Najlepšie blokátory reklám pre Twitch v roku 2023

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

Ako zastaviť reklamy na Twitchi?

Ak chcete, aby vám reklamy neničili zážitok zo streamovania na Twitchi, môžete si zaobstarať spoľahlivý blokátor reklám. Naším najlepším návrhom je funkcia ochrany pred hrozbami od NordVPN. Vďaka tomuto blokátoru reklám sa budete môcť vyhnúť škodlivým vyskakovacím oknám, videoreklamám a mnohým ďalším online hrozbám počas streamovania alebo prehliadania online. Vďaka tomu bude sledovanie oveľa príjemnejšie a rýchlosť vášho pripojenia vyššia.

Môžete sa zbaviť všetkých reklám na Twitchi?

Pomocou špičkového a spoľahlivého blokátora reklám by ste sa mali zbaviť väčšiny, ak nie všetkých reklám Twitch. Získali by ste tak príjemnejší a bezproblémovejší zážitok zo streamovania. Odporúčame investovať do blokátora reklám, ako je napríklad NordVPN Threat Protection, takže získate nielen špičkovo hodnotený blokátor reklám, ale aj nástroj VPN v cene pre rozmanitejšiu konzumáciu obsahu.

Čo je chyba fialovej obrazovky Twitch a ako ju opraviť?

Chyba fialovej obrazovky Twitch sa zobrazuje počas sledovania streamov v prehliadači a znamená, že blokátor reklám, ktorý používate, zasahuje do skriptov služby Twitch. Existuje niekoľko spôsobov, ako tento problém odstrániť, môžete začať vypnutím blokátora reklám, zmenou na iný blokátor reklám, napríklad NordVPN Threat Protection, alebo použitím aplikácie Twitch, v ktorej je menej reklám.

S pribúdajúcimi reklamami na Twitchi nie je divu, že vznikla potreba spoľahlivého blokátora reklám. Videoreklamy na začiatku, midrolly alebo dokonca hlasné reklamy vyplašujúce skoky sú nepríjemným zážitkom zo sledovania a môžu divákov od platformy odradiť.

Investovaním do spoľahlivého a bezpečného blokátora reklám pre Twitch sa môžete vyhnúť všetkým otravným reklamám, ktoré túto platformu sužujú. Okrem toho špičkový blokátor reklám zabráni aj ďalším online hrozbám zameraným na bezpečnosť vašich údajov a zariadenia.

V tomto článku vám predstavíme najlepšie hodnotené blokátory reklám pre Twitch a spôsoby, ako sa celkovo zbaviť reklám na Twitch. Môžete si tak naďalej užívať hodiny vysielania obsahu bez reklám a bez ďalších rušivých vplyvov.

Existuje program AdBlock na blokovanie služby Twitch?

5 najlepších blokátorov reklám na Twitchi pre rok 2023

 1. Ochrana pred hrozbami NordVPN – celkovo najlepší blokátor reklám pre Twitch
 2. Total Adblock – dôveryhodný blokátor reklám pre prenosy Twitch
 3. Surfshark CleanWeb – cenovo výhodný blokátor reklám pre Twitch
 4. Atlas VPN SafeBrowser – bezpečné blokovanie reklám pomocou VPN
 5. Proton VPN NetShield – prispôsobiteľný blokátor reklám pre Twitch

Čo hľadať v najlepšom blokovači reklám pre Twitch?

Aký AdBlock funguje na Twitch Firefox?

Výber najlepšieho blokátora reklám na Twitch môže byť dezorientujúci. Pri množstve dostupných poskytovateľov je ťažké rozhodnúť sa, ktorý z nich ponúka všetky potrebné funkcie a ochranu. Tu je zoznam hlavných kritérií, ktorým treba venovať najväčšiu pozornosť:

 • Blokovanie reklamy na Twitchi. Vyberte si blokátor reklám, ktorý dokáže blokovať najmä videoreklamy a trackery. Okrem toho však najlepšie hodnotené blokovače reklám budú fungovať s blokovaním rôznych škodlivých reklám a iných hrozieb online.
 • Aplikácie alebo rozšírenia pre vaše zariadenia. Predtým, ako si naslepo vyberiete najpopulárnejší blokátor reklám na trhu, mali by ste sa uistiť, že bude fungovať s vaším preferovaným prehliadačom na sledovanie streamov Twitch a je kompatibilný s operačným systémom vášho zariadenia.
 • Ďalšie funkcie. Blokovanie reklám nie je jedinou funkciou, na ktorú sa oplatí pri výbere blokátora reklám zamerať. Ak si zaobstaráte vysoko hodnotený a spoľahlivý blokátor reklám s priloženým nástrojom VPN alebo antivírusovým programom, získate dodatočnú ochranu svojich údajov a bezpečnosť zariadenia.
 • Cena. Blokátor reklám si vyberte podľa hodnoty, ktorú ponúka za svoje peniaze. To, že je niektorý z nich drahý, ešte neznamená, že bude spĺňať vaše potreby alebo dokonca má pre vás potrebné funkcie.
Môžete vypnúť reklamy na Twitchi?

Najlepší blokátor reklám pre Twitch – náš podrobný zoznam

Náš zoznam piatich najlepších blokátorov reklám je zostavený len z osvedčených blokátorov reklám, ktoré skutočne fungujú pri blokovaní reklám na Twitchi. Pokračujte v čítaní a dozviete sa viac o jednotlivých poskytovateľoch, aby ste našli toho, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Najlepšie bezplatné skúšky VPN

1. NordVPN Threat Protection – najlepší blokátor reklám s VPN pre Twitch celkovo

5 najlepších blokátorov reklám na Twitchi

NordVPN Threat Protection je najlepší blokátor reklám, ktorý zabraňuje zobrazovaniu reklám na Twitchi. Nezáleží na tom, či ide o reklamy vo videu, sledovacie programy alebo škodlivý softvér, tento blokátor reklám ich úspešne zablokuje a zabezpečí, že vaše streamovanie bude rýchle a bez oneskorenia.

Blokovanie reklám Twitch. NordVPN Threat Protection blokuje reklamy na úrovni DNS. Tento blokátor reklám ľahko blokuje reklamy vo videu a sledovacie programy pre službu Twitch. Okrem toho si môžete byť istí, že vás to ochráni aj pred vyskakovacími oknami, škodlivými bannermi a hrozbami malvéru.

Vlastnosti. Tento blokátor reklám dokáže odstrániť sledovacie parametre pripojené k odkazom URL a zvýšiť tak súkromie pri prehliadaní. Taktiež blokuje malvér a zabraňuje sťahovaniu infikovaných súborov a funkcie ochrany si môžete prispôsobiť. Po zapnutí blokovania reklám budete môcť načítať stránky oveľa rýchlejšie a získate 7-dňový prehľad ochrany všetkých blokovaných reklám.

NordVPN Threat Protection

Kompatibilita. Blokátor reklám Threat Protection môžete získať pomocou aplikácie NordVPN pre zariadenia so systémami Windows, macOS, Linux, Android a iOS. Okrem toho sú k dispozícii rozšírenia pre prehliadače Chrome, Firefox a Edge na jednoduché používanie.

Cena. Tento blokátor reklám si môžete zakúpiť s VPN už za 3,29 USD/mesiac a získať 30-dňovú záruku vrátenia peňazí bez rizika. Ešte lepšie je, že si môžete vyžiadať 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu od NordVPN a vyskúšať, či je tento blokátor reklám skutočne najlepší na blokovanie reklám na Twitchi.

Viac informácií o celom balíku funkcií nájdete v recenzii NordVPN Threat Protection.

NordVPN Threat Protection je najlepší blokátor reklám

Klady

 • Blokuje reklamy a sledovače vo videu Twitch
 • Funkcia orezávania URL
 • Blokovanie škodlivých stránok
 • Dodáva sa so sieťou VPN
 • Bezplatná 7-dňová skúšobná verzia

Nevýhody

 • Žiadny whitelisting

2. Total Adblock – dôveryhodný blokátor reklám pre prenosy Twitch

Total Adblock - dôveryhodný blokátor reklám pre prenosy Twitch
Bezplatná verzia:Áno (7-dňová bezplatná skúšobná verzia)
Servery v:Litva, Mexiko, Panama, Poľsko a ďalšie
Podpora zákazníkov:E-mail, znalostná databáza
Aktuálna ponuka:🔥 Získajte 75% z celkového Adblocku! 🔥

Total Adblock je skvelý nástroj na blokovanie rôznych reklám a chráni vaše zariadenie pred škodlivým softvérom. Budete si tak môcť vychutnať bezproblémové streamovanie a ochrániť seba a svoje zariadenie pred škodlivými online hrozbami.

Blokovanie reklám Twitch. Rozšírenia prehliadača Total Adblock blokujú reklamy na úrovni blokovania skriptov. Počas nášho testovania rozšírenie Chrome úspešne blokovalo reklamy vo videu, iné reklamy a sledovacie programy na Twitchi. Okrem toho odstraňuje aj vyskakovacie okná, bannery a trackery tretích strán.

Vlastnosti. Tento blokátor reklám má na účely prispôsobenia časť Prijateľné reklamy a používateľ môže určiť, ktoré stránky môžu naďalej zobrazovať reklamy alebo vyskakovacie okná. Zlepší tiež rýchlosť načítavania stránok a poskytne súhrnné údaje o tom, koľko reklám bolo zablokovaných a koľko údajov sa ušetrilo.

Total Adblock

Kompatibilita. Aj keď má tento blokátor reklám aplikácie len pre zariadenia so systémami iOS a Android, môžete získať rozšírenia prehliadača počítačov. Aplikácia Total Adblock je k dispozícii v prehliadačoch Chrome, Edge, Safari, Opera a Firefox.

Cena. Tento blokátor reklám si môžete vyskúšať v 7-dňovej bezplatnej skúšobnej verzii, ak však chcete využívať prémiové funkcie, môžete si ho zakúpiť za 2,42 USD/mesiac so 14-dňovou zárukou vrátenia peňazí. V opačnom prípade môžete tento blokátor reklám získať v rámci antivírusového balíka s plánom TotalAV Total Security za 49,00 USD/rok.

Informácie o celom bezpečnostnom balíku nájdete v recenzii TotalAV.

nájdete v recenzii TotalAV

Klady

 • Blokuje reklamy vo videu Twitch, sledovacie zariadenia
 • Funkcia bielej listiny
 • Blokovacie filtre
 • Bezplatná skúšobná verzia

Nevýhody

 • Aplikácie len pre iOS a Android

3. Surfshark CleanWeb – cenovo výhodný blokátor reklám s VPN pre Twitch

Surfshark CleanWeb - cenovo výhodný blokátor reklám s VPN pre Twitch
Bezplatná verzia:Áno (7-dňová bezplatná skúšobná verzia)
Servery v:Litva, Mexiko, Panama, Poľsko a ďalšie
Podpora zákazníkov:24/7 živý chat, e-mail, znalostná databáza, často kladené otázky
Aktuálna ponuka:🔥 84% VYPNUTIE Surfshark CleanWeb 2.0 + 2 mesiace ZADARMO! 🔥

Surfshark CleanWeb je ďalší dôveryhodný blokátor reklám, ktorý vám umožní bezproblémové streamovanie Twitch. Blokuje nielen videoreklamy, ale aj vyskakovacie okná, trackery a chráni pred hrozbami malvéru.

Blokovanie reklám Twitch. Surfshark CleanWeb blokuje reklamy na úrovni DNS. Pri testovaní teda rozšírenie Chrome úspešne blokovalo reklamy, videoreklamy a sledovacie programy na Twitchi. Okrem toho tento blokátor reklám dokáže blokovať aj vyskakovacie okná, bannery, súhlasy so súbormi cookie, sledovacie programy a malvér.

Vlastnosti. S blokátorom reklám Surfshark CleanWeb si môžete prispôsobiť, na ktorých stránkach sa vám ešte môžu zobrazovať reklamy, zvýšiť rýchlosť prehliadania a používať bezpečný vyhľadávač. Okrem toho získate aj prémiovú sieť VPN. na osladenie sú k dispozícii aj upozornenia na narušenie webových stránok a súhrny o blokovaných reklamách, malvéri a iných hrozbách.

Surfshark CleanWeb

Kompatibilita. Blokátor reklamy Surfshark CleanWeb môžete používať na rôznych zariadeniach a platformách. Pôvodná verzia CleanWeb je k dispozícii na zariadeniach so systémom Windows, macOS, Linux, Android, iOS a FireTV. Vylepšená verzia CleanWeb 2.0 je k dispozícii len v rozšíreniach prehliadača: Chrome, Firefox a Edge.

Cena. Blokátor reklám si môžete zakúpiť s predplatným Surfshark VPN, ktoré stojí len 2,30 USD/mesiac pre neobmedzený počet zariadení. Získate tiež 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí bez rizika. Prípadne si môžete zaobstarať balík Surfshark One s blokátorom reklám, sieťou VPN a antivírusovým nástrojom za 41,88 USD/rok.

Viac informácií o všetkých funkciách nájdete v recenzii Surfshark One.

Surfshark CleanWeb - cenovo výhodný blokátor reklám s VPN pre Twitch

Klady

 • Blokuje reklamy Twitch, reklamy na videá a sledovacie zariadenia
 • Funkcia bielej listiny
 • Súkromný vyhľadávač
 • Kompatibilita s rôznymi platformami

Nevýhody

 • Verzie aplikácií nie sú tak dobré pri blokovaní reklám

4. Atlas VPN SafeBrowser – bezpečný blokátor reklamy s VPN

Atlas VPN SafeBrowser
Bezplatná verzia:Nie (iba VPN má bezplatnú verziu)
Servery v:Litva, Mexiko, Panama, Poľsko a ďalšie
Podpora zákazníkov:24/7 živý chat, e-mail, znalostná databáza, často kladené otázky
Aktuálna ponuka:🔥 81% VYPNUTIE Atlas VPN SafeBrowse! 🔥

Atlas VPN SafeBrowser je bezpečné riešenie na blokovanie reklám na Twitchi. Je účinný pri videoreklamách a sledovacích zariadeniach, chráni vaše zariadenie pred škodlivým softvérom a ponúka používateľom ďalšie výhody VPN.

Blokovanie reklám Twitch. Zabudovaný blokátor reklám SafeBrowser v aplikácii Atlas VPN pre Windows ľahko blokuje reklamy na videá Twitch a množstvo sledovacích zariadení. Ba čo viac, pomocou tohto blokátora reklám môžete zabrániť aj sledovacím zariadeniam tretích strán a hrozbám malvéru.

Vlastnosti. Blokátor reklám Atlas VPN SafeBrowser chráni pred rôznymi online hrozbami, ako je napríklad cryptojacking a spyware, a zabraňuje prístupu na škodlivé webové stránky. Okrem toho sa vám zobrazí prehľad všetkých blokovaných reklám a sledovacích zariadení. Nemáte však k dispozícii funkciu whitelistingu.

Atlas VPN SafeBrowser je bezpečné riešenie na blokovanie reklám

Kompatibilita. Atlas VPN SafeBrowser je k dispozícii len ako aplikácia pre zariadenia so systémami Windows, macOS, Android a iOS. Tento blokátor reklám však funguje len vtedy, keď ste pripojení k pripojeniu VPN.

Cena. Blokátor reklám SafeBrowser sa dodáva s predplatným Atlas VPN, ktoré stojí 2,05 USD/mesiac a pokrýva až 10 zariadení súčasne. Okrem toho je k dispozícii aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí bez rizika, aby ste si blokátor reklám mohli bezpečne vyskúšať.

V recenzii Atlas VPN sa dozviete o všetkých funkciách, ktoré získate s týmto predplatným VPN

Môžete na blokovanie reklám na Twitchi použiť VPN?

Klady

 • Blokuje reklamy a sledovače videí Twitch
 • Ochrana proti škodlivým webom
 • Blokovanie reklám je dodávané so službou VPN
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Nevýhody

 • Žiadna verzia rozšírenia prehliadača
 • Žiadny whitelisting

5. Proton VPN NetShield – prispôsobiteľný blokátor reklám pre Twitch

Proton VPN NetShield - prispôsobiteľný blokátor reklám pre Twitch
Bezplatná verzia:Nie (iba VPN má bezplatnú verziu)
Servery v:Litva, Mexiko, Panama, Poľsko a ďalšie
Podpora zákazníkov:E-mail, znalostná databáza a často kladené otázky
Aktuálna ponuka:🔥 Získajte až 50% VYPNUTIE Proton VPN NetShield! 🔥

Blokátor reklám Proton VPN NetShield zabráni otravným reklamám, aby vám kazili zážitok zo sledovania obľúbených streamov Twitch. Okrem toho získate aj spoľahlivé predplatné VPN.

Blokovanie reklám Twitch. Zabudovaný blokátor reklám NetShield spoločnosti Proton VPN funguje na úrovni blokovania DNS a dokáže blokovať reklamy na videá Twitch. Okrem toho dokáže blokovať aj sledovacie programy a hrozby malvéru.

Vlastnosti. Môžete si prispôsobiť úrovne ochrany pred škodlivými reklamami – neblokujte, blokujte len malvér a blokujte malvér, reklamy a sledovacie programy. Nie je však k dispozícii funkcia whitelisting. Ba čo viac, so zapnutým blokovaním reklám sa zablokuje všetok spam, ktorý spomaľuje vaše pripojenie, a získate aj nástroj VPN na ochranu vašich údajov online.

Proton VPN NetShield

Kompatibilita. Proton VPN NetShield je k dispozícii len v aplikácii a nepodporuje žiadne prehliadače. Aplikáciu môžete získať v zariadeniach so systémami Windows, macOS, Linux, Android a iOS. Na používanie blokátora reklám sa tiež musíte pripojiť cez tunel VPN.

Cena. Hoci má Proton VPN bezplatnú verziu, ak chcete získať blokátor reklám NetShield, musíte investovať do plateného predplatného, ktoré začína na 4,99 USD/mesiac s maximálne 10 súčasnými pripojeniami. Okrem toho môžete využiť 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Ak sa chcete dozvedieť o celom balíku funkcií, prejdite na našu podrobnú recenziu služby Proton VPN.

Proton VPN NetShield - prispôsobiteľný blokátor reklám pre Twitch

Klady

 • Blokuje reklamy na videá Twitch
 • Funkcia dvojitej siete VPN
 • Blokovanie reklám je dodávané so službou VPN
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Nevýhody

 • Žiadna verzia rozšírenia prehliadača
 • Žiadny whitelisting

Ako sme vybrali a otestovali blokátory reklám Twitch

Funguje na Twitchi celkový AdBlock?

Pri zostavovaní zoznamu najlepších blokovačov reklám pre službu Twitch sme sa uistili, že sme otestovali všetky možné možnosti. Po vylúčení tých bezplatných a nespoľahlivých sme otestovali schopnosť týchto blokovačov reklám blokovať škodlivé reklamy, sledovacie programy a ďalšie hrozby:

 • Výsledky blokovania reklamy na Twitchi. V prvom rade sme otestovali schopnosti jednotlivých blokovačov reklám pri blokovaní reklám Twitch, či už ide o stredné roly, videoreklamy pred streamom, alebo dokonca vyskakovacie okná na strane.
 • Ďalšie funkcie. Najlepšie blokovače reklám sú vybavené doplnkami, ako je whitelisting, ochrana pred škodlivým softvérom, a obsahujú VPN alebo antivírus, aby ste z nákupu vyťažili čo najviac.
 • Podporované operačné systémy a prehliadače. Pri investovaní do blokátora reklám je rozumné uistiť sa, že bude fungovať nielen s operačným systémom vášho preferovaného zariadenia, ale navyše bude fungovať aj na vašom konkrétnom pracovnom postupe.
 • Cena. To, že je blokátor reklám veľmi drahý, neznamená, že je tak dobrý. Bezplatné blokátory reklám sa však tiež neodporúčajú, pretože môžu byť infikované škodlivým softvérom. Preto sme vybrali tie, ktoré prinášajú najlepšiu hodnotu za peniaze.
Ako môžem úplne zablokovať reklamy na Twitchi?

Prečo blokovať reklamy Twitch?

Reklamy zarábajú Twitch, spoločnosti s miliónovým obratom, ktorú vlastní Amazon, veľa peňazí. Byť na obtiaž korporáciám a šíriť antikapitalistickú agendu však nie sú jediné dôvody, prečo blokovať reklamy na Twitchi.

Tu sú niektoré z ďalších dôvodov, prečo by ste si mali zaobstarať spoľahlivý blokátor reklám na Twitchi:

Existuje blokátor reklám, ktorý blokuje službu Twitch?
 • Bezproblémové streamovanie. Reklamy často prerušujú prenosy a čím dlhší je obsah, tým viac reklám sa zobrazuje. Blokátor reklám dokáže týmto prerušeniam zabrániť a na druhej strane zabezpečiť, aby bol celý zážitok zo streamovania plynulý, bez oneskorenia a reklám. Nič vás teda nebude vyrušovať pri sledovaní niekoľkohodinového obsahu.
 • Zastavenie predplatených reklám. Twitch ponúka platenú službu predplatného a bezplatnú službu s členstvom v službe Amazon Prime. Predplatné však neznamená, že sa na Twitchi už nestretnete s reklamami. Blokátor reklám vás teda zachráni pred nepríjemnými reklamami, aj keď Twitch platíte.
 • Vyhnite sa hlasným reklamám. Na Twitchi sa nachádzajú hlasné reklamy, ktoré vás môžu vystrašiť a skutočne vám pokaziť zážitok zo sledovania vášho obľúbeného streamera. S blokovačom reklám pre službu Twitch si môžete byť istí, že sa vyhnete skákajúcim reklamám a budete si môcť vychutnať hlasný a zábavný obsah od najlepších streamerov na platforme.

Oprava fialovej obrazovky Twitch

Ak ste sa niekedy počas sledovania vysielania Twitch stretli s odstrašujúcou fialovou obrazovkou, je to jednoducho spôsob, akým vás Twitch žiada, aby ste prestali používať blokovač reklám, pretože zasahuje do kódu Twitch.

Môžete na blokovanie reklám na Twitchi použiť VPN?

To všetko preto, aby platforma mohla zarábať peniaze a vy ste mohli sedieť v obrovskom množstve reklám, niekedy to môže byť až 8 reklám za sebou.

Ak však uvidíte túto fialovú obrazovku Twitch, nemusíte sa báť, existujú spôsoby, ako sa jej vyhnúť a zabrániť rušivým reklamám pri sledovaní ďalšieho niekoľkodňového subatónu vášho obľúbeného streamera.

Najjednoduchší spôsob, ako zabrániť zobrazeniu fialovej obrazovky Twitch, je zmeniť blokovanie reklám. Možno ste používali bezplatný alebo menej spoľahlivý nástroj. Investícia do otestovaného a dôveryhodného prémiového poskytovateľa vám teda môže zabezpečiť, že budete môcť úspešne blokovať reklamy. Náš najlepší výber najlepšieho blokátora reklám je NordVPN Threat Protection.

Ktorá VPN blokuje reklamy na Twitchi?

Navyše Twitch zvyčajne zobrazuje najviac reklám ľuďom v USA, Veľkej Británii, Nemecku a podobných krajinách. Ak teda máte VPN s blokovačom reklám, stačí zmeniť krajinu pripojenia na takú, v ktorej sa zobrazuje menej reklám, napríklad Litva, Mexiko, Panama, Poľsko alebo iné podobné lokality.

Môžete si tiež vyskúšať sledovanie streamov v režime Inkognito, ktorý sa zdá byť celkom funkčný, keď sa snažíte vyhnúť reklamám a fialovej obrazovke. Medzi ďalšie obľúbené možnosti patrí používanie aplikácie Twitch alebo alternatívnych stránok na streamovanie.

Nakoniec by ste sa mohli prihlásiť aj na odber obľúbených streamerov Twitch výmenou za prísľub, že sa vám nikdy nebudú zobrazovať reklamy. Je však veľmi pravdepodobné, že reklamy budete vidieť aj tak. Blokátor reklám je teda najlepšou voľbou pre neprerušované sledovanie streamov Twitch.

Aké blokátory reklám fungujú pre službu Twitch?

Záver

Najlepší spôsob, ako zabrániť otravným videoreklamám, je zaobstarať si spoľahlivý a bezpečný blokátor reklám pre službu Twitch. Reklamy na stream Twitch sú nielen otravné, ale môžu byť aj škodlivé, takže najlepším spôsobom je chrániť svoje údaje a zariadenie.

Naším najlepším kandidátom je NordVPN Threat Protection. Tento blokátor reklám bojuje proti videoreklamám, sledovacím programom, vyskakovacím oknám a ďalším škodlivým online hrozbám. Okrem toho zlepšuje vaše zážitky z prehliadania a streamovania.

Blokátor reklám NordVPN Threat Protection je navyše dodávaný so službou VPN, takže môžete svoje údaje online aj šifrovať a vyhnúť sa geografickým blokovaniam obsahu. Tento blokátor reklám ponúka za svoje peniaze veľkú hodnotu a chráni vaše údaje a zariadenie pred kybernetickými hrozbami.

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov