Solana v roku 2023 vzrastie 7x, v roku 2023 exploduje o 400%!

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

Kryptoanalytik, ktorý pozorne sleduje trh, naznačuje, že konkurenčné digitálne aktívum k ethereu (ETH) vzrástlo od začiatku roka približne o 600 % a je pripravené na ďalší rast.

V nedávnej aktualizácii videa moderátor InvestAnswers, ktorý má na YouTube 458 000 odberateľov, tvrdí, že Solana (SOL), platforma inteligentných kontraktov, má napriek výrazným tohtoročným ziskom stále významný potenciál rastu.

Solana v roku 2023 vzrastie 7x
Solana Bull Run 2023

Analytik zdôrazňuje dominantné postavenie Solany, pričom sleduje podiel na celkovej trhovej kapitalizácii kryptografického trhu, ktorý pripadá na SOL. Podľa hostiteľa InvestAnswers očakáva, že dominancia SOL sa v ďalšom rozširovaní trhu zvýši na 3 %, čo signalizuje ďalšie možnosti rastu.

Pokiaľ ide o dominanciu SOLANA v tomto roku, [čo] ma odrovnalo, je, že sme na úrovni takmer 2,2 %. Historické maximum spoločnosti Solana na dominancii bolo asi 2,5 % alebo niečo podobné, takže sme opäť tak skoro, ale dominancia spoločnosti Solana ide hore.

Otázka znie: čo sa stane, ak trhová kapitalizácia [krypto] dosiahne 5 biliónov USD?
…V priebehu 18 mesiacov alebo 24 mesiacov, alebo možno aj roka, by sme mohli dosiahnuť trhovú kapitalizáciu 5 biliónov dolárov – veľa z toho bude samozrejme poháňať Bitcoin, ale očakávam, že dominancia SOL dosiahne aspoň 3 %. Otázka teda znie, ak [trhová kapitalizácia] CMC (kryptografického trhu) dosiahne 5 biliónov USD [a] dominancia SOL sa zvýši na 3 %, aká bude cena SOL?

Stratég pokračuje v projekcii potenciálnej ceny SOL, pričom uvažuje o celkovej trhovej kapitalizácii kryptografického trhu vo výške 5 biliónov USD a o dominancii SOL na úrovni 3 %. Podľa hostiteľa sa očakáva, že cena SOLANA dosiahne 363 USD.

Ak CMC dosiahne 5 biliónov USD, potom to znamená, že trhová kapitalizácia SOL sa zvýši na 150 miliárd USD a súčasná trhová kapitalizácia SOL je 31 miliárd USD, a to je 4,84-násobný [nárast] oproti stavu, v ktorom sme dnes. [Toto číslo vynásobené 75 dolármi by znamenalo, že cena [SOLANA] by dosiahla smiešnych 363 dolárov.

V čase písania tohto článku sa spoločnosť Solana obchoduje za 69,31 USD. Dosiahnutie ceny 363 USD by znamenalo pozoruhodné zhodnotenie o 423 %.

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov