Polygon’s Challenger Eyes 50% Boom & Cardano Ready to Rally

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

Analytik a obchodník Ali Martinez naznačuje, že technické ukazovatele pre dva altcoiny sú optimistické, keďže celková trhová kapitalizácia kryptomien dosahuje 19-mesačné maximum.

Počnúc konkurentom Polygonu (MATIC) Optimism (OP) Martinez informuje svojich sledovateľov na sociálnej platforme X, že tento kryptomenový projekt na 2. vrstve Etherea vytvoril na trojdňovom grafe vzostupný paralelný kanál a momentálne sa nachádza v “režime objavovania ceny”.

Vzostupný paralelný kanál vzniká vtedy, keď je cena aktíva ohraničená tromi paralelnými trendovými čiarami. Pohyb pod centrálnou líniou kanála sa vo všeobecnosti považuje za medvedí, zatiaľ čo pohyb nad ňou sa považuje za býčí.

“Vzhľadom na tento model by OP mohla zamieriť na hornú hranicu kanála a potenciálne sa zamerať na úroveň okolo 6 USD.”

Preskúmajte technické ukazovatele a analýzu trhu optimizmu
Polygon's Challenger – Optimism (OP)

K poslednej aktualizácii je cena Optimism na úrovni 3,81 USD, čo je približne o 57 % menej ako jej cieľová hodnota 6 USD.

Martinez, ktorý presunul pozornosť na Cardano (ADA), poznamenáva, že táto kryptoburza, ktorá je podľa trhovej kapitalizácie na ôsmom mieste, vytvorila na svojom štvorhodinovom grafe symetrický trojuholníkový obrazec. Martinez naznačuje, že Cardano by mohlo zažiť prudký nárast, ak sa mu podarí upevniť robustnú úroveň podpory nad 0,63 USD.

“Takýto pohyb [udržateľné zatvorenie sviečky nad 0,63 USD] spustí prielom, ktorý by mohol pripraviť pôdu pre rally ADA smerom k 0,78 USD.”

Cardano (ADA), ktoré sa podľa trhovej kapitalizácie nachádza na ôsmom mieste, vytvára na svojom štvorhodinovom grafe symetrický trojuholníkový obrazec
Vzor symetrického trojuholníka na grafe Cardano (ADA)

V súčasnosti sa Cardano obchoduje na úrovni 0,648 USD.

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov