Spustenie aplikácie Strike Bitcoin v Spojenom kráľovstve: Odomknite globálne prevody

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

V Spojenom kráľovstve bola spustená aplikácia Strike pre platby Bitcoin Lightning. Toto rozšírenie umožňuje obyvateľom Spojeného kráľovstva nakupovať, predávať a prevádzať bitcoiny v globálnom meradle.

Spoločnosť Strike, ktorú založil Jack Mallers, sa snaží sprístupniť Bitcoin a urobiť ho používateľsky prívetivým prostredníctvom svojej mobilnej aplikácie, ktorá využíva silu siete Lightning. Týmto spustením v Spojenom kráľovstve rozšírila spoločnosť Strike svoj dosah na 100 krajín sveta.

Jack Mallers vyjadril odhodlanie spoločnosti zvyšovať mieru prijatia Bitcoinu a poskytovať svoje služby celosvetovo, a to aj napriek zložitosti rôznych predpisov. “Naša práca ešte zďaleka nie je ukončená,” zdôraznil.

Ak chcú používatelia používať Strike v Spojenom kráľovstve, musia absolvovať kvíz o Bitcoine “posúdenie vhodnosti”, ako to nariaďujú miestne predpisy. Aplikácia obsahuje aj štandardné rizikové upozornenia, ktoré používateľov informujú o možných rizikách.

Zákazníci zo Spojeného kráľovstva môžu využívať niekoľko funkcií, ktoré Strike ponúka. Medzi tieto funkcie patrí nákup Bitcoinov pomocou okamžitých bankových prevodov, nastavenie opakovaných nákupov pre väčšie pohodlie a výber Bitcoinov do vlastných peňaženiek pre väčšiu kontrolu.

Aplikácia využíva sieť Lightning Network, ktorá umožňuje okamžité, neobmedzené a bezplatné platby medzi používateľmi Strike na celom svete. To poskytuje bezproblémový zážitok z nadnárodných prevodov a eliminuje trenie.

Napriek tomu, že niektoré spoločnosti opúšťajú britský trh, expanzia spoločnosti Strike dokazuje jej vieru v potenciál Bitcoinu. Spojené kráľovstvo ako šiesta najväčšia ekonomika na svete predstavuje významné príležitosti na rast a prijatie.

Spoločnosť Strike sa naďalej usiluje o sprístupnenie Bitcoinu bežným používateľom aj podnikom na celom svete. Napriek tomu, že spoločnosť čelí regulačným výzvam špecifickým pre daný región, usilovne pracuje na dodržiavaní miestnych zákonov a zároveň zabezpečuje poskytovanie základných funkcií a služieb.

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov