Najlepšie bezplatné skúšky VPN v roku 2024

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

Môžem bezplatnú skúšobnú verziu VPN použiť viac ako raz?

Nie, bezplatnú skúšobnú verziu VPN nemôžete získať viac ako raz. Ide o jednorazovú príležitosť, ale ak sa vám služby VPN zapáčia, môžete ich využívať aj naďalej, a to zaplatením mesačného predplatného.

Môžem získať bezplatnú skúšobnú verziu VPN bez kreditnej karty?

Áno, existuje spôsob, ako získať spoľahlivé služby VPN bez použitia kreditnej karty. Niektoré z nami poskytovaných služieb VPN, ako napríklad PrivateVPN, nevyžadujú kreditnú kartu ani jej údaje na získanie bezplatnej skúšobnej verzie. Bezplatná 7-dňová skúšobná verzia sa začína hneď po zaregistrovaní účtu.

Ktorá VPN má najdlhšiu bezplatnú skúšobnú verziu?

Surfshark a NordVPN majú najdlhšie bezplatné skúšobné verzie – až 7 dní. Používateľom MacOS odporúčame zaobstarať si Surfshar, zatiaľ čo NordVPN je najlepšia pre zariadenia so systémom Android a iOS.
Môžete však použiť ktorúkoľvek z uvedených sietí VPN a využiť 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Technicky by ste teda používali VPN mesiac zadarmo.

Môžem získať bezplatnú skúšobnú verziu VPN na iPhone alebo Android?

Áno, so službou NordVPN môžete získať bezplatnú 7-dňovú skúšobnú verziu pre smartfóny iPhone a Android. Je to skvelá sieť VPN pre smartfóny, ktorá má mimoriadne rýchle pripojenie, veľkú flotilu serverov a dokonca aj zabudovanú funkciu inteligentného blokovania reklám.

Vyskúšanie prémiovej siete VPN v rámci bezplatnej skúšobnej verzie, aby ste našli najlepší bezpečnostný nástroj, je rozumné. V krátkom čase si môžete bez rizika vyskúšať rýchlosť pripojenia, možnosti serverového parku, funkcie a možnosti streamovania. Okrem toho niektoré služby VPN na vyskúšanie dokonca nevyžadujú ani kreditnú kartu alebo platobné údaje. Ak by ste službu nevyskúšali, mohli by ste skončiť uzamknutí v dlhodobom predplatnom so službou VPN, ktorá nevyhovuje vašim potrebám.

Bohužiaľ, nie všetky siete VPN ponúkajú možnosť bezplatnej skúšobnej verzie a niektoré z nich poskytujú obmedzený prístup k funkciám. V prípade nášho najlepšieho výberu NordVPN však určite môžete dúfať v záruku vrátenia peňazí. S ňou získate neobmedzený prístup ku všetkým funkciám ako pri prémiovom predplatnom.

Čítajte nižšie a zistite, aké sú najlepšie bezplatné skúšky VPN v roku 2024!

Najlepšie bezplatné skúšky VPN v roku 2024

Vyskúšajte prémiovú službu NordVPN zadarmo

NordVPN je vynikajúca prémiová možnosť, ktorá ponúka všetky špičkové funkcie – a žiadne nepríjemné kompromisy. Získajte ho teraz zadarmo: so spoľahlivou zárukou vrátenia peňazí ho môžete vyskúšať bez akéhokoľvek rizika!

4.9 /5

 • Mimoriadne vysoké rýchlosti
 • Úplné funkcie streamovania a torrentovania
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

5 najlepších VPN s bezplatnými skúšobnými verziami

Ako fungujú bezplatné skúšobné verzie VPN?
 • NordVPN – najlepšia bezplatná skúšobná verzia VPN v roku 2024
 • Surfshark VPN – najlepšia VPN so 7-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou
 • PrivateVPN – skvelý poskytovateľ VPN na skúšobnú verziu bez nutnosti uvádzať údaje o kreditnej karte
 • ExpressVPN – bezpečná VPN s bezplatnou skúšobnou verziou a 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí
 • CyberGhost – VPN s mimoriadne dlhou 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí

Čo robí bezplatnú skúšobnú verziu VPN skvelou?

Existuje VPN, ktorá má bezplatnú skúšobnú verziu?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo sú bezplatné skúšobné siete VPN pre niektorých používateľov skvelou voľbou. Tu sú niektoré z nich:

 • Bezriziková skúsenosť. Vďaka bezplatnej skúšobnej verzii môžete vyskúšať prémiového poskytovateľa VPN bez toho, aby ste museli čokoľvek platiť. Môžete tak vyskúšať rôzne siete VPN, kým nenájdete tú najlepšiu pre vás.
 • Získajte všetky funkcie. Vďaka bezplatnej skúšobnej verzii si môžete bezplatne vyskúšať všetky funkcie, ktoré poskytovateľ ponúka. Napríklad schopnosti streamovania, rýchlosť pripojenia a ďalšie. V obmedzenom čase si tak môžete vyskúšať všetky funkcie a zistiť, či vyhovujú vašim potrebám.
 • Získajte všetky funkcie. Vďaka bezplatnej skúšobnej verzii si môžete bezplatne vyskúšať všetky funkcie, ktoré poskytovateľ ponúka. Napríklad schopnosti streamovania, rýchlosť pripojenia a ďalšie. V obmedzenom čase si tak môžete vyskúšať všetky funkcie a zistiť, či vyhovujú vašim potrebám.
 • Skvelé na časovo obmedzené použitie. Ak potrebujete VPN len na krátky čas, napríklad na týždeň cestovania, nie je dôvod kupovať si plné predplatné. Bezplatná skúšobná verzia VPN je pre takýto scenár najlepšou možnosťou.
Ako účinné sú bezplatné siete VPN?

Najlepšie bezplatné skúšky VPN v roku 2024 – náš podrobný zoznam:

Predtým, ako sa zaviažete k dlhodobému predplatnému, by ste si mali službu VPN určite vyskúšať. Z tohto dôvodu sme vybrali skvelé siete VPN, ktoré ponúkajú možnosť bezplatnej skúšobnej verzie a záruky vrátenia peňazí. Podrobný zoznam nájdete nižšie. V roku 2024 pridávame nové informácie o bezpečnostných funkciách a rýchlosti týchto VPN služieb, aby sme vám poskytli aktuálne a spoľahlivé odporúčania.

1. NordVPN – najlepšia bezplatná skúšobná verzia VPN s najjednoduchším nastavením

NordVPN s bezplatnou skúšobnou verziou
Trvanie bezplatnej skúšobnej verzie:7 dní
Záruka vrátenia peňazí:30-dňový
Vyžaduje sa kreditná karta:Áno
Aktuálna ponuka:🔥 Získajte NordVPN s 63% OFF + 3 mesiace ZADARMO! 🔥

NordVPN je najlepšia VPN s bezplatnou skúšobnou verziou, ktorú si môžete vybrať. Ponúka 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu – skombinujte ju s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí a máte 37 dní bezplatného zabezpečenia!

Bezplatná skúšobná verzia platí pre používateľov systému Android, ale po uplatnení skúšobnej verzie a vytvorení účtu si ju môžete nastaviť na akomkoľvek inom zariadení. To zahŕňa operačné systémy Windows, macOS, Linux a iOS.

NordVPN s bezplatnou skúšobnou verziou 2024

Ak chcete využiť skúšobnú verziu, musíte poskytnúť údaje o kreditnej karte, ale poskytovateľ je spoľahlivý. Táto VPN podporuje aj platobné metódy PayPal, Google Pay, Amazon Pay a kryptomeny v prípade, že nechcete používať kreditnú kartu.

Ak si vyžiadate bezplatnú skúšobnú verziu služby NordVPN, získate prístup ku všetkým funkciám VPN. Okrem obrovskej flotily serverov (viac ako 5500 ultrarýchlych serverov v 60 krajinách) si budete môcť užívať prístup k rôznym streamovacím službám (ako Netflix, Hulu, BBC iPlayer a ďalšie) a rýchlemu torrentovaniu.

Nehovoriac o tom, že NordVPN používa vlastný tunelovací protokol NordLynx, ktorý zaručuje mimoriadny výkon. Takže či už streamujete, torrentujete, alebo len bežne surfujete, nezaznamenáte viditeľné poklesy rýchlosti.

Viac informácií nájdete v našej recenzii NordVPN.

Preskúmanie NordVPN

Klady

 • Neobmedzené funkcie v bezplatnej skúšobnej verzii
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Jednoduché bezplatné skúšobné nastavenie
 • Podporuje iné spôsoby platby ako kreditnou kartou
 • Poskytuje bezplatných 7 dní na vyskúšanie

Nevýhody

 • Vyžaduje kreditnú kartu na bezplatnú skúšobnú verziu

2. Surfshark – prémiová VPN s bezplatnou skúšobnou verziou pre macOS

Surfshark VPN s bezplatným
Trvanie bezplatnej skúšobnej verzie:7 dní
Záruka vrátenia peňazí:30-dňový
Vyžaduje sa kreditná karta:Áno
Aktuálna ponuka:🔥 Získajte 82% VYPNUTIE Surfshark + 2 mesiace ZADARMO 🔥

Surfshark je ďalšia skvelá bezplatná skúšobná sieť VPN, ktorá vám umožní otestovať všetky jej funkcie bezplatne počas 7 dní. Prípadne môžete využiť 30-dňovú záruku vrátenia peňazí na všetkých zariadeniach vrátane systémov Windows a Linux.

Bezplatnú skúšobnú verziu môžete získať na zariadeniach so systémom iOS a Android, ale po vytvorení účtu ju môžete používať aj na zariadeniach s počítačom. To zahŕňa operačné systémy Windows, Linux a macOS.

Surfshark recenzia

Vďaka bezplatnej skúšobnej verzii služby Surfshark môžete získať úplnú predstavu o fungovaní tejto siete VPN, pretože neobmedzuje prístup k žiadnemu z jej atribútov.

Keď si vyžiadate bezplatnú skúšobnú verziu aplikácie Surfshark, môžete ju bezplatne používať na ľubovoľnom počte zariadení, pretože poskytuje neobmedzené súčasné pripojenie. Budete mať prístup k viac ako 3200 serverom v 100 krajinách a odblokovať Netflix, Peacock, Amazon Price alebo množstvo ďalších streamovacích platforiem.

Okrem toho má profesionálnu nepretržitú zákaznícku podporu, ktorá vám odpovie na všetky otázky týkajúce sa nastavenia bezplatnej skúšobnej verzie alebo podmienok používania. Takisto si môžete byť istí, že sa rýchlo postarajú o vrátenie peňazí v prípade, že chcete využiť záruku vrátenia peňazí.

Surfshark je cenovo výhodná VPN

Ak sa po bezplatnej skúšobnej verzii rozhodnete, že chcete Surfshark používať aj naďalej, môžete si zakúpiť jeden z jeho cenovo dostupných plánov predplatného a platiť pomocou služby PayPal, Google Pay alebo kryptomien.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu úplnú recenziu Surfshark VPN.

Klady

 • Bezplatná skúšobná verzia pre neobmedzený počet zariadení
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • 7-dňová bezplatná skúšobná verzia
 • Akceptuje alternatívne spôsoby platby okrem kreditnej karty
 • Profesionálna zákaznícka podpora 24/7

Nevýhody

 • Na bezplatnú skúšobnú verziu je potrebné použiť kreditnú kartu

3. PrivateVPN – získajte bezplatnú skúšobnú verziu VPN bez kreditnej karty

Bezplatná skúšobná verzia VPN PrivateVPN
Trvanie bezplatnej skúšobnej verzie:7 dní
Záruka vrátenia peňazí:30-dňový
Vyžaduje sa kreditná karta:Nie
Aktuálna ponuka:🔥 Získajte PrivateVPN, teraz 85% OFF! 🔥

PrivateVPN má bezplatnú skúšobnú verziu, ktorú môžete používať na počítačoch a mobilných zariadeniach až 7 dní. Nezabudnite, že ak chcete služby PrivateVPN využívať dlhšie a bezplatne, poskytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Bezplatná skúšobná verzia je k dispozícii na zariadeniach so systémami Windows, macOS, Android a iOS. A môžete zaplatiť cez PayPal, Stripe alebo kreditnou kartou a zakúpiť si predplatné PrivateVPN a využiť mesačnú záruku vrátenia peňazí.

Jednou z najväčších výhod tejto siete VPN je, že na získanie bezplatnej skúšobnej verzie nevyžaduje údaje o kreditnej karte. Môžete jednoducho kontaktovať ich zákaznícku podporu a získať darčekový kód. Bezplatná 7-dňová skúšobná verzia sa začne okamžite, keď ho použijete na registráciu účtu.

PrivateVPN je ďalšia skvelá VPN s bezplatnou skúšobnou verziou

V rámci bezplatnej skúšobnej verzie máte možnosť vybrať si z 200 serverov v 63 krajinách a prispôsobiť si šifrovanie tak, aby ste svoje online aktivity šifrovali pomocou 128 alebo 256-bitových variantov šifier CBC a GCM. Táto sieť VPN je navyše kompatibilná s P2P, takže si môžete užívať aj torrenty.

PrivateVPN má však aj cenovo dostupné prémiové služby a poskytuje najlepšie kupóny VPN na zľavy. Po vypršaní bezplatnej skúšobnej verzie si tak vždy môžete nájsť možnosť predplatného, ktorá je výhodná pre váš rozpočet.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu podrobnú recenziu PrivateVPN.

PrivateVPN recenzia

Klady

 • Na bezplatnú skúšobnú verziu nie je potrebná kreditná karta
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Skúšobná verzia pre Windows, macOS, Android a iOS
 • Podporuje služby PayPal a Stripe
 • Živá zákaznícka podpora

Nevýhody

 • Obmedzený výber umiestnenia servera

4. ExpressVPN – bezpečná VPN s bezplatnou skúšobnou verziou a 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí

ExpressVPN - bezpečná VPN
Trvanie bezplatnej skúšobnej verzie:7 dní
Záruka vrátenia peňazí:30-dňový
Vyžaduje sa kreditná karta:Áno
Aktuálna ponuka:🔥 Získajte ExpressVPN, teraz 49% zľava na 1-ročný plán! 🔥

ExpressVPN má bezplatnú skúšobnú verziu, ktorá trvá 7 dní. Ak ju chcete získať, musíte si stiahnuť aplikáciu z obchodu Google Play alebo Apple App Store. Ak vám to nestačí, získate aj 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, aby ste mohli produkt bezpečne vyskúšať.

Po vyžiadaní bezplatnej skúšobnej verzie môžete aplikáciu ExpressVPN používať na akomkoľvek zariadení, ktoré podporuje operačné systémy Windows, macOS, iOS, Android a Linux. Na získanie bezplatnej skúšobnej verzie však budete musieť poskytnúť svoje platobné údaje.

ExpressVPN ponúka 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu

ExpressVPN akceptuje platby kreditnými kartami, PayPal, kryptografické platby a ďalšie možnosti. Ak teda po skončení bezplatnej skúšobnej verzie nezrušíte predplatné, bude vám účtovaný poplatok za vybraný plán.

Bezplatná skúšobná verzia poskytuje prístup ku všetkým funkciám. Budete si môcť vybrať z viac ako 3 000 serverov v 94 krajinách, získať prístup k streamovacím stránkam, bezproblémovo surfovať, blokovať sledovacie služby a mnoho ďalšieho. Táto sieť VPN je navyše priateľská k torrentom, takže si môžete ľahko užívať bezpečné pripojenie P2P.

Ak sa rozhodnete pokračovať v používaní tejto siete VPN, môžete si zakúpiť plné predplatné. Mali by ste však mať na pamäti, že je to trochu drahšie, takže prejdite na našu stránku s kupónmi ExpressVPN a nájdite najlepšiu ponuku pre vás.

Viac informácií nájdete v našej recenzii ExpressVPN.

ExpressVPN

Klady

 • Bezplatná skúšobná verzia
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Podporuje anonymné možnosti platby
 • Neobmedzený prístup k nástrojom s bezplatnou skúšobnou verziou

Nevýhody

 • Vyžaduje informácie o platbe za bezplatnú skúšobnú verziu
 • Poskytovateľ ľahkých funkcií

5. CyberGhost – VPN s mimoriadne dlhou 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí

CyberGhost - VPN s mimoriadne dlhou 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí
Trvanie bezplatnej skúšobnej verzie:1 deň v počítači, 3 dni v systéme Android, 7 dní v systéme iOS
Záruka vrátenia peňazí:45-dňový
Vyžaduje sa kreditná karta:Nie
Aktuálna ponuka:🔥 Získajte CyberGhost VPN, teraz 83% OFF + 2 mesiace ZADARMO 🔥

Spoločnosť CyberGhost ponúka niekoľko rôznych bezplatných skúšobných verzií v závislosti od operačného systému, ktorý používate. K dispozícii sú aj dve rôzne záruky vrátenia peňazí pre rôzne dĺžky plánov, z ktorých si môžete vybrať.

Môžete získať 1-dňovú skúšobnú verziu pre aplikácie pre počítače, 3 dni pre zariadenia so systémom Android a 7 dní pre zariadenia so systémom iOS. Okrem toho, ak si vyberiete jednomesačný plán predplatného, získate 14-dňovú záruku vrátenia peňazí. Všetky dlhšie plány však majú mimoriadne dlhú 45-dňovú záruku vrátenia peňazí.

CyberGhost je VPN s rôznymi bezplatnými skúšobnými verziami

Ďalšou výhodou je, že v rámci bezplatnej skúšobnej verzie nemusíte poskytovať platobné údaje. Ak však chcete uplatniť záruku vrátenia peňazí, môžete platiť kreditnou kartou, službou Amazon Pay, PayPal a kryptomenami.

Počas skúšobnej verzie si môžete vyskúšať celý produkt. Môžete sa tak pripojiť k niektorému z viac ako 9700 serverov v 91 krajinách, používať špecializované servery, streamovať na rôznych streamovacích platformách alebo využívať bezpečné pripojenie P2P.

Okrem toho máte aj počas bezplatnej skúšobnej verzie prístup k nepretržitej zákazníckej podpore prostredníctvom chatu. Ak teda narazíte na akékoľvek problémy, podpora CyberGhost vám bude k dispozícii.

Viac informácií nájdete v našej recenzii služby CyberGhost.

CyberGhost recenzia

Klady

 • Bezplatná skúšobná verzia
 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Pre bezplatnú skúšobnú verziu nie sú potrebné žiadne platobné údaje
 • Kompletný balík funkcií

Nevýhody

 • Aplikácie Apple sú menej kvalitné
 • Problémy s pripojením WireGuard v počítači Mac

6. Atlas VPN – bezplatná skúšobná verzia VPN, ktorá podporuje všetky zariadenia

Atlas VPN - bezplatná skúšobná verzia VPN
Trvanie bezplatnej skúšobnej verzie:7 dní
Záruka vrátenia peňazí:30-dňový
Vyžaduje sa kreditná karta:Áno
Aktuálna ponuka:🔥 Získajte Atlas VPN, teraz 85% OFF + 3 mesiace ZADARMO! 🔥

Atlas VPN sa tiež dostala do zoznamu najlepších VPN s bezplatnou skúšobnou verziou. Používateľom umožňuje vyskúšať si jej funkcie počas 7 dní bez platenia. Môžete si ju vyskúšať na systémoch Windows, macOS a mobilných zariadeniach – iOS alebo Android.

Rovnako ako ostatné ponúka aj 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorú môžete využiť. Ak ju skombinujete s bezplatnou skúšobnou verziou, získate celkovo 37 dní na bezplatné používanie služby.

Atlas VPN je ďalšia skvelá VPN s bezplatnou skúšobnou verziou

Bezplatná skúšobná verzia Atlas VPN vám pomôže sledovať globálny obsah na streamovacích platformách, ako sú Netflix, YouTube a BBC iPlayer. Ponúka tiež pomerne veľký výber 1000 serverov v 42 krajinách.

Okrem toho vám Atlas VPN poskytne stabilnú a vysokú rýchlosť pripojenia vďaka tunelovaciemu protokolu WireGuard.

Je dôležité poznamenať, že Atlas VPN ponúka aj úplne bezplatnú verziu svojho produktu, ale nie je to to isté ako bezplatná skúšobná verzia. Bezplatná verzia VPN poskytuje používateľom obmedzený prístup k jej funkciám, zatiaľ čo bezplatná skúšobná verzia prémiovej verzie vám umožňuje vyskúšať si všetky.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu podrobnú recenziu Atlas VPN.

Recenzia Atlas VPN

Klady

 • Bezplatná skúšobná verzia pre počítače a mobilné zariadenia
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Akceptuje služby PayPal a Google Pay
 • 7 dní na vyskúšanie

Nevýhody

 • Podporuje iba jeden protokol
 • Žiadny chat so živou zákazníckou podporou

Ako sme testovali bezplatné skúšobné siete VPN

Čo je najlepšia bezplatná skúšobná verzia VPN?

Naším cieľom je poskytovať vám len tie najlepšie odporúčania pre služby VPN. Naši odborníci otestovali minimálne tucet rôznych poskytovateľov, aby našli najlepšie možnosti bezplatného vyskúšania VPN. Naše vybrané produkty sme starostlivo vybrali podľa nasledujúcich kritérií:

 • Bezplatné skúšobné obdobie. Všetci poskytovatelia služieb VPN ponúkajú rôzne bezplatné skúšobné obdobia. Vyhľadali sme a vybrali len tie, ktoré vám umožnia používať ich služby najdlhšie. Takto získate všetok čas, ktorý potrebujete na vyskúšanie všetkých funkcií siete VPN.
 • Záruka vrátenia peňazí. Naše vybrané VPN s bezplatnou skúšobnou verziou ponúkajú aj možnosť záruky vrátenia peňazí. Tieto dve možnosti vám v kombinácii môžu poskytnúť ešte dlhšie skúšobné obdobie, ktoré si môžete užiť.
 • Kompatibilita. Bezplatné skúšobné verzie VPN sú zvyčajne dostupné len pre veľmi obmedzený počet operačných systémov. Naše vybrané siete VPN však ponúkajú bezplatné skúšobné verzie pre najobľúbenejšie platformy vrátane počítačových a mobilných zariadení. Určite si teda nájdete takú, ktorá podporuje vaše zariadenie.
 • Funkčnosť. Pravdepodobne už viete, že bezplatné verzie produktov vrátane VPN ponúkajú obmedzený prístup k svojim funkciám. Používatelia si bežne môžu vyskúšať len základné funkcie. Keďže naším cieľom je pomôcť vám vyťažiť zo skúšobných verzií čo najviac, naši odborníci vybrali VPN, ktoré neobmedzujú funkcionalitu vo veľkej miere.
5 najlepších VPN s bezplatnými skúšobnými verziami

Aké sú výhody bezplatných skúšobných verzií VPN?

Vždy, keď chcete investovať do služby, je veľmi užitočné získať prehľad o tom, čo dostanete. Z tohto dôvodu sú produkty ponúkajúce bezplatnú skúšobnú verziu skvelou možnosťou, ako objaviť najlepšiu VPN, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

Bezplatné skúšobné verzie VPN sú užitočné, pretože:

 • Nechajte si preskúmať možnosti siete VPN. Poskytovatelia VPN sa snažia čo najlepšie uviesť všetky výhody, ktoré ich zákazníci získavajú. Čítať o funkciách však nie je to isté ako ich vyskúšať na vlastnej koži. Bezplatná skúšobná verzia vám pomôže skontrolovať flotilu serverov VPN, otestovať rýchlosti a vyskúšať všetky jej ďalšie funkcie.
 • Umožňuje skontrolovať kompatibilitu. Hoci mnohé siete VPN majú špecializované aplikácie pre všetky populárne zariadenia, niektoré z nich fungujú horšie ako iné. Rovnako tak bezplatné skúšobné verzie môžu byť veľmi užitočné pri testovaní toho, ako je VPN efektívna a kompatibilná s vaším zariadením.
Existuje 100 % bezplatná sieť VPN?
 • Nástroj môžete vyskúšať použiť. Majte na pamäti, že ak máte v úmysle používať VPN na dennej báze, malo by byť jej používanie čo najjednoduchšie. Bezplatné skúšobné verzie VPN vám teda dávajú možnosť vyskúšať si ich rozhranie a zistiť, nakoľko je užívateľsky prívetivé na každodenné používanie.
 • Môžete sa uistiť, že dostávate dôveryhodné služby. Ak hľadáte spoľahlivé služby VPN, ktoré by ste mohli používať bez platenia, výbornou voľbou sú bezplatné skúšobné verzie. Majte na pamäti, že je to bezpečnejšie riešenie ako používanie VPN, ktoré sú vo všeobecnosti bezplatné.

Profesionálny tip

Chcete si vybrať prémiovú sieť VPN? Odporúčame vám vybrať si možnosti ako NordVPN alebo Surfshark.

Ktorá VPN má 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu?

Bezplatná skúšobná verzia VPN vs. záruka vrátenia peňazí: aký je medzi nimi rozdiel?

Mnohé siete VPN ponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu aj záruku vrátenia peňazí. Ak si chcete produkt vyskúšať zadarmo, môže byť náročné rozlíšiť rozdiel medzi týmito dvoma možnosťami.

Po prvé, bezplatné skúšobné verzie VPN a politika záruky vrátenia peňazí majú rôzne časové obdobia platnosti. Bezplatná skúšobná verzia vám umožňuje bezplatne otestovať produkt maximálne 7 dní. Zatiaľ čo záruka vrátenia peňazí poskytuje viac času – zvyčajne 30 alebo 31 dní.

Po druhé, tieto dve možnosti môžu ponúkať odlišný prístup k funkciám siete VPN. Majte na pamäti, že bezplatné skúšobné verzie často umožňujú používať len základné funkcie a na prístup k ostatným funkciám je potrebný prémiový plán predplatného.

Ktorá VPN má bezplatnú skúšobnú verziu pred platbou?

Naopak, so zárukou vrátenia peňazí získate plnú verziu VPN od začiatku. Môžete si tak vyskúšať všetko, čo VPN ponúka.

Posledným rozdielom medzi týmito dvoma možnosťami je spôsob platby. Ak chcete využiť možnosť vrátenia peňazí, musíte si najprv zakúpiť sieť VPN, zatiaľ čo pri bezplatnej skúšobnej verzii vám bude platba účtovaná až po uplynutí 7-dňovej lehoty.

Upozorňujeme však, že väčšina poskytovateľov služieb VPN ponúka obe možnosti. Môžete ich jednoducho kombinovať a používať VPN bezplatne dlhšie.

Porovnanie najlepších bezplatných skúšobných verzií VPN

Ponúka niektorá VPN bezplatnú skúšobnú verziu?

Hoci väčšina VPN s bezplatnými skúšobnými verziami má podobné podmienky používania, niektoré z nich sa mierne líšia. V nasledujúcej tabuľke nájdete jednoduchý prehľad najdôležitejších aspektov bezplatnej skúšobnej verzie VPN, ktoré ponúkajú jednotliví poskytovatelia. Môžete ju jednoducho použiť na porovnanie služieb a vybrať si pre vás najlepšiu možnosť bezplatnej skúšobnej verzie VPN.

NordVPNSurfsharkPrivateVPNExpressVPNCyberGhostAtlas VPN
Značka
Trvanie bezplatnej skúšobnej verzie:7 dní7 dní7 dní7 dnído 7 dní7 dní
Záruka vrátenia peňazí:Áno, 30 dníÁno, 30 dníÁno, 30 dníÁno, 30 dníÁno, 45 dníÁno, 30 dní
Vyžaduje sa kreditná karta:ÁnoÁnoNieÁnoNieÁno
Kompatibilný operačný systém:Android a iOSiOS, macOS, AndroidWindows, macOS, Android, iOSAndroid, iOSWindows, macOS, Linux, Android, iOSWindows, macOS, Android, iOS
Bezplatné obmedzenie trasy:ŽiadneŽiadneŽiadneŽiadneŽiadneŽiadne
Potrebné informácie o platbe:ÁnoÁnoNieÁnoNieÁno

Víťaz

Sú bezplatné VPN bezpečné?

Ako môžem získať bezplatnú skúšobnú verziu siete VPN?

Získanie bezplatnej skúšobnej verzie VPN je pomerne jednoduché. Poskytovatelia služieb VPN majú na svojich webových stránkach zvyčajne vyhradené sekcie, kde sa môžete dozvedieť, ako si ich produkty bezplatne vyskúšať.

Každá VPN však môže vyžadovať, aby ste na získanie bezplatnej skúšobnej verzie vykonali trochu iné kroky. Z tohto dôvodu sme pre vás pripravili všeobecné pokyny, ktoré vás týmto procesom prevedú:

 1. Vyberte si VPN, naším najlepším návrhom je NordVPN.
 2. Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu.
 3. Vytvorte si konto.
 4. Vyberte si plán s bezplatnou skúšobnou verziou.
 5. Pridajte platobné údaje, poplatky vám budú účtované až po skončení bezplatnej skúšobnej verzie.
 6. Začnite používať bezplatnú skúšobnú verziu svojej siete VPN!
Sú bezplatné VPN legálne?

Ako môžem zrušiť bezplatnú skúšobnú verziu VPN alebo záruku vrátenia peňazí?

Ak chcete zrušiť skúšobnú verziu bezplatnej siete VPN alebo záruku vrátenia peňazí, musíte sa obrátiť na zákaznícku podporu svojej siete VPN. Môžete to urobiť tak, že prejdete na jej oficiálnu webovú stránku a použijete jednu z ponúkaných možností pomoci.

Väčšina poskytovateľov služieb VPN má nepretržitú chatovú a e-mailovú podporu. Okrem toho by ste mali byť schopní nájsť rozsiahle databázy znalostí, ktoré obsahujú návody na použitie. Vyberte si teda, ktorá možnosť pomoci vám najviac vyhovuje, a požiadajte o zrušenie predplatného.

Majte na pamäti, že ak ste si zakúpili špecializovanú aplikáciu VPN z obchodu Apple App Store alebo Google Play, mali by ste požiadať ich zákaznícku podporu o zrušenie bezplatnej skúšobnej verzie alebo záruky vrátenia peňazí.

Najlepšia bezplatná skúšobná verzia VPN v roku 2023

Ktoré siete VPN môžem vyskúšať bez kreditnej karty?

V súčasnosti ponúka túto možnosť bezplatnej 7-dňovej skúšobnej verzie bez zadávania údajov o kreditnej karte iba PrivateVPN. Stačí sa obrátiť na ich zákaznícku podporu prostredníctvom e-mailu [email protected]. Hneď po jeho použití pri registrácii účtu by ste mali dostať darčekový kód, ktorý aktivuje bezplatnú skúšobnú verziu VPN.

Ak však nemôžete alebo nechcete používať kreditnú kartu, všetky uvedené siete VPN podporujú alternatívne spôsoby platby. Napríklad NordVPN akceptuje platby cez PayPal, Google Pay, Amazon Pay a kryptomeny.

Ako vykonať bezplatnú skúšobnú verziu ExpressVPN?

Rovnako si môžete technicky vyskúšať všetky služby VPN bez rizika so zárukou vrátenia peňazí pomocou iných možností platby, ako je kreditná karta. Tu je podrobný zoznam platobných metód, ktoré podporuje každá z ponúkaných sietí VPN:

NordVPNSurfsharkPrivateVPNExpressVPNCyberGhostAtlas VPN
Značka
Možnosti platbyPaypalGoogle PayAmazon PayKreditná kartaKryptomenyPaypalGoogle PayKryptomenyKreditná kartaPaypalPruhKreditná kartaPaypalKreditná kartaKryptomenyKreditná kartaPaypalAmazon PayKryptomenyPaypalGoogle PayKreditná karta

Sú bezplatné skúšobné siete VPN bezpečné?

Áno, bezplatné skúšobné siete VPN sú úplne bezpečné. Ich vývojári sú odborníci vo svojom odbore a poskytujú len vysokokvalitné služby, ktoré je možné na obmedzený čas bezplatne otestovať. Okrem toho sme všetkých poskytovateľov uvedených v tomto článku sami otestovali a môžeme potvrdiť, že s ich používaním nie sú žiadne problémy ani nebezpečenstvo.

Bezplatné skúšobné verzie umožňujú používateľom vyskúšať si produkty v praxi, napríklad skontrolovať rýchlosť, šifrovacie protokoly a flotilu serverov. Majte na pamäti, že aj keď je služba bezplatná, stále funguje v rámci politiky nezaznamenávania, takže vaše súkromné údaje sú v bezpečí.

Ako získam úplne bezplatnú sieť VPN?

Je dôležité poznamenať, že používanie bezplatnej skúšobnej verzie dôveryhodnej siete VPN je rozhodne bezpečnejšie ako výber siete VPN, ktorá je vo všeobecnosti bezplatná. Mali by ste si uvedomiť, že pochybní poskytovatelia služieb VPN často ponúkajú nekvalitné a nespoľahlivé produkty, ktoré môžu ohroziť vaše súkromie. Preto vám dôrazne odporúčame, aby ste sa im vyhýbali a namiesto toho používali bezplatné skúšobné verzie.

Vyskúšajte najbezpečnejšiu sieť VPN s bezplatnou skúšobnou verziou

NordVPN je najlepšia VPN na trhu, ktorá ponúka 7-dňovú skúšobnú verziu pre používateľov Androidu. Zaručuje pokročilé bezpečnostné opatrenia, vynikajúce rýchlosti a ceny priaznivé pre peňaženku.

Ktorá VPN má bezplatnú skúšobnú verziu pred platbou?

4.9 /5

 • Pokročilé funkcie zabezpečenia
 • Najlepšie na streamovanie a torrentovanie
 • Dostupná cena

Ak stále trváte na používaní služieb, ktoré vôbec nevyžadujú platby, uistite sa, že máte aspoň jednu z najlepších bezplatných VPN – sú schválené odborníkmi a poskytujú dôveryhodné služby.

Existuje VPN, ktorá má bezplatnú skúšobnú verziu?

Záver

Hoci nie je veľa VPN, ktoré ponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu, tie, ktoré ju ponúkajú, umožňujú svojim používateľom, aby ju využili čo najlepšie. Po podrobnom preskúmaní môžeme konštatovať, že NordVPN a Surfshark sú najlepšie VPN s bezplatnou skúšobnou verziou.

Službu VPN môžete využívať nielen 7 dní zadarmo, ale môžete si ju aj predĺžiť s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak tieto dve možnosti skombinujete, získate 37 dní, počas ktorých môžete využívať všetky funkcie VPN zadarmo. Nová informácia na rok 2024: Obe spomínané VPN služby aktualizovali svoje serverové parky a pridali nové bezpečnostné protokoly, čím poskytujú ešte spoľahlivejšiu ochranu online aktivity.

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov