16 Spôsobov, ako kryptograficky zarobiť Bitcoiny zadarmo: Konečný zoznam

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

⚡️ Ako získam ethereum zadarmo?

Ether je druh kryptomeny, ktorú možno získať prostredníctvom Ethereum faucet. Existuje jeden spôsob, ako ho získať, a to prostredníctvom Ethereum Faucet. Ethereum Faucet funguje rovnakým spôsobom ako bitcoinový faucet, pričom vydáva ether zadarmo. Používatelia musia dokončiť určité aktivity, aby získali odmeny, ktoré sa rozdávajú v extrémne malých porciách voľných ETH.

⚡️ Môžem ťažiť etherium na svojom telefóne?

Áno, dá. Aj keď môžete mať veľa dôvodov vyhnúť sa ťažbe bitcoinov v systéme Android, je mysliteľné ťažiť bitcoiny v zariadení so systémom Android. Navyše, na rozdiel od tradičného ťažobného softvéru alebo hardvéru sa používanie mobilného telefónu na ťažbu kryptomien výrazne líši.

⚡️ Je ťažba kryptomien výhodná?

Niektorí jednotlivci môžu ťažbu bitcoinov stále považovať za ziskovú. Hardvér je ľahšie dostupný, hoci konkurenčné ASIC sa pohybujú v rozmedzí od niekoľkých stoviek dolárov až po približne 10 000 dolárov. Aby zostali konkurencieschopné, niektoré stroje zmenili svoje metódy.

⚡️ Je ťažba bitcoinov nezákonná?

Hoci legálnosť ťažby bitcoinov je v niektorých jurisdikciách nejasná, v súčasnosti je v Spojených štátoch a vo väčšine ďalších krajín legálna.

Ak hľadáte spôsoby, ako kryptografickým spôsobom získať bitcoiny zadarmo, ste na správnom mieste. V tomto blogovom príspevku si preberieme 41 rôznych metód, ktoré môžete použiť na zarábanie bitcoinov – online aj offline. Odporučíme vám aj niekoľko našich obľúbených kryptobúrz, na ktorých môžete nakupovať a predávať kryptomeny, ako je Bitcoin, Ethereum a Litecoin.

Takže či už vo svete kryptomien len začínate, alebo ste skúsený profesionál, prečítajte si niekoľko skvelých tipov, ako zarobiť peniaze s bitcoinom!

Odporúčané kryptografické burzy

Ak chcete kúpiť alebo predať kryptomeny, odporúčame použiť jednu z nasledujúcich búrz:

Ako získať bitcoiny (BTC)
Bezplatná zbierka Bitcoin

Pionex – Pionex je burza kryptomien, ktorá ponúka rôzne funkcie vrátane obchodovania s maržou a obchodovania s botmi. Majú aj vlastný natívny token, ktorý možno použiť na získanie zliav z obchodných poplatkov.

CoinSmart – CoinSmart je kanadská burza, ktorá ponúka tradičné spotové obchodovanie aj maržové obchodovanie. Majú aj mobilnú aplikáciu, ktorá uľahčuje obchodovanie na cestách.

Čo je to tipovací bot?
Ako získať bitcoiny v roku 2022

Crypto.com – Crypto.com je jednou z popredných kryptobúrz na svete s viac ako dvoma miliónmi používateľov. Ponúkajú množstvo funkcií vrátane mobilnej aplikácie a debetnej karty, ktorú môžete používať na míňanie svojich kryptomien.

Coinmama – Coinmama je populárna kryptografická burza, ktorá ponúka webové stránky aj mobilnú aplikáciu. Ponúkajú rôzne spôsoby platby vrátane kreditných a debetných kariet, ako aj bankového prevodu.

Tipovacie roboty a platformy

Ako môžem získať 1 bitcoin zadarmo?
Čo je to kryptografický tip?

Ak hľadáte spôsob, ako dávať ľuďom prepitné v kryptomenách, odporúčame použiť jednu z nasledujúcich platforiem:

ChangeTip – ChangeTip je populárna platforma na dávanie prepitného, ktorá umožňuje dávať ľuďom prepitné v Bitcoinoch, Ethereu, Litecoine a ďalších. Má tiež množstvo integrácií, vrátane integrácie so službami Twitter, Reddit a YouTube.

CoinTip – CoinTip je ďalšia populárna platforma na dávanie prepitného, ktorá umožňuje dávať ľuďom prepitné v rôznych kryptomenách. Majú aj bota Discord, ktorý uľahčuje dávanie prepitného ľuďom v chatovacích miestnostiach.

Ako môžem získať 1 bitcoin zadarmo?
Je Bitcoin zadarmo skutočný?

Online a offline hry

Ak ste fanúšikom hier, možno budete môcť získať bitcoiny zadarmo hraním hier. Tu je niekoľko našich obľúbených možností:

Bitcoin Games – Bitcoin Games je herná platforma, ktorá vám umožňuje hrať hry a zarábať na kryptomenách. Na výber majú množstvo hier vrátane kasínových hier, hier s kockami a ďalších.

Sprievodca botmi podľa crypto earn
Je možné kryptografickým spôsobom zarobiť bitcoiny hraním hier?

Satoshi Quiz – Satoshi Quiz je kvízová hra, v ktorej môžete vyhrať bitcoiny zodpovedaním otázok. Na výber majú rôzne témy a pravidelne sa pridávajú nové kvízy.

Banské prehliadače a bezplatný banský softvér

Ak ste zarobiť úroky na krypto pri ťažbe bitcoinov, môžete tak urobiť pomocou ťažobného prehliadača alebo bezplatného ťažobného softvéru. Tu je niekoľko našich obľúbených možností:

Za aké hry získate skutočné bitcoiny?
Ktorá hra s bitcoinmi zarába najviac peňazí?

Coinhive – Coinhive je populárny prehliadač na ťažbu, ktorý vám umožňuje ťažiť Monero. Majú množstvo funkcií vrátane prispôsobiteľného bazéna a mobilnej aplikácie.

MinerGate – MinerGate je populárny ťažobný softvér, ktorý umožňuje ťažiť rôzne kryptomeny vrátane Bitcoinu, Etherea, Litecoinu a ďalších. Majú aj mobilnú aplikáciu, ktorá uľahčuje ťažbu na cestách.

Zarábajte zadarmo Bitcoiny pomocou Bounty

Ako môžem získať 1 bitcoin zadarmo?
Je ťažba bitcoinov nezákonná?

Ak ste vývojár alebo dizajnér, možno budete môcť kryptografické bitcoiny získať zadarmo plnením odmien. Tu je niekoľko našich obľúbených platforiem pre bounty:

Bitcointalk – Bitcointalk je populárne fórum na diskusiu o kryptomenách, kde sú často k dispozícii odmeny pre vývojárov a dizajnérov.

GitHub – GitHub je populárne úložisko kódu a často ponúka odmeny pre vývojárov, ktorí sú ochotní pracovať na projektoch s otvoreným zdrojovým kódom.

Zarábajte kryptografické kvapky

Ak vlastníte konkrétnu kryptomenu, môžete mať nárok na získanie bezplatných tokenov prostredníctvom airdropu. Tu je niekoľko našich obľúbených platforiem pre airdrop:

Ako dlho trvá vyťažiť 1 bitcoin?
Je legálne vyhrať BTC zadarmo?

CoinMarketCap – CoinMarketCap je jedným z popredných poskytovateľov kryptografických údajov a často má pre svojich používateľov k dispozícii airdrops.

Binance – Binance je jednou z najväčších svetových búrz kryptomien a pre svojich používateľov často ponúka airdropy.

Partnerské a odporúčacie stránky

Ako fungujú bitcoinové hry?
Existuje hra, v ktorej sa vyplácajú skutočné peniaze?

Ak hľadáte spôsob, ako zarobiť bitcoiny prostredníctvom partnerských a odporúčacích programov, odporúčame použiť jednu z nasledujúcich stránok:

Coinbase – Coinbase je jednou z popredných kryptografických búrz a ponúka množstvo funkcií vrátane peňaženky, burzy a ďalších. Majú tiež rozsiahly partnerský program, ktorý vám umožňuje získavať provízie odporúčaním nových používateľov.

Blockchain.com – Blockchain.com je ďalšia populárna kryptografická burza, ktorá ponúka rôzne funkcie vrátane peňaženky, prieskumníka a ďalších. Majú tiež partnerský program, ktorý vám umožňuje získavať provízie odporúčaním nových používateľov.

Učenie kryptografického zárobku

Ako dlho trvá vyťažiť 1 bitcoin?
Ako ťažíte bitcoiny?

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o kryptomenách, odporúčame použiť jeden z nasledujúcich zdrojov:

Crypto 101 – Crypto 101 je populárny podcast, ktorý sa zaoberá všetkými vecami súvisiacimi s kryptomenami. Na výber majú rôzne témy a pravidelne vydávajú nové epizódy.

CoinMarketCap Academy – CoinMarketCap Academy je online kurz, ktorý pokrýva všetky veci týkajúce sa kryptomien. Na výber majú rôzne kurzy a pravidelne pridávajú nové.

Prostredníctvom reklám

Ak hľadáte spôsob, ako zarobiť na kryptografických službách prostredníctvom reklamy, odporúčame použiť jednu z nasledujúcich platforiem:

Je ťažba bitcoinov nezákonná?
Oplatí sa ťažba bitcoinov?

A-Ads – A-Ads je populárna reklamná sieť, ktorá vám umožňuje umiestňovať reklamy na vaše webové stránky a na oplátku zarábať bitcoiny. Na výber majú rôzne typy reklám a ponúkajú množstvo funkcií vrátane samoobslužnej platformy a reportovania v reálnom čase.

CoinAd – CoinAd je ďalšia populárna reklamná sieť, ktorá vám umožňuje umiestňovať reklamy na vaše webové stránky a na oplátku zarábať bitcoiny. Na výber majú rôzne typy reklám a ponúkajú množstvo funkcií vrátane samoobslužnej platformy a reportovania v reálnom čase.

Prostredníctvom bezplatných lokalít na ťažbu v cloude

Ak máte záujem o ťažbu bitcoinov, ale nechcete investovať do hardvéru, môžete tak urobiť prostredníctvom bezplatnej stránky na ťažbu v cloude. Tu je niekoľko našich obľúbených možností:

Koľko bitcoinov ešte zostáva?
Koľko zarobia baníci bitcoinu za deň?

Eobot – Eobot je obľúbená stránka na ťažbu v cloude, ktorá vám umožňuje ťažiť rôzne kryptomeny vrátane Bitcoinu, Etherea, Litecoinu a ďalších. Majú aj mobilnú aplikáciu, ktorá uľahčuje ťažbu na cestách.

Minergate – Minergate je ďalšia obľúbená lokalita na ťažbu v cloude, ktorá vám umožňuje ťažiť rôzne kryptomeny vrátane Bitcoinu, Etherea, Litecoinu a ďalších. Majú aj mobilnú aplikáciu, ktorá uľahčuje ťažbu na cestách.

Prostredníctvom Microtaskingu

Ako získam bezplatný darček v podobe kryptomeny?
Je možné zarobiť peniaze z letov kryptomien?

Ak hľadáte spôsob, ako zarobiť bitcoiny prostredníctvom mikroprác, odporúčame použiť jednu z nasledujúcich platforiem:

Bitcointalk – Bitcointalk je populárne fórum na diskusiu o kryptomenách a často sú tu k dispozícii odmeny pre vývojárov a testerov.

Reddit – Reddit je populárna platforma sociálnych médií, ktorá často ponúka odmeny pre vývojárov a testerov.

Účasťou v programe Hard Forks

Ak vlastníte konkrétnu kryptomenu, môžete mať nárok na získanie bezplatných tokenov prostredníctvom hard forku. Tu je niekoľko našich obľúbených platforiem na účasť v hard forkoch:

Sú vzdušné kvapky kryptomien skutočné?
Ako si môžete nárokovať kryptografický letecký výsadok?

Ethereum Classic – Ethereum Classic je populárna kryptomena, ktorá prešla niekoľkými hard forkami. Ak držíte ETC, môžete mať nárok na získanie bezplatných tokenov z každého forku.

Bitcoin Cash – Bitcoin Cash je ďalšia populárna kryptomena, ktorá prešla niekoľkými hard forkami. Ak vlastníte BCH, môžete mať nárok na získanie bezplatných tokenov z každej fork verzie.

S aplikáciami na cvičenie

Ak hľadáte spôsob, ako zarobiť bitcoiny cvičením, odporúčame použiť jednu z nasledujúcich aplikácií:

Ako si môžete uplatniť nárok na kryptografické airdropy?
Ako získam bezplatný airdrop na Binance?

Fitcoin – Fitcoin je aplikácia, ktorá vám umožňuje zarábať bitcoiny cvičením. Na výber majú rôzne cvičenia a ponúkajú rôzne funkcie vrátane rebríčka a sledovania pokroku.

Sweatcoin – Sweatcoin je ďalšia aplikácia, ktorá vám umožňuje zarábať bitcoiny cvičením. Na výber máte rôzne cvičenia a ponúkajú rôzne funkcie vrátane rebríčka a sledovania pokroku.

Sledovaním videí, reklám a sociálnych médií

Ak hľadáte spôsob, ako zarábať bitcoiny sledovaním videí, reklám alebo sociálnych médií, odporúčame vám použiť jednu z nasledujúcich platforiem:

Ako môžem získať bitcoiny zadarmo bez investovania?
Aký je najrýchlejší spôsob, ako získať 1 bitcoin zadarmo?

BitTube – BitTube je platforma, ktorá vám umožňuje zarábať bitcoiny sledovaním videí. Na výber majú rôzne videá a ponúkajú rôzne funkcie vrátane rebríčka a sledovania pokroku.

AdBTC – AdBTC je platforma, ktorá vám umožňuje zarábať bitcoiny sledovaním reklám. Na výber majú rôzne reklamy a ponúkajú množstvo funkcií vrátane samoobslužnej platformy a reportovania v reálnom čase.

Twitter – Twitter je populárna platforma sociálnych médií, ktorá často ponúka odmeny pre vývojárov a testerov.

Zarábaním voľnej kryptomeny prostredníctvom zberateľov

Ak hľadáte spôsob, ako zarobiť voľnú kryptografickú menu prostredníctvom zberateľov, odporúčame použiť jednu z nasledujúcich platforiem:

Je výhra BTC zadarmo legálna?
Ako sa môžem začať učiť kryptomeny?

Coin Collector – Coin Collector je platforma, ktorá vám umožňuje získavať voľnú kryptomenu zbieraním mincí. Na výber majú rôzne mince a ponúkajú rôzne funkcie vrátane rebríčka a sledovania pokroku.

Crypto Collectors Club – Crypto Collectors Club je ďalšia platforma, ktorá vám umožňuje zarábať voľné kryptomeny zbieraním mincí. Na výber majú rôzne mince a ponúkajú rôzne funkcie vrátane rebríčka a sledovania pokroku.

Testovaním aplikácií a služieb

Je ťažké naučiť sa zarábať krypto
Oplatí sa učiť kryptomeny? Zarobiť bitcoiny zadarmo

Ak hľadáte spôsob, ako zarobiť bitcoiny testovaním aplikácií a služieb, odporúčame použiť jednu z nasledujúcich platforiem:

Testnet – Testnet je platforma, ktorá umožňuje testovať aplikácie a služby kryptomien. Na výber majú množstvo aplikácií a služieb a ponúkajú rôzne funkcie vrátane samoobslužnej platformy a reportovania v reálnom čase.

Blockchain Testnet – Blockchain Testnet je ďalšia platforma, ktorá umožňuje testovať aplikácie a služby kryptomien. Na výber majú rôzne aplikácie a služby a ponúkajú množstvo funkcií vrátane samoobslužnej platformy a reportovania v reálnom čase.

Praktizovaním obchodovania s kryptomenami

Ak hľadáte spôsob, ako zarobiť bitcoiny praktizovaním obchodovania s kryptomenami, odporúčame použiť jednu z nasledujúcich platforiem:

Binance – Binance je populárna burza kryptomien, ktorá ponúka demo účet. Je to skvelý spôsob, ako sa naučiť a zarobiť na obchodovaní s kryptomenami bez toho, aby ste riskovali skutočné peniaze.

Akú kryptomenu kúpiť pre začiatočníka? zarobiť bitcoiny zadarmo
Aké sú 4 typy kryptomien?

BitMEX – BitMEX je ďalšia populárna burza kryptomien, ktorá ponúka demo účet. Je to skvelý spôsob, ako sa naučiť obchodovať s kryptomenami bez toho, aby ste riskovali skutočné peniaze.

Stiahnutím

Ak hľadáte spôsob, ako zarobiť bitcoiny výberom z burzy, odporúčame použiť jednu z nasledujúcich búrz:

Coinbase – Coinbase je obľúbená burza kryptomien, ktorá vám umožňuje vyberať bitcoiny. Ponúkajú rôzne spôsoby výberu vrátane bankového prevodu a služby PayPal.

Môžem zarobiť krypto zadarmo tým, že sa prechádzam?
Aké aplikácie zarábajú kryptomenu?

Kraken – Kraken je ďalšia populárna burza kryptomien, ktorá umožňuje výber bitcoinov. Ponúkajú rôzne spôsoby výberu vrátane bankového prevodu a služby PayPal.

Toto je len niekoľko z mnohých spôsobov, ako zarobiť kryptografické bitcoiny zadarmo. Dúfame, že vám tento zoznam pomohol nájsť spôsob, ako začať zarábať kryptomeny. Ak máte nejaké otázky, neváhajte sa nás opýtať v komentároch nižšie.

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov