10 kryptomena kúpiť a držať

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

⚡️ Čo je Coinbase?

Coinbase Global, Inc. je platforma na výmenu kryptomien, ktorú prevádzkuje Coinbase, obchodná značka spoločnosti. Coinbase je distribuovaná organizácia; všetci pracovníci pracujú na diaľku a spoločnosť nemá žiadne fyzické kancelárie. Je to najpopulárnejšia burza kryptomien v Spojených štátoch podľa objemu obchodovania.

⚡️ Ako vysoko môže Ethereum vystúpiť?

Začiatkom roka 2023 spoločnosť Money Morning predpovedala, že Ethereum by mohlo do konca roka 2023 dosiahnuť až 8 000 USD. Ak bude pokračovať rovnaký býčí vývoj, ktorý sa začal v polovici roka 2021, cena ETH by mohla do konca roka 2023 klesnúť na 6 500 až 7 500 USD. Koncom roka 2023 však trh s kryptomenami prešiel výraznou korekciou a ceny Etherea a ďalších hlavných kryptomien sa prepadli. V januári 2023 sa ETH obchodoval za približne 700 USD.

⚡️ Aký bude bitcoin o 5 rokov?

Mike Novogratz, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Galaxy Digital, v utorok pre technologickú agentúru Bloomberg povedal, že jeden bitcoin (BTC) bude mať o päť rokov hodnotu 500 000 USD.

⚡️ Vráti sa LTC späť nahor?

Napriek silnému rastu LTC počas prvých šiestich mesiacov roka 2021 došlo v druhej polovici roka 2021 a na začiatku roka k poklesu.

Co je kryptomena

V neistých časoch sa kryptomeny, ktoré mnohí považujú za deštruktívnu silu vo svete financií, zrazu ukázali ako jediná bašta, ktorá zostala prakticky nedotknutá veľkými zmenami. Akumulácie vo fiat menách regulujú vlády, ktoré ich vytvorili, a tie môžu jednotlivcom kedykoľvek odobrať právo na voľný predaj aktív. Na druhej strane, akcie sú kontrolované inštitúciami a môžu byť výrazne ovplyvňované hospodárskymi recesiami.

Zároveň naďalej rastie popularita kryptomien, a to nielen mincí s vlastným blockchainom, ale aj tokenov. V neposlednom rade aj preto, že ľudia sú ochotnejší im veriť vďaka tomu, že digitálne peňaženky nie sú ovplyvňované geopolitickými udalosťami a nie sú riadené vonkajším subjektom. Rastúci záujem verejnosti o kryptomeny a nezávislé digitálne aktíva viedol k výraznému nárastu počtu investorov.

Svet kryptomien sa od roku 2022 posunul ďalej, a preto je dôležité aktualizovať svoje investičné stratégie. V roku 2024 sa objavujú nové príležitosti a trendové kryptomeny, ktoré môžu prilákať pozornosť investorov hľadajúcich dlhodobé zhodnotenie svojich prostriedkov.

Oplatí sa teraz investovať do kryptomien?

Oplatí sa teraz investovať do kryptomien?
Do akej kryptomeny 2024 je najlepšie investovať pre nováčika?

Oplatí sa teraz investovať do kryptomien?

Do akej kryptomeny 2024 je najlepšie investovať pre nováčika?

To, čo mnohí predpovedajú, že sa stane v nasledujúcich rokoch, sa už začalo napĺňať. Kryptomeny sú už zakorenené v globálnych financiách. Keďže systém kryptomien sa ešte neujal v každodennom živote natoľko pevne, aby stratil svoj potenciál rastu, nezávislé kryptomeny majú obrovský potenciál rozvoja. Investori majú ešte stále čas profitovať z rastu cien kryptomien už dnes, a čím skôr sa začne hrať táto hra, tým väčšie budú výnosy.

Samozrejme, aj po tom, ako sa systém kryptomien stane súčasťou každodenného života väčšiny ľudí, bude tento sektor naďalej ponúkať lukratívne príležitosti. Vzniknú nové high-tech tokeny a podhodnotené mince budú rásť. To všetko sa však bude odohrávať v novom finančnom ekosystéme. Investori majú teraz dve alternatívy: držať sa rozpadajúceho sa konvenčného trhu alebo diverzifikovať svoje portfólio aktívami v kryptomenách.

Vzhľadom na prudký nárast popularity bitcoinu ako finančného mechanizmu odporúčame zvoliť druhú možnosť. Najdôležitejšie je nekupovať všetko naraz a sústrediť sa na aktíva, ktoré môžu skutočne priniesť zisky. S novými projekciami do roku 2024 je kľúčové sledovať dynamiku kryptomien a prispôsobiť svoje investičné rozhodnutia novým trendom.

Top 10 kryptomien na nákup a držanie v roku 2024

Investovanie do kryptomien na rok 2024: Investovať alebo nie?
Aká je najlepšia kryptomena na investovanie?

V polovici februára 2024 index hodnoty digitálnych mien CoinMarketCap obsahoval viac ako 17 500 rôznych kryptomien. Do indexu bolo zatiaľ zaradených len približne 10 000; zvyšok zatiaľ nemá dostatok údajov na to, aby mohol byť riadne ocenený. Môže sa zdať, že je menší, ale stále je úplne astronomický – ak vezmeme do úvahy, že CoinMarketCap zahŕňa len meny, ktoré sú jednotlivci skutočne ochotní kupovať a využívať.

Zostavili sme zoznam 22 hlavných kryptomien, na ktorých v roku 2024 zbohatnete. Zaradené boli len meny s výrazným potenciálom rastu, teda žiadne stabelcoiny, pretože tie zodpovedajú výkyvom fiat mien, na ktoré sú naviazané.

To však neznamená, že vás od investovania do stablcoinov v tomto roku odrádzame. Skôr ako to, vezmite si ich, najmä USD Coin alebo Tether. Coiny naviazané na americký dolár sú výhodné na trhu, kde sa ceny rýchlo menia. Len majte na pamäti, že rast kryptomien môže stále poskytovať významné výnosy, a nenechajte si ho ujsť.

Bitcoin

Je dobrý nápad investovať do kryptomien na rok 2024
nákup bitcoinov, keď sú lacné, a ich predaj, keď sú drahšie.
Spôsoby investovania do bitcoinu

Bitcoin je jasným lídrom na trhu a bude naďalej rásť, pretože ho väčšina ľudí považuje za ideálnu reprezentáciu kryptomeny. Bitcoin zďaleka nie je technologickým géniom dnešných štandardov, ale prekonáva svojich konkurentov v oblasti bezpečnosti, užitočnosti a jednoduchosti používania. Bitcoin môže byť prvou menou, ktorá rozbije banku, a preto budeme naďalej svedkami toho, ako jeho kapitalizácia stúpa.

Hlavnou nevýhodou Bitcoinu je jeho prílišná závislosť od nálady na trhu. Keďže táto forma meny je spojená s budúcimi vyhliadkami celého systému kryptomien, akékoľvek zmeny v očakávaniach používateľov majú okamžitý vplyv na trhovú cenu voči rovnakému americkému doláru. Volatilita má na druhej strane určité výhody:

  • Bitcoin má veľa agresívnych výkyvov, ktoré sa objavujú, keď je len mierne vyprovokovaný. Ak budete sledovať správy, budete mať dostatok času na úpravu svojho zisku z predaja a následný nákup ďalších bitcoinov pri prirodzenej reakcii na hodnotu meny.
  • Cena bitcoinu už viac ako rok neustále rastie a blíži sa k ďalšiemu historickému maximu. Celková dynamika mince je stále na vzostupe. Potenciál bitcoinu sa ešte len objaví a cena bude ďalej rásť: potenciál tejto meny sa ešte len bude realizovať.
  • Bitcoin je najlikvidnejšia kryptomena. Nikdy sa neocitnete v situácii, keď nikto nebude chcieť kúpiť vaše bitcoiny. Každá transakcia bude autorizovaná a dokončená okamžite. To je pre kryptomenu najpríjemnejšie možné prostredie: aj keď sa niečo pokazí, vaše aktíva nebudú úplne zničené masívnym poklesom dopytu.
Oplatí sa investovať do bitcoinu? najlepšie čo je kryptomena na rok 2024
Je Bitcoin dobrá investícia

Analytici navrhujú, aby investori vkladali svoje peniaze do samotného bitcoinu, nie do ťažby, keďže jeho hodnota rastie. Ťažba sa postupne stáva menej výnosnou ako konzervatívne techniky získavania: nákup bitcoinov, keď sú lacné, a ich predaj, keď sú drahšie. Navyše v prípade ťažby bitcoinov pomocou vlastného hardvéru máte reálnu možnosť, že o svoje peniaze prídete – teda že ich všetky miniete. Tomu sa dá vyhnúť používaním zariadenia na ťažbu bitcoinov niekoho iného; k tomu sa však dostanem neskôr.

Ethereum

Oplatí sa investovať do etheru?
Sú akcie etherea dobrou investíciou v roku 2024?

Hoci existuje mnoho konkurenčných nezávislých mien, Ethereum je zďaleka najpopulárnejšie, takže nie je prekvapením, že odborníci na trh očakávajú nárast o minimálne 200 % do konca roka 2024. V minulom roku mena vzrástla na 4 000 USD, čiastočne aj vďaka očakávaniam nadšencov. Používatelia netrpezlivo očakávajú uvedenie Etherea 2.0, čo bude Proof-of-Stake verzia mince s vylepšenými funkciami.

Ethereum je v súčasnosti najpopulárnejšia a najpoužívanejšia kryptomena, na ktorej aktualizáciách pracuje veľké množstvo vývojárov. Očakáva sa, že vďaka aktualizácii budú transakcie medzi majiteľmi mincí rýchlejšie a zároveň lacnejšie. Očakáva sa, že Ethereum sa stane najrýchlejšie sa rozvíjajúcim digitálnym ekosystémom na svete.

Nepochybne bude pre Ether veľa konkurentov, ale táto kryptomena si udrží prvenstvo; a ako sme videli v prípade bitcoinu v odvetví kryptomien, dominancia vo vlastnom regióne je rozhodujúca, aj keď sa na trhu objavia technicky vyspelejší konkurenti.

Hoci v roku 2024 budete s najväčšou pravdepodobnosťou môcť profitovať z výkyvov Etherea, zvážte, či si aspoň časť svojich mincí nedržíte dlhší čas. O potenciáli digitálneho ekosystému sa dá diskutovať. Ale aj tí najzarytejší kritici sú si istí, že v priebehu nasledujúcich 5 až 10 rokov dôjde k obrovskému skoku. Držte si malé množstvo ETH a sledujte, ako jeho hodnota vzrastie o 500 až 800 percent.

Litecoin

vyhliadky na krypto Litecoin na rok 2024
Ako investovať do Litecoinu?

V roku 2024 sú vyhliadky Litecoinu neisté. Na jednej strane je popularita mince založená na jej podobnosti s bitcoinom. Pri povrchnej podobnosti ponúka vyššiu rýchlosť transakcií (4-násobne!) a jednoduchšie používanie, čo znie dobre – ale nie je to také významné ako u konkurentov, ktorí vyrábajú multifunkčné tokeny a mince, na ktorých sú postavené celé komerčné systémy. Investori do lightcoinu minulý rok videli, ako sa táto stratégia obrátila proti nim, keď mena po dosiahnutí historického maxima prudko klesla.

Na druhej strane, bez ohľadu na vašu slávu vo svete kryptomien je stále dôležitá reálna kapitalizácia (ktorú zvyšuje aj LightCoin). Popularita Litecoinu rastie a čoraz viac podnikov ho pridáva ako platobnú metódu. Aj keby sa tohtoročné predpovede poklesu potvrdili, bude to znamenať vysokú pravdepodobnosť jeho opakovania. V takejto situácii by lightcoin najprv klesol a až potom by rástol podľa Fibonacciho postupnosti: začínal by na úrovni 600 USD a potom by dosiahol nemysliteľných 1 000 USD.

Ak nastane vyššie uvedený scenár, investori do Lightcoinu, ktorí vstúpili do hry skôr, budú môcť svoje mince výhodne predať a napraviť svoje straty. Nemá zmysel držať ich dlho: ak LTC nasleduje niektoré historické vzorce, mena dosiahne nové priemerné hodnoty krátko po prekročení vrcholu, ktorý bude výrazne vyšší ako dosiahnuté maximum.

Ak sa tak nestane, cena kryptomeny bude postupne klesať až do konca roka a potom začne opäť rásť.

Binance Coin

Čo je to minca Binance?
Oplatí sa kúpiť Binance Coin?

Binance Coin (BNB) je vlastná kryptomena spoločnosti Binance, najväčšej burzy kryptomien na svete. Po rokoch strávených skrývaním sa v tieni svojich veľkých konkurentov táto mena napokon dosiahla významnú pozíciu v roku 2021, keď dramaticky vzrástla a dosiahla historické maximum takmer 700 USD. Kryptomena sa následne “upokojila” na reálnejšom cenovom rozpätí 300 – 400 USD, ale pred koncom roka sa BNB vyšplhala na ďalšie maximum 634,34 USD.

Cena meny sa teraz pohybuje na stabilnejších hodnotách, ale dôvod predchádzajúcich skokov je zrejmý: je to viera v platformu kryptomien a jej dlhodobý potenciál. V tomto zmysle Binance Coin do istej miery kráča v stopách Bitcoinu a Etherea. Platforma sa etablovala ako najobľúbenejšie miesto na nákup, obchodovanie a výmenu digitálnych mien.

Prudký nárast ceny Binance Coin v roku 2019 a jej pokračujúci rast do roku 2024 sú dôkazom neobjaveného potenciálu. Interné opatrenia na zvýšenie atraktívnosti mince, ako napríklad odmeny prostredníctvom partnerských programov BNB, podporujú angažovanosť používateľov a v dôsledku toho aj dopyt po tejto odlišnej kryptomene.

Binance Coin už zaznamenáva veľkú aktivitu.
Má Binance Coin budúcnosť?

Binance Coin už zaznamenáva veľkú aktivitu. Token je možné použiť na poplatky, cestovné výdavky a príjmy z úrokov prostredníctvom kryptomenových pôžičiek. Je zrejmé, že stránka vsádza na zlepšenie efektívnosti svojho platobného mechanizmu, keď vezmeme do úvahy rozvíjajúci sa program odmien platformy Binance.

So zvyšujúcim sa počtom aktívnych používateľov a spôsobov, ako mince Binance minúť, sa bude zvyšovať aj ich cena. Už teraz odborníci predpokladajú, že v blízkej budúcnosti budú stanovené nové priemerné hodnoty až do výšky 2 000 USD za 1 BNB. Predpokladá sa, že tieto hodnoty budú v priemere rásť počas 3 až 5 rokov, pričom v nasledujúcich dvoch rokoch sa predpokladá rast približne o 1 000 USD – čo takmer určite povedie k strate, ak mince nakúpite na začiatku roka 2024.

Ripple

XRP je kryptomena siete Ripple
Investovanie do Ripple

Čínsky trh s kryptomenami je ťažkým súperom nielen kvôli vlastnej technológii. Ripple, podobne ako ostatní veľkí konkurenti v roku 2024, sa sústreďuje nielen na popularitu vlastných mincí, ale aj na verejnú hodnotu svojho ekosystému. V tomto prípade ide o zvýšenie globálnych prevodov peňazí. Na tento účel vzniklo niekoľko projektov pod značkou Ripple: RippleNet, celosvetová sieť na rýchle a lacné prevody peňazí, open-source blockchain XRP Ledger s vlastnou mincou XRP a platforma RippleX, ktorá slúži na propagáciu technológií spoločnosti.

Kolísanie kurzu spoločnosti Ripple je neoddeliteľne spojené s hodnotou jej meny XRP. Hodnota XRP je však stále spojená s obchodnými operáciami spoločnosti Ripple. Celosvetová kybernetická mena vykazovala solídny rast až do roku 2021, keď v roku 2024 došlo k citeľným poklesom. Obavy používateľov vychádzajú zo žaloby podanej americkou Komisiou pre cenné papiere a burzy, ktorá tvrdí, že spoločnosť Ripple predávala svoje tokeny nezákonne. Právni zástupcovia spoločnosti Ripple tieto tvrdenia odmietajú a argumentujú, že ich vlastné tokeny sa nepovažujú za cenné papiere.

Rozhodnutie súdu v tejto veci sa očakáva neskôr v tomto roku; ak Ripple vyhrá, jeho dôveryhodnosť sa zvýši a hodnota tokenov môže v priebehu roka vzrásť viac ako dvojnásobne.

Reťazové prepojenie

Chainlink sa dostal na vrchol zoznamu mien s vysokou návratnosťou investícií
Oplatí sa kúpiť kryptomenu Link?

Napriek tomu, že investori dôrazne neodporúčajú očakávať, že Chainlink zopakuje svoju výkonnosť z roku 2020, keď mnohé technologické meny dramaticky zvýšili svoju hodnotu – pripomeňme si, že Chainlink bol na čele zoznamu mien s vysokou návratnosťou investícií -, stále ide o dobrú investíciu. Nie je to len tak nejaká kryptomena, je to decentralizovaná sieť spoločnosti Oracle, ktorá ponúka údaje pre inteligentné kontrakty na blockchaine. Okrem toho, na rozdiel od mnohých konkurentov, Chainlink dokáže komunikovať s inými sieťami.

Od začiatku roka 2024 si systém Chainlink pre svoje operácie osvojilo viac ako 1 100 podnikov. Očakáva sa, že systém preskočí konkurenciu a stane sa lídrom na miestnom trhu v sektore DeFi, ale odborníci sa stále rozchádzajú v názore na to, kedy sa DeFi presadí.

Aj keď nemáte veľa peňazí nazvyš, ak veríte v potenciál DeFi a NFT hier, túto kryptomenu môžete začiatkom roka kúpiť s výraznou zľavou. Ak máte záujem investovať do technológie, ktorá pomáha hnať odvetvie NFT vpred, teraz je na to skvelý čas, pretože tento trh stále rastie.

Solana

Má minca Solana budúcnosť?
Má žetón SOL budúcnosť?

V prvej päťke je niekoľko kryptomien, ktoré sú tu už dlhšie, ale Solana je jednou z nich. Bola spustená v roku 2020 a už v priebehu jediného roka dosiahla historicky najvyšší nárast svojej počiatočnej hodnoty, a to viac ako 300-násobok. Popularita tejto meny vyplýva z jej užitočnosti: umožňuje vývojárom ľahšie vytvárať decentralizované aplikácie, čím sa decentralizované financie stávajú dostupnejšie pre širokú verejnosť.

Očakáva sa, že v roku 2024 bude Solana pokračovať vo svojej expanzii. Tento trend prerušujú len všeobecné výkyvy trhu s kryptomenami. Hoci sa minca nepokúša zopakovať predchádzajúce maximá, je vhodný čas pridať ju do svojho portfólia pri ďalšom poklese. Ak teraz premárnite príležitosť, v nasledujúcich rokoch sa môžete ocitnúť bez rozpočtu.

EOS

Je EOS dobrou investíciou 2024?
Je EOS dobrá investícia?

Minca EOS bola kedysi považovaná za hlavného protivníka bitcoinu a etheria. Teraz je jasné, že EOS má k lídrom v odvetví ďaleko, napriek tomu ide o pomerne populárnu funkčnú kryptomenu, ktorá má pred sebou svetlú budúcnosť, keďže trh s decentralizovanými aplikáciami dozrieva a rastie.

Blockchain EOSIO je okrem inteligentných zmlúv aj decentralizovaný operačný systém. Takýto decentralizovaný operačný systém má niekoľko výhod vrátane bezpečnosti, slobody a vysokej efektivity. Už teraz platforma ponúka vývojárom mnoho zaujímavých možností, trh však reaguje len na hlasné oznámenia – a vtedy EOS zaznamenáva nové maximá – a až potom sa vracia späť.

Očakáva sa, že EOS v roku 2024 neprinesie žiadne veľké prekvapenia, napriek tomu sa nezmenila skutočnosť, že EOS je mena s vynikajúcim potenciálom a jej nákup je teraz stále lacný.

Cardano

Cardano je slušná kryptomena na investovanie v roku 2024
Decentralizovaná platforma Cardano

Ďalší projekt zo starej školy, decentralizovaná platforma Cardano, je v súčasnosti v štádiu intenzívneho vývoja a jej hodnota určite vzrastie ako ďalšia kryptomena, ktorá exploduje na trhu 2024 a rozvíja sa web 3.0. Minimálna vstupná hranica investície tu patrí k najlacnejším možným: mincu Cardano si môžete kúpiť za menej ako dolár za kus. Ak si spomeniete, že pred rokom 2021, keď sa obchodovala za niekoľko centov, jej popularita explodovala a teraz sa ustálila na stabilnej úrovni, uvidíte, že záujem verejnosti o kryptomena mince na rok 2024 rastie.

Hlavnou výhodou Cardano je jeho špičková platforma inteligentných zmlúv, ktorá bude z hľadiska funkčnosti a efektívnosti pokročilejšia ako všetky existujúce protokoly. Ethereum má zatiaľ väčšiu trhovú kapitalizáciu ako Cardano. Projekt sa však uberá vlastnou cestou a prináša ovocie: v minulosti boli lídri v odvetví mnohokrát prekonaní technicky lepšími nováčikmi.

Top 10 kryptomien v apríli 2024 podľa Forbes https://www.forbes.com/advisor/investing/cryptocurrency/top-10-cryptocurrencies/

Ďalšia kryptomena pre rok 2023 exploduje

1. 1 palec

Prečo 1Inch v roku 2023 exploduje
1Inch je decentralizovaný výmenný agregátor (DEX)

1INCH predstavuje agregátor decentralizovanej burzy (DEX). Decentralizované burzy umožňujú ľuďom vymieňať si kryptomeny bez potreby používať kryptografickú peňaženku pre 2023 pripojením vlastnej. Za obchodovanie nie je zodpovedná žiadna centrálna autorita a nie je potrebné vytvárať si účet na mnohých DEX.

2. Vykresľovanie

Token Render (RNDR) exploduje v roku 2023
Token vykresľovania (RNDR)

Popularita tokenov Metaverse je na vzostupe v dôsledku rastúceho záujmu o virtuálnu realitu a online sféry. V Metaverze sa používajú mnohé z týchto kryptomien, ale token Render ( CRYPTO:RNDR ) je úplne odlišný.

Render Network je decentralizovaná sieť na vykresľovanie pomocou GPU. Spája digitálnych tvorcov, ako sú umelci a štúdiá, ktorí potrebujú výpočty na GPU, s poskytovateľmi, ktorí sú ochotní prenajať svoj nevyužitý výpočtový výkon GPU. Poskytovatelia GPU dostávajú od digitálnych tvorcov platby vo forme tokenov Render.

3. Ghost

Predpoveď kryptomeny GHOST na rok 2023
Je spoločnosť Aave dobrou investíciou v roku 2023?

Aave (CRYPTO:AAVE) je populárny a jednoduchý mechanizmus požičiavania. Používatelia si môžu požičiavať a požičiavať rôzne kryptomeny. Ak do Aave prispejete svojou kryptomenou, získate úrokové platby.

Vlastnosti systému Aave, ktoré ho odlišujú od iných systémov požičiavania, sú viaceré. Dlžníci môžu meniť svoje úrokové sadzby medzi fixnými a variabilnými, rovnako ako pri iných typoch úverov. Spoločnosť Aave je tiež uznávaná pre svoje FlashPôžičky, čo sú nezabezpečené úvery, ktoré možno splatiť v rámci tej istej transakcie. Musia sa však splatiť v tej istej transakcii.

Mali by ste sa pozerať na ďalšiu kryptomenu, ktorá sa rozbehne?

Ktoré kryptomeny na rok 2024
Ktoré čo je kryptomena sa chystajú na vzostup?

Je lákavé hľadať ďalšiu veľkú kryptomenu. Hoci týmto spôsobom môžete zarobiť značné peniaze, je to tiež komplikované, časovo náročné a nebezpečné.

Na začiatok hľadajte alternatívy k lídrom na trhu mimo neho. Menšie kryptoburzy majú vyšší potenciál rastu, ale je u nich aj väčšia pravdepodobnosť zlyhania, takže existuje väčšie riziko, že prídete o všetko, čo investujete. Môžete to vyvážiť tým, že časť peňazí vložíte do akcií kryptomien alebo mincí s veľkou kapitalizáciou.

Štúdium týchto menej významných kryptomien si vyžaduje čas. Aj keď sa projekt javí ako výhodný, na trhu kryptomien sa môže stať čokoľvek. Z dôkladného skúmania dobre preskúmaných aktív nemôže nič vzísť, ak sa dôkladne nepreskúmajú.

Nie je dobrý nápad hazardovať s trendmi v oblasti kryptomien. Na pokusoch nie je nič zlé, ale svoje očakávania a sumu, ktorú riskujete, si nechajte pre seba.

S príchodom roku 2024 a dynamikou kryptomien je dôležité byť stále ostražitý a hľadať nové príležitosti na trhu. Nové technológie a projekty môžu výrazne ovplyvniť hodnoty kryptomien, preto je nevyhnutné pravidelne aktualizovať svoje investičné stratégie a sledovať vývoj v tomto rýchlom a inovatívnom odvetví.

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov