10 najlepších kryptografických kreditných kariet Visa v roku 2022

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

⚡️ Čo je to kryptografická karta?

Kryptomanková karta je kreditná karta, ktorá vám umožňuje míňať fiat aj kryptomeny a získavať odmeny v druhej menovanej mene. Kryptomeny sú virtuálne meny, ktoré sa v poslednom čase stali pomerne populárnymi. Bitcoin, ktorý vznikol v roku 2009, je najznámejší, ale existuje viac ako 4 000 alternatívnych kryptomien.

⚡️ Je kryptomena kreditná karta?

Karta Visa Crypto.com Rewards je jedinečná kreditná karta zameraná na nadšencov kryptomien. V skutočnosti však nejde o kreditnú kartu, je to vlastne predplatená debetná karta.

⚡️ Platím kryptokartou?

Ak chcete nakúpiť, otvorte aplikáciu Crypto.com a na hlavnej obrazovke vyberte ikonu nákupného košíka. Prípadne môžete použiť tlačidlo “Zaplatiť” na paneli nástrojov. 5. Po kliknutí na tlačidlo “Skenovať” naskenujte QR kód a zaplaťte.

⚡️ Ako vybrať peniaze z Crypto?

Otvorte aplikáciu Crypto.com.
Ak ste ešte neprepojili svoj preferovaný bankový účet, zobrazí sa vyskakovacie okno s dvoma možnosťami: “nVyberte možnosť “Výber”.

Porovnanie porovnanie predplatenych kariet

Tu je stručný prehľad najpopulárnejších kryptografických debetných a kreditných kariet spolu s ich vlastnosťami, ktoré vám pomôžu pri informovanom rozhodovaní:

Vzhľadom na mnohé bankové obmedzenia transakcií s kryptomenami sa v súčasnosti počíta s kryptografickými debetnými a kreditnými kartami. Mnohé karty sú vhodné pre bežných používateľov, pretože fungujú ako odmeňovacie karty, ktoré umožňujú získať hotovosť späť z nákupov.

Čo je to kryptokarta? porovnanie predplatenych kariet
Ktorá kryptokarta je lepšia?

Na trhu je len niekoľko kariet, ktoré umožňujú získať úrok zo zostatku v kryptomenách. Takmer všetky však umožňujú konvertovať kryptomeny priamo na fiat menu a vyberať ich z bankomatov, ako aj platiť za tovar a služby u obchodníkov, ktorí akceptujú karty Visa a MasterCard.

V kryptomenách sa peniaze zarábajú. Neodvádzajú cashback hneď po nákupe, ale môžete ho použiť neskôr. Nepodporujú všetky kryptomeny.

Existuje kryptografická debetná karta?
Môžete získať kryptografickú kreditnú kartu?

10 najlepších kreditných a debetných kariet pre kryptomeny.

Tu je zoznam kreditných a debetných kariet pre kryptomeny:

 1. Crypto.com.
 2. Karta Coinbase Visa
 3. Kreditná karta BlockFi Bitcoin Rewards
 4. Karta Wirex Visa
 5. Nexo
 6. Kryptomena Visa Crypterium karta
 7. Kreditná karta Sophie
 8. Karta TenX Visa
 9. Výdavková karta Visa
 10. Kryptografická kreditná karta Gemini
Je kryptokarta kreditná karta?
Ako môžem platiť svojou kryptokartou?

Crypto.com – Ideálna odpoveď pre obchodníkov a opakovaných kupujúcich.

Od júla 2021 podporuje Crypto.com viac ako 100 kryptomien na nákup a používanie s celosvetovým dosahom takmer 10 miliónov ľudí. Používatelia môžu získať až 8 % hotovosti späť z nákupov, keď prostredníctvom neho minú kryptomenu s použitím kovovej predplatenej karty Visa. Karta podporovaná spoločnosťou Visa

Ako si môžem vybrať svoje bitcoiny?
Ako získam kartu Bitcoin?

Na kartu je možné okrem kryptomeny vložiť aj hotovosť. Firma akceptuje viac ako 20 fiat mien. Možno ju používať na 40 miliónoch miest na celom svete vrátane maloobchodných predajní a bankomatov so symbolmi Visa. Je kompatibilná s viac ako 1 000 salónikmi na 400 letiskách po celom svete. Inými slovami, umožňuje vám dobíjať bitcoiny alebo iné kryptomeny do peňaženky s bežným príjmom a potom predplatenú kartu používať na každodenné nákupy.

Počet zakúpených tokenov CRO uložených v peňaženke s kryptomenami určuje úroveň karty. Používatelia musia vykonať overenie KYC.

Je kryptokarta debetná karta?
Na čo slúži kryptografická karta com?

Vlastnosti:

 • Kryptografické platby akceptujú spoločnosti Netflix, Spotify, Expedia, Lounge, Expedia, Airbnb a Prime.
 • V závislosti od karty môžete z bankomatov bezplatne vyberať hotovosť až do výšky 1 000 USD.
 • Zlatá karta Amex je skvelá pre svoje výhody vrátenia peňazí vrátane 1 % až 8 % z nákupov kartou a CRO – token platformy crypto.com s vašou kartou.
 • Umožňuje vám využiť až 5 rôznych vzorov kariet s rôznymi odmenami za stohovanie CRO a maximálnymi výbermi. Päť úrovní sa pohybuje od 0 USD do 400 000 USD v požiadavkách na stohovanie.
 • Ide o cloudový systém CMS, ktorý vám umožní spravovať všetky aspekty marketingového programu a zároveň nevyžaduje žiadne náklady na údržbu bez ohľadu na to, ako veľká alebo malá je vaša spoločnosť. Tokeny CRO sú pre držiteľov bezplatné a nevznikajú žiadne mesačné ani ročné výdavky.
 • Aplikácia je k dispozícii na stiahnutie v systéme Android aj iOS.
Aká je najlepšia porovnanie predplatenych kariet
Dostanete kartu s kryptografickým kódom?

Coinbase Card – Dôrazne odporúčame pre veľkých investorov, ktorí sú zvyknutí obchodovať s bankami.

Coinbase Card je predplatená karta, ktorá ešte nebola vydaná na celom svete, ale umožní zákazníkom míňať akúkoľvek kryptomenu z ich portfólia a za každý nákup dostanú kompenzáciu. Karta umožní používateľom nakupovať za kryptomeny kdekoľvek. Používatelia môžu získať až 4 % cashback z nákupov uskutočnených pomocou debetnej karty Visa.

Na čo slúži karta Coinbase?
Môžem získať kartu od spoločnosti Coinbase?

Vlastnosti:

 • Využívanie služby nie je spoplatnené.
 • Karta Visa funguje rovnako ako ostatné karty Visa. Automaticky premieňa všetky kryptomeny na americké doláre a umožňuje nákupy u obchodníkov, ako aj výbery hotovosti z bankomatov s logom Visa.
 • Medzi bezpečnostné funkcie patrí dvojkrokové overenie, okamžité zmrazenie karty, ochrana svetovej triedy pomocou dvojkrokového overenia a ochrana PIN alebo bezkontaktné výbery peňazí na ochranu kryptomien.
 • K dispozícii je mobilná aplikácia.
 • Pomocou mobilnej aplikácie si môžete prezerať účtenky, prehľady výdavkov a okamžité upozornenia na transakcie.
 • Pri nákupoch tovaru a služieb získate 4 % späť vo forme kryptomenových odmien za každý dolár, ktorý s kartou miniete.
 • Poplatok za konverziu kryptomeny na fiat je 2,49 percenta z prevedenej sumy pri transakcii, ktorá zahŕňa platbu bankovou kartou alebo PayPal.
Je karta Coinbase dobrá?
Je Coinbase Card fyzická karta?

Kreditná karta BlockFi Bitcoin Rewards – Ideálna pre investorov do Bitcoinu.

Kreditná karta BlockFi bude k dispozícii v druhom štvrťroku 2021, keď bude doručená oprávneným obyvateľom Spojených štátov. Ide o kreditnú kartu, ktorá funguje ako cashback karta tým, že vám za používanie kryptomeny a ich reinvestovanie poskytuje body.

Môžem na nákup bitcoinov použiť kreditnú kartu BlockFi?
Je karta BlockFi kreditná karta?

Ak si na svojom úrokovom účte BlockFi (BIA) s kreditnou kartou udržiavate stabilný majetok v minciach, môžete získať až 2 % ročne. To vám neumožňuje vymeniť bitcoinové odmeny za iné kryptomeny a platby nie sú okamžité, takže nemôžete zarábať, keď ceny bitcoinov stúpajú.

Robí kreditná karta BlockFi silný ťah?
Účtuje si kreditná karta BlockFi ročný poplatok?

Najbežnejšie typy okenných fólií sú:

 • Zo všetkých nákupov získate 1,5 % Bitcoin späť.
 • Ak počas prvých troch mesiacov miniete 3 000 dolárov, Bank of America vám poskytne vstupný bonus 250 dolárov za bitcoin.
 • Po 120 dňoch používania karty môžete počas nasledujúcich štyroch až šiestich mesiacov získať ďalšie bonusy vo výške až 3,5 %. Po autorizácii karty počas prvých 90 dní môžete získať odmeny vo výške 3,5 % v bitcoinoch. Taktiež, ak ročne miniete viac ako 50 000 USD s BlockFi
 • Odporúčaním priateľov môžete získať ďalšie úroky. Za každé odporúčanie klienta dostanete 30 dolárov v bitcoinoch.
 • VEN môžete používať na platenie účtov, nákup a výber akejkoľvek kryptomeny vo fiat peniazoch v ktoromkoľvek obchode, predajni alebo bankomate VISA.
 • Z kvalifikačných dôvodov nie je potrebná kontrola úverovej bonity.
 • Používanie tejto karty nie je spoplatnené. Môžete ju používať na celom svete a prvý rok je účet bez poplatkov. S touto kartou nie sú spojené žiadne náklady na zahraničné transakcie ani iné výdavky.
Visa Signature Card 2022 recenzia
Prehľad kariet Visa Rewards spoločnosti BlockFi

Karta Visa Wirex – ocenia ju zákazníci, ktorí opakovane nakupujú a/alebo sú nadšencami altcoinov.

Používatelia môžu spravovať účty fiat a kryptomien, vymieňať kryptomeny za fiat peniaze a získavať cashback za nákupy uskutočnené kartou Wirex Visa. Keď používatelia minú alebo získajú tovar pomocou svojej karty, môžu získať cashback.

Táto karta umožňuje aj ovládanie viacerých podpisov.

Recenzia karty Wirex 2022:
Wirex Card – Recenzia

Vlastnosti:

 • K dispozícii je 2 % cashback z transakcií kartou. Cashback vyplácaný WXT je vlastná kryptomena platformy, ktorú možno vymeniť za akúkoľvek inú kryptomenu.
 • Okrem toho sa zvyšuje aj neobmedzený limit na výber hotovosti na 1 400 S$ denne a 2 500 S$ týždenne na výbery z bankomatov a vklady debetnou/kreditnou kartou.
 • V aplikácii môžete nastaviť upozornenia na konkrétne problémy súvisiace s kartou. Aplikácia umožňuje sledovať vaše nákupy.
 • Táto peňaženka je bezpečná a ľahko sa používa. V súčasnosti podporuje 36 kryptomien, ako aj viac ako 150 národných mien.
Karta Wirex - vlastnosti
Karta Wirex – ako funguje
 • Premenou kryptomeny na miestnu menu v podnikoch a bankomatoch ušetríte až 3 % na zahraničných transakciách.
 • Musíte získať špeciálny kód APB z webovej stránky WXT a zadať ho do platformy. Za každého odporúčaného používateľa, ktorý sa pripojí do vašej skupiny, dostanete 0,1 WXT bez ohľadu na to, či vašu platformu pravidelne používa alebo nie.
 • Existuje niekoľko debetných kariet na kryptomeny, ktoré si účtujú ročný poplatok, ale nestojí to za to. Poplatok sa často pohybuje od 1 do 2 dolárov za transakciu, čo sa môže zrátať, ak v krátkom čase uskutočníte veľa nákupov. Závisí to aj od typu karty (debetná alebo kreditná). Pri konverzii bitcoinov na fiat peniaze existuje
Karta Wirex - výhody a nevýhody
Karta Wirex – vhodné pre ktoré meny

Výbery z bankomatov sú bezplatné do mesačného limitu 400 SGD, potom sa účtuje poplatok 2 %. Výbery kryptomien od 10 000 USD do 50 000 USD denne.

Koľko zarába baník kryptomien?

Nexo – Najlepšie pre tých, ktorí sa zaujímajú o kryptomeny.

Nexo karta
Je lepšie Nexo alebo krypto?

Používatelia si môžu požičať až 2 milióny USD v kryptomenách pomocou fyzickej kryptokarty Nexo MasterCard.

Svoju kryptomenu používate na zaručenie alebo poistenie pôžičky, preto môžete získať len pôžičku, ktorá je nižšia ako hodnota vašej kryptomeny. Mali by ste sa vyhnúť predaju bitcoinov a opusteniu svojho stanoviska. V súčasnosti podporuje viac ako 20 rôznych kryptomien.

Je Nexo dobré pre úrok?
Na ktorej burze je lepšie kupovať kryptomenu na Coinbase alebo Nexo?

webové ovládacie panely, ktoré poskytujú správy a analýzy, alebo sú zabudované v systéme.

 • Cashback možno získať len za kvalifikované nákupy uskutočnené prostredníctvom vášho Wells Fargo CashBack Checking Account.
 • Poskytuje mobilnú aplikáciu pre iOS a Android, ktorá umožňuje spravovať kartu, napríklad zmraziť a nastaviť upozornenia na všetky transakcie. V prípade potreby môžete aktualizovať svoj PIN kód a vyberať hotovosť v bankomate.
Dá sa Nexo dôverovať?
Nexo Review 2022
 • Vytvorte si účet, dodržiavajte postupy KYC a vložte si do peňaženky kryptografické prostriedky, aby ste mohli požiadať o úver. Na to už máte nárok.
 • Je možné vziať si pôžičku v kryptomene alebo fiat mene a platiť z nej úroky.
 • Je akceptovaná na celom svete, čo znamená, že ju prijíma 40 miliónov obchodníkov a bankomatov.
 • Vytvorte si virtuálnu kartu, ktorá vám pomôže bezpečne používať internet.
 • Neplatíte žiadne mesačné ani ročné poplatky a nie je potrebné podávať žiadosť.

Sú kryptomeny vhodné na denné obchodovanie?

Čo sú provízie Nexo?

Visa Cryptocurrency Crypterium Card – Toto je najlepšia možnosť pre ľudí, ktorí už u vás nakúpili.

Crypterium umožňuje zakúpiť a používať virtuálnu alebo plastovú predplatenú debetnú kartu, ktorú možno financovať kryptomenou. Môžete ich použiť na výmenu kryptomien za fiat peniaze, ktoré môžete minúť všade tam, kde je akceptovaná karta VISA na tisícoch miest po celom svete, a môžete s nimi tiež vyberať hotovosť z bankomatov po celom svete.

Dôvody, prečo rád používam Nexo
Ako funguje karta Crypterium?

Virtuálna karta je k dispozícii už za niekoľko minút, nie dní. Ide o rozsiahlu sieť s viac ako 30 000 kartami v obehu a viac ako 1 miliónom transakcií mesačne.

Aké sú typy príkazov v kryptografii?

Vlastnosti:

Crypterium: kryptografická peňaženka s neobmedzenými funkciami
Ako pridám kartu Crypterium do služby Apple Pay?
 • Z karty VISA môžete mesačne vybrať až 2 976 USD. Peniaze môžete vyberať v takmer 200 krajinách a nakupovať online aj v kamenných obchodoch po celom svete. Denné maximum je 5 000 EUR.
 • Je to biometrická čítačka, ktorá vám umožní otvoriť vchodové dvere len pomocou tváre. Dá sa tiež pripojiť k službe ApplePay.
 • Bezpečne uložte svoj Crypterium Gold na ľubovoľnom stolnom počítači alebo notebooku. Pridali sme možnosť uzamknutia, presunu a výmeny finančných prostriedkov prostredníctvom mobilnej aplikácie. Vďaka biometrickým technológiám, ako je Touch ID a rozpoznávanie tváre, sú transakcie rýchlejšie ako kedykoľvek predtým!  –
 • 3 typy kariet – virtuálne, plastové a plné balenie.
 • Mesačný poplatok za vedenie karty je 3,56 USD, ktorému sa môžete vyhnúť, ak každý mesiac nabijete kartu na 356 USD. Samotné zaslanie plastovej karty stojí 14,99 €.
Je Crypterium peňaženka?
Ako získam virtuálnu kartu Crypterium?

Kreditná karta SoFi – Veríme, že najlepšou hodnotou pre investorov a držiteľov je investovať do produktu s výrazným potenciálom rastu.

Používatelia môžu získavať odmeny za nákupy s kreditnou kartou SoFi. V súčasnosti podporuje len Bitcoin a Etherium.

Ako sa používa karta Crypterium?
Ktorá banka vydáva kreditnú kartu SoFi?

Vlastnosti:

 • Za každý utratený dolár môžete získať 2 body a každý bod môžete vymeniť za jeden cent prevodom na účet SoFi. To znamená, že ich môžete vložiť na účet SoFi Money, SoFi Invest alebo splácať svoje študentské pôžičky SoFi.
 • Investujte do SoFi Money alebo investujte 100 USD a získajte kreditnú kartu od SoFi.
 • Získajte 2 % cashback z nákupov kartou.
 • Ak vykonáte 12 mesačných splátok v minimálnej výške, môžete ušetriť 1 % z ročnej úrokovej sadzby.
Je SoFi skutočná kryptokarta Mastercard?
Aké sú výhody SoFi?
 • Úroková sadzba pri nákupe sa pohybuje od 12,99 % do 24,99 % v závislosti od vášho kreditného skóre. Pri prevode zostatku sa úroková sadzba pohybuje od 12,99 do 24,99 percenta. Hotovostný úver vás bude stáť 26,99 % navyše.
 • Prvý rok sa ročný poplatok neplatí. Neexistujú žiadne poplatky za zahraničné transakcie. Pri každom prevode zostatku sa účtuje poplatok 10 USD alebo 5 % a pri každej hotovostnej výplate sa účtuje poplatok 10 USD alebo 5 %. Poplatky za oneskorenú platbu a podvod s kreditnou kartou sa pohybujú od 39 do 50 USD za každý prípad.

Karta TenX Visa – Táto karta je ideálna pre tých, ktorí často míňajú kryptografické peniaze.

Aká je úroková sadzba na kreditnej karte SoFi?
Karta TenX Visa

Pomocou tejto debetnej karty môžete míňať bitcoiny, ethery a litecoiny u obchodníkov, ktorí akceptujú kartu Visa. To znamená, že môžete vyberať kryptomeny vo fiat mene alebo platiť za tovar a služby všade tam, kde je akceptovaná Visa.

Používatelia si môžu objednať karty prostredníctvom aplikácie a ich doručenie trvá 7 až 9 dní v krajinách Európy/EHP a do 5 týždňov v regiónoch APAC. Používatelia musia jednoducho nabiť svoju kartu kryptomenou pomocou aplikácií pre iOS a Android a minúť ju.

Platenie všade s debetnou kartou Visa
Je Crypto COM Visa kreditná karta?

Kartu vydala spoločnosť Wirecard Card Solutions Ltd v roku 2017. Do programu PayPal inception bola zahrnutá spoločnosť. Spoločnosť TenX má token platformy PAY a TENX, ktoré sa používajú ako token služby. Prvý z nich je regulovaný subjekt, zatiaľ čo druhý nie je

Vlastnosti:

Ako funguje karta Binance Visa?
Na čo slúži karta Crypto com Visa?
 • Predchádzanie podvodom s technológiou Visa 3-D Secure.
 • Dvojfaktorové overovanie a bezpečnejšie offline transakcie. Okrem upozornení v reálnom čase v aplikácii, uzamykania a odomykania karty a dvojfaktorového overovania, ktoré chráni kartu pred podvodníkmi, sa pri všetkých nákupoch nad 30 libier vyžaduje čip + PIN alebo čip a podpis; potom je každá ďalšia transakcia za 10 libier.
 • V porovnaní s Mastercard podporuje menej kryptomien, ale v roku 2020 čelila problémom so solventnosťou.
 • Za VPN môžete platiť len pomocou kryptomien.
 • Svoje výdavky môžete sledovať v reálnom čase pomocou mobilnej aplikácie. Vytvárajte mesačné prehľady a organizujte svoje financie.
 • Poplatky: Pre používateľov z EÚ/EHP je stanovený jednorazový poplatok 15 USD a pre používateľov z Ázie a Tichomoria 19 USD. V závislosti od krajiny vám môže byť účtovaný poplatok 3,25 USD alebo 3 € za každý výber.

Čo je kryptomena Hélium

Utrácajte s kartou Visa – skvelé pre tých, ktorí utrácajú každý deň.

Ako funguje bitcoinová karta Visa?
Ako funguje kryptografická karta Visa?

Debetná karta Swipe Visa je skutočná karta s dvojitým rozhraním NFC/EMV a možnosťou vyberať peniaze z bankomatov. Používatelia tak majú možnosť vybrať si zo štyroch ďalších úrovní karty, z ktorých každá má rôzne percentuálne odmeny: Saffron, Sky, Steel a Slate.

Zákazníci môžu získať peniaze späť nákupom položiek v službách Netflix, Apple Music, Hulu a Amazon Prime. Ak na stránku odporučíte svojich priateľov alebo členov rodiny, môžete získať extra cashback za služby Travala, Uber, Starbucks a Airbnb.

Najlepšia kryptografická karta Visa v roku 2022
Na čo sa používa kryptokarta?

Minimálna stávka je jeden žetón, ktorý stojí 1 USD. Základná karta stojí 25 USD a nevyžaduje použitie žetónov. Môžete získať 1 % cashback v bitcoinoch. Sky ponúka 2-percentný cash back, ktorý je podmienkou pre uzatvorenie stávky vo výške 300 SXP. S plánom Steel získate 4 % cashback

Používatelia môžu získať ďalšie žetóny SXP ich utratením v Ethereum a Binance Chain. Používatelia môžu získať odmeny za každú stávku uskutočnenú s tokenom.

Má Visa krypto debetnú kartu?
Ako môžem vybrať peniaze zo svojej karty Visa cryptocurrency?

Vlastnosti:

 • Používatelia teraz môžu nakupovať pomocou svojej karty vďaka integrácii služieb Samsung Pay, Apple Pay a Google Pay.
 • Cashback je k dispozícii pri nákupe v hodnote 50 USD alebo viac.
 • NFT nemôžete poslať z burzy do peňaženky alebo inej platformy.
 • Umožňuje vám spravovať peniaze jednoduchým a flexibilným spôsobom. Podporuje tiež sedem kryptomien, ktoré možno na kartu nahrať na výdavky
 • Doba blockchainu na získanie kariet je 6 mesiacov, keď vložíte žetóny na získanie kariet.
 • Používatelia služieb Steel a Slate nemusia na rozdiel od ostatných platiť poplatky za zahraničné transakcie. Okrem poplatkov za paušál musíte za karty zaplatiť od 25 do 50 USD. Ak chcete získať početné úrovne kariet, musíte na platforme vložiť žetóny. Za konverziu meny sa účtuje poplatok vo výške 2 %.
Je kryptokarta Visa predplatenou kartou?
Ktorá kryptokarta je lepšia?

Kreditná karta Gemini Crypto – už len na základe toho, ako pôsobí a vyzerá, je to čokoládová tyčinka, ktorá by vám okamžite urobila radosť.

Ako si môžem vybrať svoju kryptografickú kartu Visa?
Recenzia kreditnej karty Gemini 2022

Kreditná karta v kryptomenách ešte nie je k dispozícii, ale možno bude vydaná v lete tohto roka. Bude prístupná komukoľvek na svete a bude prepojená so spoločnosťou MasterCard. Gemini sľubuje odmeny v reálnom čase za nákupy v bitcoinoch alebo iných kryptomenách na Gemini, na rozdiel od iných bitcoinových kreditných kariet, ktoré neumožňujú získať odmeny za nákupy v reálnom čase.

Získate až 3 % cashback z výdavkov v reštauráciách, 2 % z nákupov v supermarketoch a 1 % z ostatných výdavkov. Gemini vám umožňuje ukladať 30 rôznych typov kryptomien. Vydavateľom karty je spoločnosť WebBank; ide o firmu poskytujúcu digitálne pôžičky.

Kto vydáva kreditnú kartu Gemini?
Môžete získať kryptografickú kreditnú kartu?

Vlastnosti:

 • Až 3 % peňazí späť vám budú zaslané priamo na váš účet Gemini.
 • Pre jednotlivcov, ktorí chcú nakupovať prostredníctvom svojich debetných alebo kreditných kariet odkiaľkoľvek na svete, ponúka Visa Checkout aplikáciu pre iOS a Android. Pomocou nej môžete okamžite zmraziť svoju kartu, prezerať si výdavky a podobne.
 • Obyvatelia Spojených štátov môžu používať informácie o svojej kreditnej karte, ako aj Apple Pay a/alebo Google Pay, ak im bol udelený prístup. Obyvatelia všetkých 50 štátov sa teraz môžu pripojiť k čakaciemu zoznamu. Na podanie žiadosti nemusíte byť používateľom Gemini; namiesto toho si musíte vytvoriť účet v kryptobanke Gemini, aby ste mohli dostávať odmeny.
 • Kovové karty v čiernej, striebornej a ružovozlatej farbe.
 • Poskytuje pomoc živého agenta dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni. Po podaní žiadosti prakticky okamžitý prístup ku karte.
 • Poplatky: S touto kartou nie sú spojené žiadne poplatky. Za používanie karty sa neplatia žiadne poplatky.
Je k dispozícii kryptografická kreditná karta Gemini?
Môžem na nákup kryptomeny na Gemini použiť kreditnú kartu?

Stiahnutie

Hoci na trhu existuje mnoho rôznych kreditných kariet pre kryptomeny, tento článok sa zameriava len na Gemini a BlockFi. Ostatné karty sú debetné karty. Na druhej strane mnohé z nich vám umožňujú získať krypto bonusy, keď s nimi nakupujete alebo dokonca kryptomeny.

Ak hľadáte spôsob, ako získať odmenu za každý nákup kryptomien, odporúčame vám službu Crypto.com (predtým BitPay), ktorá poskytuje až 8% cash back z nákupov. Coinbase ponúka 4 %, ale je tu aj otázka poplatkov za žiadosť a údržbu.

Ako môžem platiť svojou kryptomenovou kartou?
Ako môžem vybrať peniaze zo svojej karty Visa cryptocurrency?

Ak prevádzkujete podnikanie, Crypto.com sa vyznačuje tým, že má najviac dostupných možností platby kryptomenou, ktoré vám umožnia získať kompenzáciu za položky a služby. Ak požadujete kredity Nexo Card a cashback za nákupy kartou, postačí vám iba karta.

Kreditná karta Gemini, ktorej uvedenie na trh je naplánované na začiatok roka 2019, bude poskytovať rýchly návrat peňazí z nákupov ako žiadna iná karta na trhu.

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov