7 účinných spôsobov, ako zarobiť peniaze pomocou kryptografických mien

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

⚡️ Je možné prísť o peniaze pri požičiavaní kryptomeny?

Hoci si ponecháte vlastníctvo kryptomeny, ktorú ste použili ako zábezpeku, stratíte niektoré práva, napríklad možnosť obchodovať s ňou alebo ju používať na transakcie. Takisto, ak hodnota vašich digitálnych aktív výrazne klesne, môžete nakoniec dlhovať oveľa viac, ako ste si požičali, ak pôžičku nesplatíte

⚡️ Je požičiavanie bezpečnejšie ako stávkovanie?

Stávkovanie chráni sieť, ale požičiavanie umožňuje investorom pasívne získavať úroky tým, že im umožňuje ľahšie obchodovať. Viaceré DeFi alebo decentralizované finančné spoločnosti poskytujú možnosť požičať si kryptomenu a získať tak úrok.

⚡️ Ako diverzifikujete svoju kryptomenu?

Tu sú niektoré z najväčších taktík diverzifikácie kryptomien:
Ide o typ kryptomeny. Ide o typický prístup k diverzifikácii vzhľadom na jej základnú štruktúru.
Diverzifikujte podľa odvetvia
Diverzifikujte podľa času
Diverzifikujte podľa geografického hľadiska
Využívajte opcie
Analytický prístup.

⚡️ Ako fungujú kryptomeny?

V oblasti kryptomien je airdrop marketingová technika, ktorú používajú firmy založené na blockchaine, aby povzbudili ľudí k používaniu ich platformy. Zahŕňa rozdávanie bezplatných mincí alebo tokenov spotrebiteľom s verejnými peňaženkami s kryptomenami s cieľom propagovať novú virtuálnu menu.

⚡️ Aká kryptomena je najlepšia na dlhodobé investície?

Najväčšími dlhodobými investíciami do kryptomien sú Bitcoin (BTC) : najpopulárnejšia kryptomena na svete a pôvodná a najznámejšia kryptomena na trhu. V roku 2009 ju vytvoril Satoshi Nakamoto, ktorého identita zostáva neznáma.

⚡️ Aký je najlepší spôsob sledovania kryptomeny?

CoinTracker je nástroj na sledovanie hodnoty portfólia kryptomien, ktorý funguje s peňaženkami Ledger a Trezor, ako aj s 300 rôznymi kryptoburzami. Zahŕňa aj populárne kryptografické burzy, ako sú Coinbase, Binance a eToro.

Investorovi, ktorý v januári 2018 vložil do kryptomeny Bitcoin 19 000 dolárov, klesla investícia o 75 až 80 %, keď sa ju pokúsil predať. Trpezlivosť sa však vypláca a po trojročnej prestávke svoje peniaze strojnásobil.

Odvtedy prejavilo záujem o trh s kryptomenami a investície do neho mnoho ľudí. Podľa spoločnosti Cryptominati Capital “priestor kryptomien priťahuje investorov, podnikateľov a jednotlivcov, ktorí chcú investovať a vytvárať nové projekty”.

Ale to nie je tento prípad. Už to nie je také jednoduché ako kedysi, ale pokojné správanie a analytické myslenie vám stále prinesú zisk. Trh s kryptomenami sa teraz zmenil na búrlivý Divoký západ s jedinečnými prvkami, ktoré môžu spôsobiť výrazné výkyvy hodnoty.

V tomto blogu sa dozviete, čo sú to kryptomeny a ako na nich zarobiť bez toho, aby ste na seba prevzali väčšie riziko ako pri štandardných metódach.

Čo je to kryptografický systém a ako funguje?

Ako funguje kryptomena
Kde sú uložené súkromné kľúče v chladnej peňaženke?

Kryptomeny sú decentralizovaný platobný systém, ktorý sa môže používať na nákup a predaj online. Na druhej strane je trh zaplavený najlepšími kryptomenami, do ktorých sa dá investovať, vrátane Bitcoinu, Etherea a Litecoinu.

Bitcoin je podobne ako ostatné kryptomeny decentralizovaná digitálna mena, ktorá funguje na blockchaine, virtuálnej knihe transakcií s bitcoinmi. Keďže táto mena je založená na blockchaine a nedá sa falšovať, každá minca sa dá použiť len raz. Sieť blockchain tvoria tisíce počítačov a výmenou za prácu, ktorú vykonávajú, môžu ich majitelia získať bitcoiny.

Nové mince “ťažia” (t. j. razia alebo vyrábajú) počítače, ktoré rozlúštia zložité matematické úskalia, aby overili transakciu v blockchaine.

V širšom zmysle je kryptomena typom investície, ktorá prevádzkuje celé stránky sledujúce hodnotu jedného bitcoinu. Mnohí jednotlivci platia za svoje nákupy pomocou bitcoinov, ale je to aj druh investície, ktorá udržiava kompletné monitorovacie systémy pre celé webové stránky.

Reddit kryptomena
Ako začať investovať do kryptomien?

Používatelia výmenných programov alebo bitcoinových peňaženiek, ako sú Crypto . com, Coinbase, Coinmarketcap a BlockFi, očakávajú zvýšenie hodnoty svojich investícií konverziou dolárov na kryptomeny, podobne ako investori do akcií.

Daň z kapitálových výnosov, ktorú zaplatíte z príjmu z bitcoinov alebo iných kryptomien, sa určí podľa vašich príjmov za predchádzajúci daňový rok. Ak zarobíte menej ako 40 000 dolárov ročne, nebudete musieť platiť dane zo svojich ziskov z kryptomien. Príjmy od 441 150 do 464 850 dolárov sa zdaňujú sadzbou 15 %, zatiaľ čo príjmy nad 464 850 dolárov sa zdaňujú sadzbou 20 %.

Mnohí jednotlivci radi investujú do kryptomien kvôli ich jednoduchému nákupu, obchodovaniu a výmene online.

Keď veľká firma súhlasí s prijímaním kryptomien ako platobnej metódy, hodnota kryptomien môže stúpnuť. Keď sa zmenia postupy ťažby alebo keď celebrity ako Elon Musk vychvália určité kryptomeny, hodnota môže stúpnuť. Keď sa zvýši dopyt a obmedzí sa ponuka, môže sa tiež zvýšiť jej hodnota. Ťažba sa skončí, keď bude existovať 21 miliónov bitcoinov, čo sa predpokladá až v roku 2040.

Prečo hodnota kryptomeny stúpa
Čo sa stane s bitcoinmi po vyťažení 21 miliónov?

Ak spoločnosť prestane prijímať kryptomeny ako platobnú metódu alebo ak sa ich pokúsi predať veľa ľudí naraz, hodnota kryptomien môže klesnúť.

Tu je niekoľko tipov, ako začať s poznávaním dolárov a trhu s kryptomenami.

 • Ukladanie kryptomeny v softvérovej peňaženke je porovnateľné s uchovávaním peňazí vo fyzickej peňaženke. Sú tam k dispozícii a pripravené na použitie.
 • Podobne ako vkladanie peňazí na sporiaci účet, aj vkladanie kryptografických peňazí do sporiaceho protokolu sa uskutočňuje prevodom na platformu. Sporiaci protokol, podobne ako banky, vám za jeho používanie vypláca úroky.
 • Držať kryptomenu a požičiavať si ju je podobné ako ukladať peniaze na dôchodkový účet alebo získať pôžičku.
 • Obchodovanie s tokeny na burze kryptomien je rovnaké ako obchodovanie s akciami na burze cenných papierov. Blockchainy a výmenné protokoly sú podobné podnikom, preto sa označujú ako “programy”.

Na nákup, obchodovanie a uchovávanie kryptomien potrebujete kryptografickú peňaženku.

Na nákup budete potrebovať peňaženku s kryptomenami.
Ako funguje kryptografická peňaženka za studena?

Budete potrebovať miesto, kde budete mať svoju kryptomenu – peňaženku. Môžete použiť softvérovú peňaženku, napríklad aplikáciu, alebo hardvérovú peňaženku, čo je v podstate samostatné zariadenie ako flash disk.

 • Ak telefón stratíte, väčšinu softvérových peňaženiek alebo “horúcich peňaženiek” možno jednoducho obnoviť.
 • Hardvérové peňaženky, známe aj ako “studené peňaženky”, sa v prípade straty ťažko obnovujú.

Softvérové peňaženky sú rýchlejšie a jednoduchšie na obchodovanie alebo míňanie kryptomien ako ich fyzické náprotivky. Sú však vystavené online útokom, ktoré môžu viesť k strate peňazí. Do offline hardvérových peňaženiek sa nedá nabúrať, ale vždy existuje nebezpečenstvo ich straty alebo krádeže, rovnako ako pri akejkoľvek inej reálnej peňaženke.

Ak chcete nainštalovať účet Binance, postupujte podľa nasledujúcich krokov: n1. Vytvorte si účet na MyEtherWallet (MEW), ak ho ešte nemáte. n2. Vyberte si peňaženku ETH, ktorú chcete používať, a skopírujte si jej adresu, ako aj všetky ďalšie bezpečnostné poznámky, ktoré môžete potrebovať na bezpečný prístup k nej. Ak sa váš počítač niekedy stratí alebo vám ho ukradnú, toto je jediný spôsob, ako obnoviť svoje kryptografické údaje. Nižšie sú uvedené kroky, ktoré musíte vykonať, aby ste si mohli nastaviť svoj účet:

Ako začať obchodovať s kryptomenami
Ako nainštalujem aplikáciu Binance?
 • Stiahnite si aplikáciu peňaženka
 • Vytvorenie konta
 • Získajte rýchle overenie
 • Prevod alebo vklad finančných prostriedkov z bankového účtu do peňaženky s kryptomenami

Toto je najefektívnejší spôsob, ako začať nakupovať a obchodovať s kryptomenami. Keďže vaše aktíva sú uložené v peňaženke prevádzkovanej burzou, ste zraniteľnejší. Zvážte tento scenár: Ste hacker, ktorý sa pokúša ukradnúť milióny dolárov z bankového účtu. Pravdepodobne sa vám neoplatí nabúrať sa do veľkých búrz, aby ste získali prístup k tisícom peňaženiek. Na druhej strane, nabúranie sa do bankového účtu jednej osoby je oveľa atraktívnejším cieľom.

Rady expertov: ako investovať do kryptomien bez toho, aby ste sa popálili.

Ako investovať do kryptomeny a nezbankrotovať
Ako nezkrachovať na kryptomenách

Investovanie je vždy hazard. Kryptomeny sú podľa odborníkov jednou z najrizikovejších investičných možností. Na druhej strane je digitálna mena zďaleka najpopulárnejším aktívom.

Výskumná burza.

Pred investovaním jediného dolára sa zoznámte s burzami kryptomien. Tieto platformy vám umožnia nakupovať a predávať kryptomeny. Podľa portálu bitcoin . com je na výber viac ako 500 búrz. Pred rozhodnutím si urobte prieskum, prečítajte si recenzie a poraďte sa s odborníkom. Rôzne skupiny telegramu poskytujú aj rady, ako začať na trhu s kryptomenami.

Know-how: Musíte vedieť, ako ukladať virtuálnu menu

Keď získate kryptomeny, musíte si ich ponechať. Na doplnenie kryptomien môžete použiť peňaženku na burze alebo v digitálnej “peňaženke” (jedna z kryptomenových peňaženiek opísaných v blogu). Hoci existuje mnoho typov peňaženiek, každá má svoj vlastný súbor funkcií, technických potrieb a bezpečnostných štandardov. Pred investovaním si urobte prieskum, ktorá peňaženka je pre vás najlepšia.

Ako uložiť virtuálnu menu
Ako zabezpečiť investície do kryptomien

Diverzifikujte svoj majetok.

Diverzifikácia je základom každej úspešnej investičnej stratégie a platí to aj v prípade investícií do bitcoinu. Nemali by ste napríklad investovať všetky svoje peniaze do siete Bitcoin len preto, že poznáte jej názov. Existuje množstvo možností, ktoré treba zvážiť, preto môže byť rozumným nápadom rozložiť svoju investíciu do viacerých digitálnych mien.

Pripravte sa na veľké zmeny.

Trh s kryptomenami je často volatilný, preto sa pripravte na vzostupy a pády. Cena sa veľmi mení. Ak nemáte kontrolu nad svojím portfóliom alebo duševnou pohodou, kryptomeny nemusia byť najlepšou voľbou.

O Bitcoine, Etheri a ďalších digitálnych aktívach sa v poslednom čase veľa hovorí. Kryptomeny sú však stále na začiatku svojej existencie. Investovať do niečoho nového môže byť náročné, preto buďte pripravení. Ak o tom uvažujete, začnite s prieskumom a konzervatívnym prístupom k investovaniu.

7 Stratégie: Ako zarobiť peniaze s kryptomenou

Poskytovanie úverov/úverov.

Začnite si požičiavať kryptomeny, aby ste si zarobili ďalšie peniaze
Požičiavanie a vypožičiavanie kryptomeny

Začnite požičiavať kryptomeny, aby ste zarobili ďalšie peniaze zo svojich investícií do kryptomien. Kryptoúvery sa skladajú z dlžníkov a veriteľov, ako aj z dohôd medzi nimi. Nexo, SALT Lending, BlockFi, Oasis a Celsius sú niektoré z populárnych kryptomenových búrz, ktoré túto službu ponúkajú.

V skratke, pôžičky v kryptomenách zahŕňajú zmluvy, v ktorých dlžníci poskytnú svoje kryptoaktíva ako kolaterál, veritelia prijmú podmienky a ponúknu hotovosť alebo iné kryptomeny a dlžníci súhlasia s platením úrokov.

Prečo chia coin padá?
Ako sa stať úspešným obchodníkom

Vo väčšine prípadov sú dlžníkmi a veriteľmi pri kryptomenových pôžičkách skôr fyzické osoby než podniky ako banky. Podstatou je, že kryptomeny slúžia ako základ pre pôžičky, ktoré sa bežne používajú ako kolaterál alebo primárny zdroj požičanej hodnoty.

Tradičný nákup a držba

Ľuďom, ktorí sú dostatočne sebavedomí na to, aby riskovali, sa metóda generovania peňazí z kryptomien páči. To znamená, že získavajú kryptomeny podľa vlastného výberu na burze kryptomien a nakupujú ďalšie, keď ceny klesajú, čo sa nazýva aj “nákup pri poklese”.

Pri vysokom celkovom výnosu sa môže stať, že aktívum sa po niekoľkých mesiacoch alebo rokoch predá nad jeho nákupnú cenu.

Ako sa stať úspešným obchodníkom
Čo je Chia Coin?

Zatiaľ čo novšie kryptomeny, ako je napríklad Chia, sú náchylné na špekulatívne výkyvy cien kvôli humbugu, silné známe kryptomeny ako Bitcoin, Etherium a Lightcoin denne stúpajú a klesajú. Keď sa pozrieme na graf v priebehu roka, tieto mince si udržiavajú rastúci trend. Na druhej strane novšie mince, ako napríklad Chia, zaznamenali veľké skoky a poklesy ceny.

Obchodovanie

Obchodovanie je krátkodobá technika, ktorá využíva aktuálne trhové podmienky, zatiaľ čo investovanie je dlhodobá investícia založená na stratégii “kúp a drž”.

Trh s kryptomenami je volatilný. Inak povedané, hodnota aktív môže v krátkom čase prudko vzrásť alebo klesnúť.

Obchodný prístup k nákupu kryptomeny
Čo je to kryptoobchodovanie a ako na ňom zarobiť peniaze

Aby ste sa stali úspešným obchodníkom, potrebujete primerané technické a analytické schopnosti. Budete musieť preskúmať graf výkonnosti kótovaných aktív na trhu, aby ste mohli presne predpovedať rast a pokles cien.

Ak si myslíte, že cena aktíva bude rásť alebo klesať, môžete kryptomenu kúpiť alebo predať. To znamená, že môžete zarobiť peniaze bez ohľadu na to, či cena stúpa alebo klesá.

Tu je niekoľko nápadov na zlepšenie vášho obchodného prístupu.

Existujú rôzne metódy na zníženie rizík spojených s obchodovaním s kryptomenami. Tu sú niektoré z najúčinnejších stratégií na zlepšenie vášho obchodného prístupu.

Čo sú to kryptopeňaženky a ako fungujú?
Obchodné stratégie a ich použitie
 • Rozšírte svoje obchodné obzory. Rôzne meny vám pomôžu znížiť denné riziko spojené s konkrétnou kryptomenou.
 • Ak chcete znížiť náklady na obchodovanie, vyberte si bezpečnú burzu s nízkymi poplatkami.
 • Sledujte svoj čas obchodovania. Vytvorte si časový plán a držte sa ho.
 • Sledujte aktuálne správy o Bitcoinoch. Zostaňte vpredu vďaka sledovaniu správ a vývoja v oblasti kryptomien.
 • Technická analýza je použitie grafov na vyhodnotenie ceny a volatility akcií. Technické ukazovatele vám pomáhajú pri zdôvodňovaní každého obchodu.
 • Nastavte stop loss pre každú transakciu. Ako východiskový bod použite pomer strát 2:1.

Keďže energia potrebná na spustenie blockchainu PoW je extrémne vysoká, niektoré blockchainy vyvinuli zdanlivo lepší overovací algoritmus nazývaný Proof of Stake (PoS). Namiesto využívania energie a hardvéru na riešenie zložitých kryptografických hádaniek algoritmus PoS núti používateľov blokovať (staking) svoje tokeny na overenie šifry.

Ako si dať pozor na podvody s kryptomenami
Ako si dať pozor na podvody s kryptomenami

Staking je blokovanie digitálnych aktív, ktoré slúžia ako validátor v decentralizovanej kryptografickej sieti na zabezpečenie integrity, bezpečnosti a kontinuity siete. Stakeholders chránia svoje aktíva, ktoré slúžia ako uzly a bloky validácie. Stakeholders sú platení novovytvorenou kryptomenou ako motiváciou chrániť sieť.

 • Výhody : lacnejší spôsob, ako získať peniaze z kryptomien.
 • Nevýhody : najväčšie nebezpečenstvo predstavujú cenové výkyvy.

Vzdušné kvapky

Proof of work: čo to je
Čo je kryptomena Airdrop

Spomedzi všetkých spôsobov, ako získať kryptomenu zadarmo, predstavuje letecké doručenie najvyššie riziko. Pre väčšinu investorov je to viac, ako si myslíte, že stojí za to. Vývojári spúšťajú airdropy, keď potrebujú podporu pre nové kryptomeny. Skrátka vám dajú mincu zadarmo, aby ste si ju vyskúšali osvojiť.

Pokrok v projekte výsadku môžete sledovať tak, že si ho vyhľadáte na internete. Používatelia ich často inzerujú na webových stránkach spoločnosti, v sociálnych médiách a na iných stránkach s kryptografickými správami.

Pri každom novom projekte v oblasti kryptomien je veľmi dôležité byť opatrný. Hackeri využívajú obľúbené podvody, ako je falošný airdrop a ICO (Initial Coin Offering). V skutočnosti mnohé mince airpipu nemajú ako investičný trezor veľkú hodnotu. Odborníci odporúčajú nováčikom, aby sa držali známych kryptomien, ako sú bitcoin a etherium, najmä preto, že majú stabilnejšiu cenu.

Krypto-dividendy - budúcnosť pasívneho príjmu
Ako zabrániť podvodom s kryptomenami?

Dávajte si pozor na podvody typu phishing. Nikomu neposkytujte svoje osobné údaje ani adresu kryptografickej peňaženky.

Vzdušný výsadok vás neoslobodzuje od federálnej dane z príjmu. Všetky kryptomeny prijaté prostredníctvom airdrops sú tiež zdaniteľné. Daňový úrad vyžaduje, aby ste v distribuovanej účtovnej knihe zaznamenali reálnu trhovú hodnotu ku dňu registrácie (vo väčšine prípadov pri prijatí airdropov z digitálnych peňaženiek).

10 dôležitých kryptomien okrem bitcoinov

https://www.investopedia.com/tech/most-important-cryptocurrencies-other-than-bitcoin/

Ťažba

Dlhodobé vs. krátkodobé investovanie: Výhody a nevýhody
Čo je ťažba, PoW, PoS

Ťažba je dôležitou súčasťou konsenzuálneho mechanizmu Proof of Work (PoW) a jednou z najstarších metód zarábania peňazí pomocou kryptomien. Je to proces overovania transakcií a obrany siete PoW prostredníctvom ťažby. Ťažiari sú za vykonávanie týchto funkcií odmeňovaní novými mincami v každom bloku. Ťažba bola v prvých dňoch Bitcoinu realizovateľná na stolnom počítači, ale v súčasnosti si vyžaduje drahý hardvér nazývaný ASIC.

Spustenie hlavného uzla je užitočné aj na udržiavanie siete v prevádzke. Hlavný uzol je peňaženka, ktorá uchováva repliku celej siete.

Vzhľadom na vysoké náklady a technické požiadavky si obe tieto techniky vyžadujú značné počiatočné a priebežné investície založené na technických znalostiach.

Dividendy

Porovnanie krátkodobých a dlhodobých investícií
Výnosy kryptomien s dividendami. zbohatnúť na kryptomenách

Ďalšou metódou, ako profitovať zo svojich kryptografických prostriedkov, je získavanie dividend. Pravdepodobne prinajmenšom chápete, čo sú dividendy, ak ste niekedy investovali do akcií alebo dlhopisov. Jednoducho povedané, dividenda je malá peňažná platba akcionárom. Ak firma v určitom štvrťroku (alebo roku) zarobí peniaze, rozdelí ich a vyplatí späť akcionárom.

Hoci vám na účet nepríde prílivová vlna dividend, ak nemáte veľkú bilanciu, môže to byť spôsob, ako generovať peniaze s kryptomenou, ktorú už vlastníte. Pred prijatím tohto rozhodnutia však budete musieť urobiť určitý prieskum a zistiť, ktoré kryptomeny vyplácajú dividendy a či sa oplatí ich vyplácať.

Decred, NAVCoin, Reddcoin, VeChain, NEO a ich ročné dividendy vo všeobecnosti sú niektoré kryptomeny, ktoré sa vyplácajú v ďalších minciach (alebo žetónoch). V dôsledku toho sa dividendy z kryptomien líšia od dividend z akcií tým, že sa poskytujú v dodatočných tokenoch, a nie v hotovosti.

Čo je lepšie, dlhodobé alebo krátkodobé investovanie?

Časové rámce krátkodobého investovania do kryptomien
Oplatí sa realizovať krátkodobé investície?

Dlhodobé investovanie je typ investovania, ktoré zvyčajne trvá dlhšie ako jeden rok. Dlhodobí investori sú zvyčajne pasívni investori. Inak povedané, nenakupujú a nepredávajú značné množstvá v krátkom časovom období. Dlhodobí investori môžu vkladať svoje peniaze do akcií, ktorých hodnota rastie, alebo do fondov či ETF na dlhšie obdobie.

Dlhodobé investovanie: Aké sú druhy investičných stratégií?

Existuje niekoľko rôznych stratégií, ale spoločnou témou je “kúpiť a držať”. Vzhľadom na to uvádzame niekoľko stratégií pre dlhodobých investorov.

Analýza trhových grafov kryptomien
Je lepšie investovať dlhodobo alebo krátkodobo?
 1. Hodnotové investovanie je metóda nákupu kryptomeny za cenu nižšiu, ako je jej prirodzená hodnota.
 2. Rastové investovanie spočíva v predpovedaní, že hodnota spoločnosti prekročí hodnotu celého trhu.
 3. Dividendové investovanie, ktoré zahŕňa nákup akcií firiem, ktoré vyplácajú dividendy.

Čo sú krátkodobé investície do kryptomien?

Na definovanie krátkodobého investovania sa zvyčajne používa obdobie jedného roka. Aktívni obchodníci a aktívni investori sú pojmy, ktoré sa často používajú na označenie krátkodobých investorov. To znamená, že nakupujete a predávate oveľa častejšie ako dlhodobí investori. Môže to byť niekoľkokrát za rok, niekoľkokrát za mesiac alebo dokonca niekoľkokrát za deň.

Krátkodobí investori budú mať dlhodobé investičné portfóliá aj inde. Pravdepodobne sa bude používať pre dôchodkové alebo iné firmy, ktoré vyžadujú investície a dlhodobé držanie.

Techniky krátkodobého investovania

Top 7 kryptomien
Efektívne spôsoby, ako zarobiť peniaze pomocou kryptomeny

Krátkodobí investori majú tendenciu rýchlo nakupovať a predávať svoje aktíva, aby dosiahli zisk. Tu je niekoľko bežných stratégií krátkodobého investovania:

 • Skalpovanie je prax uskutočňovania mnohých malých nákupov alebo predajov počas dňa alebo viackrát počas toho istého obchodného dňa.
 • Denné obchodovanie – investovanie s veľmi malým ziskom s cieľom získať veľkú sumu peňazí.
 • Niekoľko dní, týždňov alebo dokonca mesiacov v jednom čase je toto obchodovanie známe ako swingové obchodovanie.
Obchodný prístup k nákupu kryptomeny
Ako dlhodobo a krátkodobo investovať do kryptomien
 • Prvým krokom pri hodnotení kryptomeny je jej základné posúdenie. Problémom je, ako vykonať fundamentálnu analýzu? Musíme tiež pochopiť, koľko peňazí sme do kryptomien vložili. Na existujúcom trhu dlhodobého a krátkodobého investovania majú najväčší potenciál digitálne meny.
 • Pomocou tejto analýzy preskúmajte štvrťročný rast spoločnosti. Pochopte testovacie úrovne podpory a odporu pre krátkodobé alebo denné obchodovanie.

Záver: analyzujte trhové grafy predtým, ako začnete

Proof of work: čo to je. zbohatnúť na kryptomenách
Ako analyzujete kryptografické trhy?

Po prečítaní tohto článku by ste mali mať lepší prehľad o tom, ako generovať peniaze pomocou kryptomien. Pred investovaním si musíte naštudovať, aby ste mohli bezpečne investovať a dosiahnuť zisk. Najlepším zdrojom informácií o tomto sektore je bezpochyby Twitter. Napríklad spoločnosť CyrptoMinati Capital nedávno zverejnila svoje úvahy o investovaní do spoločnosti TheSandBox.

Pred investovaním je veľmi dôležité porozumieť kryptografickým peniazom. Mali by ste si dôkladne preštudovať vzostupy a pády trhu. Pred začiatkom cesty sa uistite, že máte pripravenú peňaženku.

Pred investovaním sa uistite, že ste dokončili všetky prístupy. Investovanie do kryptomeny je vážne rozhodnutie, ktoré si vyžaduje rozsiahle štúdium a znalosti.

Predtým, ako vstúpite do obchodu s kryptomenou, nezabudnite sledovať jej budúci vývoj na trhu. Ide o dlhodobý a krátkodobý prieskum. V dôsledku toho sa všetko zužuje na dôkladné štúdium a sledovanie predchádzajúcej a aktuálnej výkonnosti, s ktorou chcete obchodovať.

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov