ZB.com
 • GEMINI
 • Gate.io
 • Kvapalina
 • LBANK.info
 • bot obchodník pre obchodovanie rock
 • EXMO
 • Bit-Z
 • Bithumb
 • Bibox

Služba e-faktúra je registrovaná v Tallinne v Estónsku pod registračným číslom 14004763. Stojí za ňou spoločnosť co. tvorcami je skupina obchodníkov a odborníkov na trh s kryptomenami (Maxim Kalmykov, Dmitrij Loš, Sergej Verbitskij, Jevgenij Avdejev, Anatolij Girenko, Ervin Koudjia).

Axion crypto trading bot reddit
Axion Crypto Výkonná kryptografická obchodná platforma

Axion Crypto (apex obchodný bot)

Platforma na automatizované obchodovanie s kryptomenami bez obmedzení. Všetko, čo potrebujete, nájdete na jednom paneli. Obchodovanie má byť s Axion jednoduché.

Žiadne limity, žiadne obmedzenia. Skript Axion je jedinečný. Stovky indikátorov (SRSI, PSAR, MACD, IC, RSI, MFI) Hybridné stratégie sú k dispozícii až do 75 aktívnych pozícií naraz. Prognostické centrum Market Social je voliteľný doplnok za poplatok. So systémom Axion je možné obchodovať spotové, maržové a termínové obchody.

 • Binance (plus USA)
 • KuCoin
 • Kraken
 • FTX
 • Coinbase
 • Bittrex
 • ByBit

Skylit je súkromná firma so sídlom v Británii, ktorá ponúka nástroje na obchodovanie s kryptomenami. Registračné číslo spoločnosti je 09757060. Projekt bol zaregistrovaný v roku 2015 ako Skylit Limited (Apex Trader Software Limited) v Londýne v Anglicku. Na webovej stránke nie sú uvedené žiadne informácie o zakladateľoch spoločnosti.

Revenuebot obchodný bot automatizovaný bot, ktorý bude obchodovať s rôznymi kryptomenami
Čo je revenuebot obchodný bot

RevenueBOT

Určené na profitovanie z výmenných transakcií kryptomien. Vývojári v niekoľkých krokoch poskytujú nepretržitú pomoc a rýchle pripojenie.

Nie je dôležité, či ide o individuálnu alebo firemnú investíciu, dôležité je, aby boli vaše nákupy chránené. Cloudové obchodné služby umožňujú spojiť niekoľko príkazov od rôznych používateľov do jedného skupinového príkazu, ktorý sa potom rozdeľuje na viacero cloudových serverov spôsobom round-robin. Platia pritom štandardné pravidlá arbirmácie: Musíte si otvoriť účet u obchodného bota, overiť svoju totožnosť a vložiť sumu peňazí, s ktorou chcete obchodovať. Obchodný bot potom automaticky zadá príkazy vo vašom mene.

 • Binance (plus futures)
 • Poloniex
 • KuCoin
 • Bitmax
 • Kraken
 • HitBTC
 • EXMO
 • FTX
 • OKex
 • Cex.io
 • Bitfinex
 • Bittrex

V roku 2018 firma spustila. Na webovej stránke nie sú uvedené žiadne informácie o vývojároch spoločnosti ani o jej sídle. Spoločnosť neuvádza, kde sa nachádza ani kto ju riadi.

Ako DeFi poskytuje likviditu? najlepší kryptografický obchodný bot
Bot dostane každý mesiac 20 % zo zisku, kým nezarobí 50 dolárov.

Poplatok sa odpočíta zo samostatného účtu (musíte ho doplniť na stránke)

Účty s nedoplatkami, na ktoré nebola pripísaná provízia viac ako 3 dni, sa vymažú.

Väčšina výmenníkov DEX sú litecoiny. Nazývajú sa tiež pharming a multisig atď.

Keďže likviditu na decentralizovaných burzách zabezpečujú používatelia, tvorcovia a vývojári, všetky zisky jednoducho odvádzajú im, keďže tokeny vlastnia. Za každú transakciu môžete získať časť poplatku od 0,05 % do 1 % v závislosti od výšky vášho príspevku. Okrem toho existujú rôzne stimuly na generovanie LP (10 % až 30 % APY) a svoje tokeny môžete vsadiť, aby ste zarobili viac.

Inteligentné zmluvy používajú platformy DEX. Umiestňovanie finančných prostriedkov a vyplácanie odmien je úplne automatizované. V niektorých ohľadoch ide o obchodného bota pre burzu novej generácie (tvorcu trhu). V tomto prípade sa nazýva automatizovaný tvorca trhu (AMM).

Pozrite sa na projekty DeFi, pokúste sa ponúknuť likviditu a vložte svoje tokeny LP do farmárčenia, aby ste si vyskúšali výhody búrz DEX.

CryptoHoper bot na obchodovanie s kryptomenami
Defi s multisignature

Stiahnutie

Kryptomenové boty sú užitočným nástrojom pre obchodníkov všetkých úrovní zručností.

Začiatočníci môžu experimentovať so sociálnym obchodovaním a používať vopred pripravený plán niekoho iného na zvýšenie svojich peňazí. Cloudové roboty nemusia prevádzkovať vlastný server, pretože všetky transakcie sa uskutočňujú na bežnej stránke s ovládacím panelom. Neexistuje žiadne riziko, že chybný bot stiahne kryptomenu, pretože kľúč API poskytuje len obchodné práva a nehrozí nebezpečenstvo hacknutia bota.

Súkromní investori môžu ľahšie diverzifikovať svoje podiely, pričom stále dostávajú užitočné signály. Umelá inteligencia (najmä bot so strojovým učením) rýchlejšie rozpozná zmeny v trendoch a môže zabrániť poklesu.

Profesionáli majú k dispozícii všetko, čo potrebujú na úspešnú tvorbu trhu a technologickú analýzu bez toho, aby museli utrácať majetok. Za niekoľko stoviek dolárov si môžete kúpiť hotové riešenie s vynikajúcou asistenciou.

Niektoré roboty na obchodovanie s kryptomenami si môžete na obmedzený čas vyskúšať zadarmo. Zaregistrujte sa na 7-dňovú skúšobnú verziu a vyskúšajte si ju na demo účte, aby ste zistili, či sa oplatí používať automatizované obchodné systémy.

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov