Spoločnosť Sony mení značku Amber Japan na S.BLOX a plánuje veľké obnovenie kryptografickej burzy

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

Minulý rok spoločnosť Sony uskutočnila strategickú, ale diskrétnu akvizíciu lokálnej burzy kryptomien Amber Japan, predtým známej ako DeCurret.

Táto akvizícia, uskutočnená prostredníctvom dcérskej spoločnosti Sony Quetta Web, prebehla pod radarom kvôli nedostatočnej verejnej prezentácii spoločnosti Quetta Web.

Nedávno spoločnosť Amber Japan oznámila svoje premenovanie na S.BLOX, čím oficiálne odhalila svojho vlastníka Sony. Spoločnosť S.BLOX uviedla, že v januári vylepšila svoju ponuku kryptomeny WhaleFin a plánuje ďalšie vylepšenia. Cieľom burzy je spolupracovať s rôznymi podnikmi skupiny Sony.

V súčasnosti ponúka propagačnú ponuku pre zákazníkov spoločnosti Nuro Mobile, ktorá je zmluvným predajcom mobilných telefónov Sony. Noví záujemcovia o registráciu na WhaleFin dostanú bitcoin v hodnote 3 000 jenov, čo je približne 18,60 USD. Spoločnosť Nuro Mobile pôsobí v rámci Sony Network Communications.

Strategické investície posilňujú prítomnosť spoločnosti Sony v oblasti blockchainu

V minulom roku tá istá divízia spoločnosti Sony investovala do spoločnosti Startale Labs, tvorcu siete Astar Network, parachain Polkadot.

Okrem toho spoločnosti Sony a Startale Labs založili spoločný podnik na vývoj blockchainu Sony so zámerom využiť duševné vlastníctvo skupiny v celom metaverse.

Vďaka aktívam, ako sú Sony Pictures, Music a PlayStation, má spoločnosť Sony množstvo značiek, ktoré môže integrovať do svojich blockchainových iniciatív.

NFT Push banky Sony a digitálne finančné inovácie

Sony Bank tiež rozširuje svoju digitálnu stopu s nadchádzajúcim spustením aplikácie Sony Bank Connect, ktorá ponúka NFT zábavné odmeny viazané na finančné produkty. Predbežná registrácia aplikácie na webe3 sa začala pred dvoma týždňami.

Okrem toho spoločnosť Sony prevádzkuje trhovisko NFT, SNFT, kde môžu používatelia hodnotiť svoje NFT.

Digitálna banka je aktívna v oblasti blockchainu a plánuje vydávať stablecoiny na blockchaine Polygon.

V marci pilotne vydala token zeleného finančného cenného papiera v hodnote 1 milión dolárov určený pre retailových investorov, pričom použila doláre, po predchádzajúcom spustení vlastného tokenu nehnuteľností.

Odvážny krok na trh s kryptomenami

Spoločnosť Sony plánuje obnoviť kryptografickú burzu WhaleFin s novou aplikáciou, ako oznámila na stránkach PR Times. Tento krok znamená významný vstup spoločnosti Sony do kryptopriestoru.

Predtým spoločnosť Sony skúmala Web3 prostredníctvom investícií a partnerstiev vrátane inkubačného programu Web3 so sieťou Astar Network a podania patentovej prihlášky na prenos nefungujúcich tokenov (NFT) medzi rôznymi hrami a konzolami.

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov