Správcovia hesiel pre Chrome: Najlepšie rozšírenia v roku 2023

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

Aký je najlepší správca hesiel pre Chrome?

Keeper je najlepší správca hesiel pre Chrome. Ľahko sa používa, dokonale sa integruje, má celý rad funkcií, ako napríklad skener tmavého webu, a je aj bezpečný. Je to vážny upgrade bežného správcu hesiel pre Chrome.

Je správca hesiel Chrome bezpečný?

Štandardný správca hesiel v prehliadači Chrome je bezpečný, ale mohol by byť oveľa bezpečnejší. Špecializovaný správca hesiel, ako napríklad Keeper alebo NordPass, nielenže uchováva vaše heslá, ale vyhodnocuje aj ich silu, šifruje vaše údaje a vo všeobecnosti predstavuje oveľa lepší spôsob ochrany pred hackermi.

Je NordPass lepší ako správca hesiel Chrome?

Áno, NordPass je podstatne lepší ako správca hesiel v prehliadači Chrome. NordPass je vylepšený v každom ohľade – je plne šifrovaný, má dvojfaktorové overovanie, poskytuje vám možnosti organizácie a ďalšie možnosti.

Sledovanie online hesiel a prihlasovacích údajov môže byť zložité, najmä preto, že sa odporúča, aby ich bolo čo najťažšie prelomiť. Všetci sme sa po niekoľkých neúspešných pokusoch o prihlásenie museli uchýliť ku kliknutiu na odkaz “zabudol som heslo”! Odpoveď? Dobrý správca hesiel.

Chrome je jeden z najlepších dostupných prehliadačov a má vlastného správcu hesiel, ale ak chcete byť v bezpečí, musíte si zaobstarať prehliadač s lepším zabezpečením a viacerými funkciami. Slušný správca hesiel je veľmi dôležitý – od zapamätania si akéhokoľvek náhodného reťazca znakov až po navrhovanie nových hesiel, ak tie súčasné nie sú dostatočne silné.

Je správca hesiel rizikový?

Ako si teda vybrať najlepšieho správcu hesiel, ktorý funguje so systémom Chrome? Jednoducho, stačí si prečítať nasledujúceho sprievodcu a budete mať všetky potrebné informácie.

 1. Keeper – najlepší správca hesiel pre Chrome
 2. NordPass – najbezpečnejší správca hesiel pre Chrome
 3. Roboform – najlepšie automatické vypĺňanie pre všetky príležitosti
 4. Dashlane – vynikajúci správca hesiel pre Chrome
 5. 1Password – ideálne pre viacerých používateľov

Najlepší správcovia hesiel pre Chrome – náš podrobný zoznam:

Strata alebo zabudnutie hesla je naozaj nepríjemné, v dnešnej dobe je naozaj dôležité mať viacero hesiel, ktoré sú čo najzložitejšie – čo ešte viac sťažuje ich zapamätanie! Preto je jednoducho zbytočné zaobstarať si správcu hesiel. Poďme sa ponoriť do nášho najlepšie hodnoteného zoznamu a skontrolovať ich funkcie, použiteľnosť a to, ako dobre spolupracujú s prehliadačom Chrome.

1. Keeper – najlepší správca hesiel pre Chrome

Existuje bezplatná verzia správcu hesiel Keeper?
Ukladanie v cloude:5 GB
Bezplatná verzia:Nie, 30-dňová bezplatná skúšobná verzia
Zásuvné moduly prehliadača:Chrome, Firefox, Opera, Edge, Internet Explorer
Aktuálna ponuka:🔥Získajte 50 % z plánov Keeper Unlimited a Family!🔥

Návšteva Keeper

Pevné rozšírenie Chrome a niektoré jedinečné funkcie zabezpečujú, že Keeper má v tomto zozname svoje miesto.

Zásuvný modul Keeper pre prehliadač Chrome robí všetko, čo potrebujete – najmä ukladá všetky vaše heslá, aby ste si ich nemuseli pamätať, a automaticky vypĺňa všetky formuláre, prihlásenia a registrácie, na ktoré narazíte.

Okrem toho, že vám Keeper uľahčí život v prehliadači, má aj niekoľko zaujímavých funkcií, ako napríklad KeeperChat, vlastnú zabezpečenú službu zasielania správ. Plne šifrovaná služba KeeperChat umožňuje vymazať už odoslané správy, nastaviť samočinné vymazanie správ a ukladať videá a fotografie do zabezpečenej galérie.

Je bezplatný Keeper dobrý?

Keeper obsahuje aj celý rad funkcií, ako sú početné možnosti 2FA, skener tmavého webu Breach Watch a automatické vypĺňanie KeeperFill. K dispozícii je aj užitočná funkcia Security Audit, ktorá skontroluje vaše existujúce heslá a zistí, či sú dostatočne silné na používanie, a ak nie, Keeper navrhne nové možnosti, ktoré sú na túto úlohu vhodné.

Počiatočná cena služby Keeper je 1,46 dolára mesačne, ale za funkcie, ako je monitorovanie tmavého webu, si musíte priplatiť.

Je správca hesiel Keeper bezpečný?

Klady

 • Funguje dokonale s prehliadačom Chrome
 • Medzi funkcie patrí kontrola hesiel a skener tmavého webu
 • Môže pridať 2FA
 • Služba šifrovaných správ KeeperChat
 • 24/7 živý chat

Nevýhody

 • Niekoľko možností exportu

2. NordPass – najbezpečnejší správca hesiel pre Chrome

Je správca hesiel Nord zadarmo?
Ukladanie v cloude:3 GB (s aplikáciou NordLocker)
Bezplatná verzia:Áno
Zásuvné moduly prehliadača:Chrome, Firefox, Safari, Opera, Brave, Vivaldi a Edge
Aktuálna ponuka:🔥Získajte NordPass, teraz 52% ZĽAVA a 1 mesiac ZADARMO!🔥

Navštívte NordPass

NordPass pochádza od rovnakej spoločnosti, ktorá vyrába vynikajúcu NordVPN, a jej správca hesiel je rovnako dobrý.

Rozšírenie NordPass pre prehliadač Chrome je maximálne bezpečné vďaka šifrovaniu novej generácie XChaCha20, ktoré je o krok vyššie ako bežnejšie 256-bitové šifrovanie AES.

Funguje fantasticky so systémom Chrome, vytvára a ukladá bezpečné heslá, kedykoľvek ich potrebujete.Vďaka nastaveniu NordPass v prehliadači Chrome budete mať k dispozícii flotilu silných hesiel pre všetky svoje stránky a čo je najlepšie, nikdy si ich nebudete musieť pamätať.

Je bezplatná verzia NordPass bezpečná?

Spoločnosť NordPass má bohatý výber funkcií. Generátor hesiel, skener tmavých webových stránok, automatické ukladanie a automatické vypĺňanie – tento správca hesiel sa snaží, aby vaše online zážitky nepripomínali ťažkú prácu.

NordPass vám tiež uľahčí život tým, že vám umožní vytvárať ľahko prístupné priečinky, v ktorých si môžete usporiadať údaje presne podľa svojich predstáv. Môžete tiež importovať svoje heslá z rôznych platforiem.

Služba NordPass má bezplatnú verziu, ale v prémiovej verzii získate oveľa viac funkcií a za 1,43 dolára mesačne je lacnejšia ako šálka kávy. Získate tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí pre prípad, že si to rozmyslíte.

Aký je rozdiel medzi bezplatným a prémiovým NordPassom?

Klady

 • Dokonalý doplnok Chrome
 • Žiadne cloudové úložisko
 • Overovanie 2FA
 • Silné šifrovanie XChaCha20
 • Podpora na chate 24 hodín denne 7 dní v týždni

Nevýhody

 • Žiadne cloudové úložisko

3. RoboForm – dokonalé automatické vypĺňanie

Je RoboForm Password Manager zadarmo?
Ukladanie v cloude:Nie
Bezplatná verzia:Áno
Zásuvné moduly prehliadača:Chrome, Edge, Firefox, Opera
Aktuálna ponuka:🔥Získajte RoboForm a ušetrite až 50 %🔥

Navštívte RoboForm

Správca hesiel Roboform je na trhu už dlho a je to služba, ktorej môžete zveriť svoje údaje.

Roboform je vďaka bezproblémovej integrácii s prehliadačom Chrome pravdepodobne najlepším automatickým vypĺňaním, aké môžete získať. Väčšina správcov hesiel ponúka slušné automatické vypĺňanie kreditných kariet a adries, ale RoboForm vám ponúka osem rôznych možností automatického vypĺňania, napríklad pre daňové identifikačné číslo, údaje v pase, registráciu vozidla a ďalšie. Stačí si vybrať konkrétnu identitu, ktorú chcete vyplniť, kliknúť na koľaj a tá sa okamžite vyplní – bez ohľadu na to, aký zložitý je online formulár.

Existuje bezplatná verzia RoboForm?

Z hľadiska zabezpečenia môžete nastaviť overovanie 2FA, aby bol váš trezor čo najbezpečnejší, a k dispozícii je aj šifrovanie AES-256 vojenskej úrovne, takže vaše údaje sú vždy v bezpečí.

RoboForm je dobrou voľbou pre tímy, pretože umožňuje jednoduché zdieľanie poverení medzi viacerými používateľmi a môžete očakávať aj obvyklé funkcie, ako je kontrola hesiel a generátor hesiel.

RoboForm má bezplatnú verziu, ktorú si môžete vyskúšať, a jeho prémiový plán začína na 0,99 USD mesačne.

Ako si môžem nainštalovať RoboForm zadarmo?

Klady

 • Široká škála možností automatického vypĺňania
 • Jednoduché zdieľanie hesiel v tíme
 • Šifrovanie na vojenskej úrovni
 • Zabezpečený trezor s overovaním 2FA

Nevýhody

 • Bezplatná verzia nemá živý chat

4. Dashlane – celkovo najlepší správca hesiel pre Chrome

Je aplikácia Dashlane Password Manager zadarmo?
Ukladanie v cloude:1-5 GB
Bezplatná verzia:Áno
Zásuvné moduly prehliadača:Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer, Edge
Aktuálna ponuka:🔥Získajte Dashlane a ušetrite až 25 %! 🔥

Navštívte Dashlane

Dashlane je jedným z našich najlepších výberov pre Chrome. Na začiatok má vynikajúce rozšírenie pre Chrome, ktoré je radosť používať. Môžete synchronizovať neobmedzený počet hesiel z obrovského množstva zdrojov a jeho funkcia automatického vypĺňania je oveľa efektívnejšia ako štandardná verzia Chrome. Používali sme ju na rýchle vyplnenie najrôznejších informácií do zložitých formulárov – platobných údajov, adresy, vodičského preukazu a ďalších údajov.

Dashlane - celkovo najlepší správca hesiel pre Chrome

Okrem bezproblémovej integrácie so systémom Chrome má Dashlane aj množstvo funkcií, ktorými sa odlišuje od ostatných správcov hesiel. Kybernetická kriminalita je veľkou starosťou, Dashlane's Dark Web Scanner skontroluje, či vaše údaje neboli súčasťou úniku dát, takže ak sú v rukách zločincov, môžete ich rýchlo zmeniť.

Služba Dashlane dokonca obsahuje aj sieť VPN so správcom hesiel, takže môžete šifrovať svoju prevádzku a maskovať svoju IP adresu.

Šifrovanie vojenskej úrovne, overovanie 2FA, Dashlane spĺňa všetko, čo potrebujete od správcu hesiel, a ešte viac. Dokonca si ho môžete vyskúšať zadarmo a ak chcete prejsť na prémiový plán, môžete tak urobiť za 3,75 USD mesačne.

Dashlane

Klady

 • Vynikajúca integrácia so systémom Chrome
 • Zabudovaná sieť VPN
 • Importovanie hesiel z rôznych platforiem
 • Funkcia skenera tmavého webu
 • Živá chatová podpora

Nevýhody

 • Neimportuje heslá zo smartfónov

5. 1Password – vynikajúci pre viacerých používateľov

Existuje bezplatná verzia aplikácie 1Password?
Ukladanie v cloude:1-5 GB
Bezplatná verzia:Nie
Zásuvné moduly prehliadača:Chrome, Brave, Firefox, Edge
Aktuálna ponuka:🔥Získajte 40% z 1Password!🔥

Navštívte 1Password

Bezpečný, ľahko použiteľný, intuitívny, optimalizovaný pre Chrome – 1Password by mohol byť tým správcom hesiel, ktorého potrebujete

Existuje bezplatná verzia 1password 8?

Ako už bolo spomenuté, tento správca hesiel má rozšírenie špeciálne pre Chrome s názvom 1Password X. Funguje dobre a robí všetko, čo potrebujete – ukladá heslá a prihlasovacie/platobné údaje, generuje silné heslá a ďalšie funkcie. Pokiaľ ide o zapamätanie hesiel a vytváranie nových hesiel, 1Password je pre prehliadač Chrome univerzálnym riešením.

K dispozícii sú aj niektoré výnimočné funkcie: Watchtower je skener tmavého webu, ktorý slúži aj ako kontrolór hesiel – upozorňuje na slabé heslá, duplikáty alebo príliš časté heslá. Cestovný režim skryje vaše údaje, ak ste na cestách, pre prípad, že by ste zariadenie stratili.

Základné funkcie sú tiež dobre pokryté, 2FA, jednoduchý import, 256-bitové šifrovanie AES a ponúka aj neobmedzené súčasné pripojenie. S cenami od 1,79 USD mesačne a 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí v cene 1Password vrelo odporúčame.

Existuje bezplatný dobrý správca hesiel?

Klady

 • Neobmedzené simultánne pripojenia
 • Importovanie hesiel do prehliadača Chrome z mnohých zdrojov
 • Funkcie vrátane skenera tmavého webu
 • Overovanie 2FA
 • E-mailová podpora 24/7

Nevýhody

 • Žiadny živý chat

6. Passwarden – správa hesiel pre všetky vaše zariadenia

Správca hesiel - Passwarden
Ukladanie v cloude:Nie
Bezplatná verzia:Áno
Zásuvné moduly prehliadača:Chrome, Edge, Firefox alebo Opera
Aktuálna ponuka:🔥Získajte Passwarden a ušetrite až 50%!🔥

Navštívte Passwarden

Passwarden je skvelé riešenie na správu hesiel v prehliadači Chrome na ukladanie rôznych osobných údajov vrátane hesiel, poverení, kreditných kariet atď.

Pomocou rozšírenia Passwarden pre prehliadač Chrome môžete v núdzových situáciách skryť svoje údaje vďaka režimu Duress.

Passwarden vás ochráni vďaka štandardnému, ale jednému z najbezpečnejších šifrovaní AES-256. Získate aj generátor hesiel – čo je pri výbere správcu hesiel pre Chrome nevyhnutnosť. Koniec koncov, je oveľa rýchlejšie, keď stroj vygeneruje heslo, ktoré sa nedá hacknúť.

Prehľad aplikácie Passwarden

Nechcete robiť kompromisy v záujme bezpečnosti a ani nebudete musieť, pretože aplikácia Passwarden ponúka funkciu automatického vyplňovania.

Toto rozšírenie umožňuje používať biometrické odomykanie. Pomocou tohto správcu hesiel si môžete vybrať aj z viacerých metód dvojfaktorového overovania. Patrí sem použitie aplikácie autentifikátora alebo jednorazového e-mailového hesla.

Rozšírenie prehliadača Passwarden má bezplatnú verziu, ale ak chcete odomknúť celý jeho potenciál, ceny začínajú od 3,33 USD/mesiac.

Všetky podrobnosti nájdete v našej podrobnej recenzii aplikácie Passwarden.

Najlepší bezplatný správca hesiel

Klady

 • Šifrovanie AES-256
 • Bezplatná verzia
 • Overovanie 2FA
 • Režim nátlaku
 • E-mailová podpora 24/7

Nevýhody

 • Obmedzený dovoz z iných zdrojov

7. Sticky Password – správca hesiel pre Chrome vhodný pre začiatočníkov

Je Sticky Password zadarmo?
Ukladanie v cloude:Nie
Bezplatná verzia:Áno
Zásuvné moduly prehliadača:Chrome, Firefox, Safari, Opera, Internet Explorer
Aktuálna ponuka:🔥Získajte Sticky Password s 60% zľavou!🔥

Navštíviť Sticky Password

Sticky Password je skvelým riešením pre tých, ktorí chcú jednoduchého a ľahko použiteľného správcu hesiel pre Chrome.

Rozšírenie pre prehliadač Chrome môžete nainštalovať priamo z aplikácie Sticky Password pre počítače. Je v podstate identické s aplikáciou pre počítače, čo sa týka vzhľadu aj funkčnosti.

Je Sticky Password dobré?

Po prvé, získate generátor hesiel, ktorý vás zbaví zdĺhavého vymýšľania silného hesla pre každú webovú lokalitu. Navyše pri prehliadaní obľúbených stránok nebudete musieť vypĺňať každé používateľské meno a heslo, pretože to za vás urobí funkcia automatického vypĺňania.

Podobne ako väčšina prvotriednych správcov hesiel, aj Sticky Password používa 256-bitové šifrovanie AES. Jednoducho povedané – svoje osobné údaje ukladáte do virtuálnej šifrovanej bubliny, ktorá je odolná voči hackerom.

Ak chcete importovať heslá z iných zdrojov, bezpečne zdieľať heslá a používať synchronizáciu medzi zariadeniami, musíte si vybrať prémiovú verziu.

Ceny Sticky Password začínajú od 29,99 USD/rok. Nezabudnite, že dostanete aj 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Všetky podrobnosti nájdete v našej podrobnej recenzii aplikácie Sticky Password.

Existuje mobilná verzia aplikácie Sticky Password?

Klady

 • Šifrovanie AES-256
 • Dvojfaktorové overovanie
 • Režim offline
 • Vynikajúci generátor hesiel
 • Bezpečné zdieľanie hesla

Nevýhody

 • Obmedzená bezplatná verzia

8. LastPass – bezplatná a bezpečná správa hesiel v prehliadači Chrome

Je správca hesiel LastPass zadarmo?
Ukladanie v cloude:1 GB
Bezplatná verzia:Áno
Zásuvné moduly prehliadača:Chrome, Firefox, Opera, Safari a Edge
Aktuálna ponuka:🔥Získajte LastPass len za 3,00 USD/mesiac!🔥

Navštívte LastPass

LastPass je bezplatné rozšírenie pre správu hesiel v prehliadači Chrome pre používateľov, ktorí chcú riešenie pre viacero zariadení.

Rozšírenie Chrome má veľmi jednoduché nastavenie. Môžete ho pridať priamo z webového obchodu s rozšíreniami Chrome a zadarmo. Ukladať môžete čokoľvek od prihlasovacích údajov až po pasy, bankové údaje atď.

Najlepšie na tom je, že k trezoru môžete pristupovať z akéhokoľvek zariadenia zadarmo. Všetko, čo uložíte, sa navyše synchronizuje so všetkými ostatnými zariadeniami.

Existuje ešte bezplatná verzia aplikácie LastPass?

256-bitové šifrovanie AES je dôležitým, ale nie jediným bezpečnostným opatrením, ktoré vám LastPass poskytuje. Získate aj bezpečnostný panel, ktorý analyzuje a poskytuje vám prehľad opakovane používaných a ľahko prelomiteľných hesiel. Môžete ich potom vylepšiť pomocou jeho generátora hesiel.

K dispozícii je dokonca aj funkcia monitorovania tmavého webu, ktorá vás upozorní v prípade úniku akýchkoľvek vašich údajov. Nehovoriac o tom, že je tu aj dvojfaktorové overovanie, takže ste v bezpečí.

Službu LastPass môžete získať už od 3,00 USD/mesiac. Ak si chcete správcu hesiel vyskúšať, k dispozícii je aj bezplatná verzia.

Všetky podrobnosti nájdete v našej podrobnej recenzii aplikácie LastPass.

Aký je rozdiel medzi bezplatnou a prémiovou verziou správcu hesiel LastPass?

Klady

 • Šifrovanie AES-256
 • Monitorovanie tmavého webu
 • Vynikajúci generátor hesiel
 • Núdzový prístup

Nevýhody

 • Žiadny živý chat
 • Škvrnitá povesť

9. Enpass – užívateľsky najprívetivejšie rozhranie

Je správca hesiel Enpass zadarmo?
Ukladanie v cloude:Nie
Bezplatná verzia:Áno
Zásuvné moduly prehliadača:Chrome, Firefox, Safari, Edge, Brave, Vivaldi
Aktuálna ponuka:🔥Získajte až 25% z ceny Enpass!🔥

Navštívte Enpass

Vďaka jednoduchému a prehľadnému rozhraniu, ktoré sa ľahko ovláda a používa, je Enpass ideálny, ak hľadáte jednoduchého správcu hesiel pre Chrome.

Vďaka jednoduchej integrácii do prehliadača Chrome bude Enpass vo vašom prehliadači alebo Chromebooku spustený za pár okamihov. Enpass nielenže uloží vaše heslá, aby ste si ich nemuseli pamätať, ale môžete si uložiť aj ďalšie každodenné údaje, ako sú informácie o platbách, adresa, občiansky preukaz a ďalšie.

Dá sa Enpass hacknúť?

Enpass tiež ponúka spoľahlivú ochranu vašich hesiel a údajov. K dispozícii je bezpečný generátor hesiel, ktorý vám umožní vytvoriť spoľahlivý výber hesiel, ktoré sa nedajú hacknúť, a kontrolný nástroj, ktorý vám umožní zistiť, či sú vaše súčasné heslá v poriadku. Každé vytvorené nové heslo sa tiež okamžite uloží do vášho trezora.

Servery Enpass sú plne šifrované šifrou AES-256 vojenskej triedy. Všetky svoje údaje môžete uzamknúť aj pomocou kombinácie hlavného kľúča a súboru kľúčov, takže sa k vám nedostane žiadny hacker.

Službu Enpass môžete používať bezplatne, ale len na počítači. Ak chcete získať prístup na iných zariadeniach, musíte si ho predplatiť alebo zvoliť jednorazovú platbu.

Ako si môžem stiahnuť Enpass?

Klady

 • Vynikajúci generátor hesiel
 • Šifrovanie na vojenskej úrovni
 • Jednoducho použiteľné rozhranie
 • Rozsah podporných príručiek

Nevýhody

 • Neponúka živý chat

Ako sme vybrali a otestovali týchto správcov hesiel

Existuje bezplatná verzia aplikácie 1Password?

Pri výbere najlepších správcov hesiel pre Chrome sme sledovali niekoľko kľúčových faktorov.

 • Spoľahlivé rozšírenie prehliadača Chrome. Toto je zrejmé, ale ak si vyberáte správcu hesiel pre Chrome, musí v prvom rade dobre spolupracovať s prehliadačom. Hľadajte jednoduchú inštaláciu, jednoduchý import hesiel a efektívne automatické vypĺňanie ako základné povinné prvky.
 • Funkčnosť. Čisté rozhranie, jednoduchá navigácia, spolupráca s mnohými zariadeniami a aplikáciami – nami odporúčaní správcovia hesiel sú všestranní a ich používanie je jednoduché.
 • Bezpečnosť. Potrebujete, aby vaše heslá a údaje boli nenapadnuteľné a bezpečné. Viacfaktorové overovanie takmer znemožňuje, aby sa do vášho trezora dostal niekto iný ako vy – aj keď má vaše hlavné heslo.
 • Šifrovanie. Štandardné rozšírenie Chrome neponúka šifrovanie hesiel a údajov. Hľadajte možnosť, ktorá má 256-bitové šifrovanie AES vojenskej úrovne alebo dokonca šifrovanie XChaCha20.
Je správca hesiel v prehliadači Chrome zadarmo?
 • Ďalšie funkcie. Špičkoví správcovia hesiel dokážu viac než len ukladať vaše údaje, ponúkajú funkcie, ako je skener tmavého webu, kontrola hesiel a v niektorých prípadoch aj zabudovaná VPN alebo platforma na súkromné správy.
 • Podpora zákazníkov. Najlepší správcovia hesiel vám vždy pomôžu s otázkami a problémami prostredníctvom telefonickej podpory, nepretržitého chatu alebo rozsiahlych online sprievodcov.

Ako si vybrať najlepšieho správcu hesiel Chrome

Pri výbere správcu hesiel pre prácu s prehliadačom Chrome by ste sa mali zamerať na výber funkcií, aby ste získali čo najlepšie skúsenosti. Samozrejme, musí fungovať so systémom Chrome, ale mali by ste tiež skontrolovať, s akými ďalšími aplikáciami a zariadeniami funguje – čím je kompatibilnejší, tým viac ho môžete využiť.

Je LastPass zadarmo?

Mali by ste si tiež vybrať správcu hesiel, ktorý má slušný balík ďalších funkcií. Chcete, aby vaše heslo a údaje boli čo najbezpečnejšie, preto sú veľmi užitočné audity hesiel, generátory hesiel a skenery tmavých webových stránok.

Musíte sa tiež uistiť, že sa vám páči, preto odporúčame vyskúšať si ich čo najviac. Keďže väčšina správcov hesiel ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí (ak nejde o úplne bezplatnú verziu), môžete ich všetky vyskúšať a zistiť, ktorý sa vám najviac páči, bez toho, aby ste museli minúť peniaze. Keď nájdete ideálnu aplikáciu s používateľským rozhraním, ktoré vám vyhovuje, môžete sa rozhodnúť a zaregistrovať sa.

Nakoniec skontrolujte, koľko súčasných pripojení správca hesiel ponúka. To znamená, koľko ľudí môže používať jeden účet.

Potrebujem vôbec správcu hesiel pre Chrome?

Ktoré bezplatné aplikácie na ukladanie hesiel sú bezpečné?

Áno, správcu hesiel pre Chrome potrebujete! Zapamätať si heslá nie je jednoduché, najmä preto, že sa odporúča mať pre každú stránku, na ktorú sa prihlasujete, iné zložité heslo. Príliš veľa ľudí používa pre každú stránku to isté staré, jednoduché heslo. Iste sa ľahko pamätá, ale vystavuje vás riziku hackerských útokov, krádeže údajov a počítačovej kriminality.

Tu prichádza na rad správca hesiel. Nielenže je to praktické miesto na ukladanie všetkých vašich hesiel, aby ste si ich nemuseli pamätať, ale správca hesiel dokáže aj vyhodnotiť vaše heslá a zistiť, či sú dostatočne silné, zmeniť ich na také, ktoré nikdy nebude možné hacknúť, a automaticky vyplniť všetko, do čoho sa budete potrebovať prihlásiť, aby ste sa nemuseli starať o zapamätanie si zložitého reťazca znakov.

Existuje dobrý bezplatný správca hesiel?

Aký je najlepší bezplatný správca hesiel pre Chrome?

Zo všetkých správcov hesiel, ktoré sme testovali, má NordPass najlepšiu bezplatnú verziu.

Bezplatná verzia aplikácie NordPass umožňuje ukladať neobmedzený počet hesiel, takže ak ju chcete používať len na tento účel, nikdy nebudete musieť aktualizovať bez ohľadu na to, koľko hesiel vytvoríte.

NordPass free tiež synchronizuje vaše heslá na všetkých vašich zariadeniach a dokonca umožňuje ukladať informácie o kreditných kartách a osobné poznámky.

Ktorý správca hesiel je najbezpečnejší?

Existujú však určité obmedzenia. Získate len jedno simultánne pripojenie, čo znamená, že je použiteľné len na jednom zariadení v danom čase. Keď si uvedomíte počet zariadení, ktoré denne používame – smartfón, tablet, notebook – je to vlastne dosť obmedzujúce a trochu otravné.

Ak však nechcete míňať peniaze a nevadí vám odhlásenie/prihlásenie pri každom prepnutí zariadenia, NordPass je najlepšia voľba.

Záver

Ktorý je najlepší správca hesiel na osobné použitie?

Celkovo je jasné, že správca hesiel je pre prehliadač Chrome dôležitým nástrojom. Pridanie správcu hesiel do prehliadača je jedným z rozšírení, ktoré zlepší váš online život – od posilnenia bezpečnosti hesiel až po ďalšie užitočné funkcie, s ktorými sa môžete hrať.

Nielenže si už nikdy nebudete musieť pamätať heslo (alebo frustrujúco klikať na odkaz “zabudol som heslo”), ale získate aj niekoľko bonusov. A v našom odporúčanom zozname si môžete vybrať z množstva špičkových možností, takže si každý nájde niečo pre seba.

Správcovia hesiel v prehliadači Chrome

Ak chcete len maximálne všestranný nástroj, vyberte si Keeper. Ide vám o maximálnu bezpečnosť? Vyberte si NordPass. Možno potrebujete správcu hesiel s integrovanou sieťou VPN, potom je pre vás určený Dashlane. Ak chcete využívať neobmedzené pripojenie, 1Password je to, čo hľadáte. Okrem toho, ak chcete jednoduchého správcu hesiel bez zbytočností, ktorý odvádza skvelú prácu, môžete si vybrať Enpass, a ak chcete len veľa možností automatického vypĺňania, vyberte si RoboForm. Ak sa vám to nepodarí, vďaka ponuke bezplatných verzií a záruk vrátenia peňazí si ich môžete vyskúšať a zistiť, ktorý z nich najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov