Solana’s $160 Breakout: Blíži sa?

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

Na prudko rastúcom trhu s kryptomenami zaznamenáva pozoruhodné zisky aj Solana (SOL), ktorá za jediný deň vzrástla o takmer 13 %, čím kopíruje dynamiku lídra v odvetví, Bitcoinu (BTC), a pripravuje sa na ďalší výrazný nárast ceny.

Zdá sa, že Solana na svojom hodinovom grafe vytvára býčiu vlajku a “rozhodujúce uzavretie nad úrovňou rezistencie 110 USD by mohlo byť katalyzátorom výrazného pohybu smerom nahor,” uviedol kryptoanalytik Ali Martinez v príspevku X z 9. januára.

Okrem toho Martinezova analýza naznačuje, že vzhľadom na pretrvávanie pozorovaného grafického obrazca by Solana mohla do konca mesiaca “smerovať k pôsobivému cieľu na úrovni 163 USD”, a to za predpokladu, že sa piatemu najväčšiemu kryptoaktu podľa trhovej kapitalizácie podarí udržať vystavaný grafický obrazec, ako naznačuje graf analytika.

Býčia vlajková formácia na hodinovom grafe Solana
Technická analýza: Býčia vlajka na Solane poukazuje na potenciálnu rally

Analýza ceny Solana

V čase vydania tejto správy sa cena Solany nachádzala na úrovni 101,65 USD, čo znamená 12,49 % nárast za posledných 24 hodín, 11,17 % prepad za predchádzajúci týždeň, no zároveň pozoruhodný 40,63 % nárast za posledný mesiac, ako je znázornené na posledných grafoch.

Rast ekosystému Solana - 600 000 aktívnych adries za mesiac
Ekosystému Solana sa darí: 600 000 nových adries za mesiac

Ekosystém Solana v podstate zažíva prudký nárast pozornosti, čo je zrejmé z prírastku približne 600 000 aktívnych adries len za jeden mesiac, ktorý podporujú jeho iniciatívy v oblasti decentralizovaných financií (DeFi) a trend meme mincí v rámci jeho platformy.

Okrem toho sa Solana v roku 2023 stala jedným z najvýraznejších výkonov na kryptografickej scéne, pričom v priebehu roka prudko vzrástla o pôsobivých 920 %, čo sa čiastočne pripisuje zvýšenému zapojeniu siete, ktoré posilnilo hodnotu jej ekosystému a dopyt po jej natívnom tokene SOL.

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov