Najlepšie blokátory reklám pre iPhone a iPad v roku 2023

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

Má iPhone zabudovaný blokátor reklám?

V iPhone je zabudovaný základný nástroj na blokovanie reklám. Nie je však taký účinný a spoľahlivý ako prémiový predplatený nástroj na blokovanie vyskakovacích okien, videoreklamy a ďalších.

Je bezpečné používať blokovače reklám na iPhone?

Áno, používanie spoľahlivého blokátora reklám v iPhone je úplne bezpečné. Odporúčame investovať do špičkových blokátorov reklám, aby ste mali istotu, že získate najlepšie skúsenosti a výsledky výkonu.

Umožňuje spoločnosť Apple blokovanie reklám?

Áno, spoločnosť Apple umožňuje používanie blokovačov reklám v telefónoch iPhone a iPadoch. Odporúčame vám však vybrať si spoľahlivého poskytovateľa, napríklad Total Adblock, aby boli reklamy blokované efektívne a aby ste používaním nedôveryhodného bezplatného blokátora reklám náhodou neinfikovali svoje zariadenie bezplatným škodlivým softvérom.

iPhony a iPady dokážu pri prehliadaní internetu blokovať veľmi jednoduché a zjednodušené reklamy. Na úplné zabezpečenie zariadenia a údajov to však jednoducho nestačí. Mnohé z reklám, s ktorými sa stretávame na webových stránkach, môžu byť hrozbou škodlivého softvéru, ktorý zabudované blokátory reklám nedokážu úspešne zablokovať.

Blokovanie reklám pre iPhone alebo iPad je najlepším nástrojom na boj proti týmto škodlivým reklamám. Spoľahlivý nástroj nielenže zablokuje bežné vyskakovacie okná alebo zastaví videoreklamy YouTube, ale dokáže zablokovať aj obrazové reklamy, sledovacie programy a iné. Okrem toho skutočne spoľahlivý blokátor reklám pomôže chrániť aj pred inými typmi kybernetických hrozieb.

Aby sme vám poskytli len tie najlepšie blokovače reklám pre iPhone alebo iPad, otestovali sme schopnosti poskytovateľov blokovať rôzne typy reklám, sledovačov a iných škodlivých hrozieb. Kontrolovali sme aj ďalšie funkcie, ktoré poskytovatelia ponúkajú, platformy, s ktorými sú kompatibilní, a cenu.

Ktorý je najlepší blokátor reklám pre iPhone a iPad?

5 najlepších blokátorov reklám pre iPhony a iPady na rok 2023

 1. Celkom AdBlock – celkovo najlepší blokátor reklám pre iPhone v roku 2023
 2. Surfshark CleanWeb – vynikajúci blokátor reklám s najlepšie hodnotenou VPN pre iPhone
 3. Atlas VPN SafeBrowser – blokátor reklám zameraný na mobilné zariadenia
 4. Proton VPN NetShield – cenovo výhodný blokátor reklám pre zariadenia iOS
 5. Avast Secure Browser – prispôsobiteľný blokátor reklám pre iPhone a iPad

Čo hľadať v najlepšom blokovači reklám pre iPhone a iPad?

Fungujú blokovače reklám v zariadení iPad?

Pri výbere najlepšieho blokátora reklám pre iPhone alebo iPad by ste mali hľadať:

 • Rôzne blokátory reklám. Či už ide o vyskakovacie okná, bannery, falošné priblíženia alebo iné reklamy, spoľahlivý blokátor reklám dokáže všetky tieto škodlivé reklamy zablokovať. Okrem toho sa webové stránky, na ktoré sa snažíte pristupovať, načítajú oveľa rýchlejšie, keď sú všetky tieto reklamy zablokované.
 • Blokátor sledovania. Niektoré blokovače reklám automaticky blokujú sledovacie zariadenia, iné umožňujú prispôsobiť túto voľbu. Vždy by ste však mali zvoliť možnosť zapnutia tejto funkcie a chrániť svoju aktivitu pri prehliadaní a zabezpečiť jej súkromie. Keďže sledovacie programy sledujú vaše pohyby online.
 • Funkcia bielej listiny. Tá umožňuje prispôsobiť, na ktorých webových stránkach sa budú zobrazovať reklamy. Je to užitočné najmä vtedy, keď chcete podporiť stránky svojich obľúbených tvorcov, takže môžete tieto stránky vylúčiť a potom na nich stále vidieť reklamy.
Funguje niektorý z blokátorov reklám v iPhone?
 • Kompatibilita s platformami. Najlepšie hodnotené blokátory reklám budú fungovať s rôznymi zariadeniami alebo prehliadačmi, pretože pravdepodobne vlastníte rôzne zariadenia, ktoré chcete chrániť pred škodlivými reklamami. Vyberte si teda poskytovateľov, ktorí podporujú rôzne operačné systémy a v ideálnom prípade majú aj rozšírenia pre prehliadače.

Najlepšie blokátory reklám pre iPhone – náš podrobný zoznam

Nájsť spoľahlivý blokátor reklám môže byť ťažké. Nemyslite si, že jediným účelom blokátora reklám je len odstránenie otravných vyskakovacích reklám, ktoré sa vám zobrazujú pri každom prehliadaní na iPhone alebo iPade.

Aký blokátor reklám odporúča spoločnosť Apple pre iPhone?

Pri prehliadaní internetu by ste si mali dávať pozor na oveľa viac vecí, ako sú sledovacie reklamy, škodlivé odkazy alebo spam. Preto sme vybrali a otestovali niektoré z najpopulárnejších blokátorov reklám a zostavili zoznam 5 najlepších blokátorov reklám pre iPhone.

Blokovače reklám v našom zozname zaisťujú vašu bezpečnosť online, pretože nielenže blokujú reklamy, ale chránia aj pred škodlivými odkazmi a stránkami, zabraňujú sledovaniu a ďalším hrozbám, ktorým čelíte počas prehliadania.

1. Total Adblock – najlepší blokátor reklám pre iPhone a iPad

Celkom Adblock - najlepší blokátor reklám pre iPhone a iPad
Bezplatná verzia:Áno (7-dňová bezplatná skúšobná verzia)
Blokovanie reklám v službe YouTube:Áno
Podporované platformy:Android, iOS, Chrome, Firefox, Safari, Opera a Edge
Aktuálna ponuka:🔥Získajte 75% z celkového Adblocku!🔥

Navštíviť Celkom AdBlock

Total Adblock je náš najlepšie hodnotený blokátor reklám, ktorý obsahuje širokú škálu filtrov, ktoré úspešne blokujú rôzne typy reklám. Okrem toho je súčasťou bezpečnostného balíka TotalAV, jedného z najlepších poskytovateľov antivírusových programov na trhu. Získate tak najlepšiu ochranu pred škodlivými a cielenými reklamami.

Vlastnosti: Získate funkciu Whitelisting, takže si môžete prispôsobiť, na ktorých stránkach chcete povoliť reklamy, pretože niektoré webové stránky sa bez reklám nenačítajú. Total Adblock má tiež filtre na ochranu súkromia, ktoré zabraňujú sledovaniu, sociálne médiá, bezpečnosť, na ochranu pred škodlivými adresami URL a spamom a ďalšie.

Celkom Adblock je náš najlepšie hodnotený blokátor reklám

Výsledky testov: Jediné reklamy, ktoré neboli zastavené, boli GIFy a statické obrázky. Počas ostatných testov tento blokátor reklám dokázal zablokovať aj neviditeľné sledovacie zariadenia. Napokon úspešne blokoval reklamy na YouTube v aplikácii a v prehliadači Safari, ktorý je zabudovaným prehliadačom iPhonu.

Kompatibilita: Kompatibilita: Total AdBlock môžete získať stiahnutím z App Store. Má rozšírenie pre Safari, ktoré vám umožní prispôsobiť spôsob, akým prehliadač funguje. Taktiež, aj keď neexistuje aplikácia pre macOS, má rozšírenia prehliadača, ktoré fungujú so Safari, Chrome, Edge a ďalšími.

Ako nainštalovať sieť VPN do smerovača

Cena: Celkové predplatné AdBlocker Premium stojí 2,42 USD/mesiac. Okrem toho je k dispozícii 14-dňová záruka vrátenia peňazí a 7-dňová bezplatná skúšobná verzia. Prípadne si môžete zakúpiť balík TotalAV Total Security za 49,00 USD/rok a získať blokátor reklám spolu s antivírusovým balíkom.

Viac informácií o celom bezpečnostnom balíku nájdete v našej recenzii antivírusového programu TotalAV.

Celkom Adblock

Klady

 • Obsahuje funkciu Whitelisting
 • Blokuje reklamy v službe YouTube
 • Kompatibilný s väčšinou prehliadačov
 • Má filtre na blokovanie reklamy
 • Bezplatná verzia

Nevýhody

 • Neblokuje reklamy GIF ani statické obrázky

2. Surfshark CleanWeb – vynikajúci blokátor reklám s najlepšie hodnotenou VPN pre iPhone

Surfshark CleanWeb - vynikajúci blokátor reklám
Bezplatná verzia:Áno (7-dňová bezplatná skúšobná verzia)
Blokovanie reklám v službe YouTube:Áno
Podporované platformy:Chrome, Firefox, Edge, Windows, macOS, Linux, Android, iOS, FireTV, Android TV
Aktuálna ponuka:🔥84% VYPNUTIE Surfshark CleanWeb 2.0 + 2 mesiace ZADARMO!🔥

Navštíviť Surfshark Adblock

Surfshark je vynikajúci a bezpečný poskytovateľ VPN s najvyšším hodnotením, ktorý je vybavený blokátorom reklám s názvom CleanWeb. Surfshark CleanWeb nielenže blokuje škodlivé reklamy a škodlivý softvér, ale tento nástroj tiež zlepší váš zážitok z prehliadania online, zrýchli prehliadanie a ochráni vaše citlivé informácie online.

Ako používať VPN?

Vlastnosti: Surfshark CleanWeb blokátor reklám šetrí vaše mobilné dáta a skracuje čas načítania pre plynulejšie prehliadanie. Pomocou blokátora reklám môžete tiež blokovať reklamy, vyskakovacie okná, bannery, videoreklamy, vyskakovacie okná so súhlasom cookie, sledovacie programy a malvér. Okrem toho je k dispozícii obchádzkový zoznam, pomocou ktorého si môžete vybrať, ktoré stránky vám môžu zobrazovať reklamy.

Surfshark CleanWeb - vynikajúci blokátor reklám s najlepšie hodnotenou sieťou VPN pre iPhone

Výsledky testov: Surfshark CleanWeb získal v teste AdBlock vysoké skóre. Tento poskytovateľ neblokuje nástroje Google Analytics, súbory GIF, statické obrázky a neprešiel testami monitorovania chýb. Úspešne však chránil pred sledovacími reklamami, neviditeľnými sledovačmi a blokoval reklamy YouTube v aplikácii a prehliadači.

Kompatibilita: Surfshark je kompatibilný so všetkými populárnymi operačnými systémami a FireTV. Rozšírenie prehliadača CleanWeb je k dispozícii v prehliadačoch Chrome, Firefox a Edge.

Cena: Surfshark ad blocker je súčasťou cenovo veľmi výhodného balíka VPN. Celé predplatné stojí len 2,05 USD/mesiac, poskytuje neobmedzené súčasné pripojenie a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí bez rizika.

Ak sa chcete dozvedieť viac o bezpečnostnom balíku, ktorý obsahuje blokátor reklám, pozrite si našu recenziu Surfshark One.

Surfshark je vynikajúci a bezpečný poskytovateľ VPN s najvyšším ratingom

Klady

 • Úspora mobilných dát
 • Blokuje reklamy YouTube v aplikácii a prehliadači
 • Kompatibilita s rôznymi platformami
 • Zoznam obchvatov
 • Zvyšuje rýchlosť internetového pripojenia

Nevýhody

 • Funguje len s pripojením VPN

3. Atlas VPN SafeBrowser – blokátor reklamy zameraný na mobilné zariadenia

Atlas VPN SafeBrowser - blokovanie mobilnej reklamy
Bezplatná verzia:Nie (iba VPN má bezplatnú verziu)
Blokovanie reklám v službe YouTube:Áno
Podporované platformy:Android, iOS, macOS a Windows
Aktuálna ponuka:🔥81% VYPNUTIE Atlas VPN SafeBrowse!🔥

Navštíviť Atlas VPN

Atlas VPN ponúka jeden z najspoľahlivejších blokátorov reklám pre váš iPhone alebo iPad s funkciou SafeBrowser. Tento blokátor reklám ochráni vaše údaje online a zabezpečí vás pred škodlivými reklamami, malvérom, phishingovými útokmi a ďalšími kybernetickými hrozbami.

Vlastnosti: SafeBrowser sa dodáva s predplatným VPN a na svoju činnosť vyžaduje pripojenie k VPN. Blokátor reklám vás ochráni pred malvérom, phishingom, cryptojackingom a ďalšími. Zabráni tiež návštevníkom v návšteve škodlivých webových stránok. Okrem toho zobrazí zoznam všetkých sledovacích zariadení, ktoré boli zaznamenané a zablokované.

Výsledky testov: Tester AdBlock označil Atlas VPN Safe Browser za spoľahlivú možnosť. Tento poskytovateľ neprešiel testami nástrojov Google Analytics, GIFov, flashových bannerov a monitorovania chýb. Ponúka však čiastočné blokovanie sledovacích reklám a neviditeľných sledovacích zariadení a úspešne blokuje reklamy YouTube v aplikácii a prehliadači Safari.

Atlas VPN ponúka jeden z najspoľahlivejších blokátorov reklám

Kompatibilita: Aplikáciu Atlas VPN môžete získať na zariadeniach so systémami iOS, macOS, Android a Windows. Nie sú k dispozícii žiadne rozšírenia pre prehliadače.

Cena: Aby ste získali funkciu SafeBrowser, musíte si vybrať prémiové platené predplatné Atlas VPN, ktoré stojí 2,05 USD/mesiac. S jedným predplatným môžete pokryť neobmedzený počet zariadení a získate aj 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Viac informácií o celom balíku funkcií nájdete v našej podrobnej recenzii Atlas VPN.

Klady

Atlas VPN
 • Blokuje reklamy v službe YouTube
 • Chráni pred škodlivým softvérom
 • Dodáva sa so sieťou VPN
 • Zoznamy zistených a zablokovaných sledovacích zariadení

Nevýhody

 • Žiadny biely zoznam
 • Žiadne rozšírenia prehliadača

4. Proton VPN NetShield – cenovo výhodný blokátor reklám pre zariadenia iOS

Proton VPN NetShield
Bezplatná verzia:Nie (iba VPN má bezplatnú verziu)
Blokovanie reklám v službe YouTube:Áno
Podporované platformy:Android, iOS, Linux, macOS a Windows
Aktuálna ponuka:🔥Získajte až 50% VYPNUTIE Proton VPN NetShield!🔥

Navštívte ProtonVPN

Ďalší spoľahlivý blokátor reklám pre zariadenia so systémom iOS sa dodáva s predplatným siete Proton VPN a nazýva sa NetShield. Ide o skvelú funkciu na blokovanie reklám a sledovacích zariadení, prevenciu pred hrozbami malvéru a prehliadanie služby YouTube bez reklám.

Vlastnosti: NetShield je zabudovaná funkcia blokovania reklamy v sieti Proton VPN. Blokuje reklamy, sledovacie programy a hrozby malvéru, spolupracuje s blokovaním DNS a zvyšuje rýchlosť prehliadania. Nie je tu veľa možností prispôsobenia, ktoré by ste mohli urobiť, aby ste rozhodli, na ktorých stránkach sa ešte môžu zobrazovať reklamy.

Proton VPN NetShield vynikajúci blokátor reklám

Výsledky testov: Tento nástroj sme testovali pomocou testera AdBlock a výsledky boli pôsobivé. Jedinými problematickými bodmi boli nástroje Google Analytics, GIFy a statické obrázky a testy monitorovania chýb, v ktorých tento blokátor reklám neuspel. Takisto s blokátorom reklám Proton VPN budete môcť v aplikácii blokovať iba reklamy YouTube.

Kompatibilita: Žiaľ, nie sú k dispozícii žiadne rozšírenia prehliadača. Táto sieť VPN je teda kompatibilná len so zariadeniami so systémami Windows, macOS, Linux, Android a iOS ako aplikácia.

Cena: NetShield sa dodáva s predplatným siete Proton VPN, ktoré umožňuje 10 simultánnych pripojení len za 4,99 USD/mesiac. Okrem toho získate aj 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, aby ste si tento produkt mohli bezpečne vyskúšať.

Proton VPN Ad Blocker

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto poskytovateľovi VPN, prejdite na našu recenziu Proton VPN.

Klady

 • Pracuje s blokovaním DNS
 • Zablokovanie reklám YouTube v aplikácii
 • Zvyšuje rýchlosť prehliadania
 • Blokuje reklamy, sledovacie programy a škodlivý softvér

Nevýhody

 • Žiadne rozšírenie prehliadača
 • Žiadny biely zoznam

5. Avast Secure Browser – prispôsobiteľný a funkčne bohatý blokátor reklám pre iPhone a iPad

Avast Secure Browser - prispôsobiteľný a funkčne bohatý blokátor reklám
Bezplatná verzia:Áno
Blokovanie reklám v službe YouTube:Áno
Podporované platformy:Android, iOS a Windows
Aktuálna ponuka:🔥Získajte Avast AntiTrack, teraz 54,99 USD/rok!🔥

Navštíviť Avast Secure Browser

Blokátor reklám Avast je vybavený funkciou Zabezpečený prehliadač. Ide o prispôsobiteľný blokátor reklám, ktorý umožňuje nielen zvoliť prísnosť blokovania reklám, ale aj prispôsobiť, na ktorých stránkach chcete reklamy zobrazovať.

Vlastnosti: Avast Secure Browser funguje na základe blokovania reklám skriptom. Môžete si prispôsobiť režimy blokovania – základné, vyvážené a prísne blokovanie. Získate aj funkciu Whitelisting, ktorá vám umožní vybrať, ktoré stránky vám môžu zobrazovať reklamy, webový štít, zabezpečený DNS cez TLS a ďalšie.

Blokovanie reklám v prehliadači Avast Secure Browser pre iPhone a iPad

Výsledky testov: Počas testovania AdBlock bol Avast hodnotený veľmi vysoko v režimoch Balanced aj Strict. Tento blokátor reklám však nedokázal blokovať monitorovanie chýb, zápasil s pop-unders a reklamami s priamymi odkazmi. Taktiež neblokoval reklamy na YouTube v prehliadači.

Kompatibilita: Avast Safe Browser je kompatibilný len s rôznymi verziami operačných systémov vrátane macOS, iOS, Android a Windows. Nie sú k dispozícii žiadne rozšírenia prehliadača, ktoré by ste mohli používať, pretože blokátor reklám funguje len v prehliadači Avast Safe Browser.

Cena: Môžete si zaobstarať obmedzenú bezplatnú verziu alebo investovať do plateného predplatného, ktoré stojí 4,58 USD ročne. Okrem toho získate 30-dňovú záruku vrátenia peňazí bez rizika.

Viac informácií o ďalších funkciách antivírusového programu Avast nájdete v našej recenzii antivírusového programu Avast.

Zabezpečený prehliadač Avast

Klady

 • Prispôsobiteľné režimy blokovania reklám
 • Funkcia bielej listiny
 • Reklamy blokujúce skripty
 • Antivírusový softvér

Nevýhody

 • Neblokuje reklamy YouTube v prehliadači
 • Funguje iba s prehliadačom Avast Secure Browser
 • Žiadne rozšírenia prehliadača

Ako sme vybrali a otestovali blokátory reklám pre iPhone

Umožňuje spoločnosť Apple blokovanie reklám?

Aby sme vybrali len tie najlepšie blokovače reklám pre váš iPhone alebo iPad, vykonali sme niekoľko testov, aby sme sa uistili o schopnostiach týchto nástrojov. Tu sú hlavné body:

 • Nezávislé testovanie. Poskytovateľov sme testovali pomocou nástroja AdBlocker Tester (adblocker-tester.com), aby sme zistili, ako dobre blokujú rôzne reklamy.
 • Vnútorné testovanie. Poskytovateľov sme testovali tak, že sme na webovú stránku vložili množstvo rôznych typov reklám vrátane vyskakovacích okien, push oznámení, videoreklam a ďalších.
 • Blokovanie sledovania reklám. Na stránke coveryourtracks.org sme skontrolovali 3 hlavné body: blokovanie sledovacích reklám, blokovanie neviditeľných reklám a ochranu pred odtlačkami prehliadača. Tieto funkcie umožňujú inzerentom ľahšie vás identifikovať, preto bolo dôležité vybrať len tie blokátory, ktoré dokážu týmto reklamám zabrániť.
Má Safari pre iOS blokovanie reklám?
 • Blokovanie reklamy v sociálnych médiách. Či už išlo o YouTube, Facebook alebo iné sociálne médiá, vybrali sme blokovače reklám, ktoré dokázali blokovať videoreklamy, vyskakovacie okná a iné.
 • Kompatibilita. Spoľahlivý blokátor reklám bude fungovať na viac ako len jednom zariadení. Preto sme vybrali len tie blokátory reklám, ktoré pokrývajú rôzne operačné systémy. Ponúka aj rozšírenia prehliadača pre čo najlepší používateľský zážitok.
 • Vlastnosti. Najlepšie hodnotené blokátory reklám musia nielen blokovať otravné vyskakovacie okná, ale ponúkať aj ďalšie funkcie. Vybrali sme tie, ktoré poskytovali funkciu Whitelisting, aby sme prispôsobili, ktoré stránky vám ešte môžu zobrazovať reklamy. Okrem toho, či blokujú reklamy na úrovni DNS alebo skriptu, pričom úroveň skriptu je lepšia možnosť, alebo ako ľahko sa dajú prispôsobiť.

Prečo potrebujete blokovať reklamy v iPhone?

5 najlepších blokátorov reklám pre iPhone a iPad

Tu vám predstavíme najdôležitejšie dôvody, prečo by ste mali blokovať reklamy na iPhone:

 • Zrýchlenie načítavania webových stránok. Blokovače reklám zabránia tomu, aby váš prehliadač sťahoval škodlivé, nevyžiadané skripty, adware alebo dokonca škodlivý softvér, ktorý môže oneskoriť rýchlosť vášho pripojenia.
 • Zabezpečte svoju činnosť online. Môžete sa stretnúť so škodlivými reklamami, ktoré môžu byť zamerané na citlivé informácie. Pomocou blokovača reklám môžete tieto reklamy zablokovať, a tak si užívať bezpečnejšie prehliadanie.
 • Zabráňte neželaným reklamám. Blokovanie reklám online môže byť kontroverzné, ale ako používateľ by ste mali mať kontrolu nad obsahom, s ktorým komunikujete alebo ktorý vám je vnucovaný.
 • Šetrite batériu iPhonu a mobilné dáta. Stránky, ktoré sú plné reklám, sa budú načítavať oveľa dlhšie a na ich fungovanie bude vaše zariadenie potrebovať viac energie. Odstránením reklám si načítanie bude vyžadovať menej energie a mobilných dát.
Najlepšie blokátory reklám pre iPhone a iPad

Ako blokovať reklamy v službe YouTube v zariadeniach iPhone a iPad

Reklamy v službe YouTube patria k najčastejšie sa vyskytujúcim reklamám v našom každodennom živote. Pri takom množstve aktívnych používateľov, ktorí sa hrnú na platformu YouTube, nie je prekvapením, že mnohé spoločnosti sa tam snažia inzerovať a na oplátku vynakladajú veľké finančné prostriedky na to, aby sa ich produkty objavili pred virálnymi videami.

Smutné však je, že väčšina videoreklam v službe YouTube je nezmyselná, spamová, škodlivá a pre používateľov otravná. Najhoršie je, že niektoré z týchto reklám sa nedajú preskočiť, takže nakoniec zostanete pri sledovaní, ak máte šťastie, zbytočného 30-sekundového videa.

Ako blokovať reklamy v zariadeniach iPhone a iPad

Preto je vyhľadanie najlepšieho blokátora reklám YouTube pre váš iPhone populárnou otázkou. Po nainštalovaní spoľahlivého blokátora reklám si tak môžete vychutnať videá bez reklám v aplikácii YouTube a v prehliadači.

Blokovanie reklám v službe YouTube nie je až také zložité. Stačí si zaobstarať spoľahlivý blokátor reklám. Náš najlepší návrh na najlepší blokátor reklám na YouTube pre iPhone je TotalAdblock. Tohto poskytovateľa sme testovali a môžeme vás ubezpečiť, že funguje s verziou aplikácie a prehliadačom Safari a úspešne blokuje videoreklamy.

Potom už len stačí postupovať podľa nášho návodu na povolenie blokovania obsahu v zariadeniach so systémom iOS a máte to – príjemné streamovanie YouTube bez reklám!

Funguje Adblock Plus v systéme iOS?

Ako zapnúť blokovanie reklám v zariadeniach iPhone a iPad

Ak chcete blokovať reklamy pri používaní iPhonu alebo iPadu, musíte urobiť niekoľko ďalších krokov, než len stiahnuť blokátor reklám. Aby to fungovalo, musíte v zariadení povoliť blokovanie obsahu.

Nemusíte sa obávať, pripravili sme pre vás rýchly a prehľadný návod, ako blokovať reklamy v zariadení so systémom iOS. Všetko, čo musíte urobiť, je postupovať podľa týchto krokov:

 1. Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu na blokovanie reklám z obchodu App Store. Naším najlepším návrhom je TotalAdblock.
 1. Otvorte Nastavenia systému iOS.
 2. Vyhľadajte a kliknite na Safari.
Ako môžem v systéme iOS zablokovať reklamy v celom systéme?
 1. V závislosti od modelu iOS prejdite na položku Rozšírenia alebo Blokátory obsahu.
 1. Zapnite všetky blokátory obsahu.
 1. Teraz si môžete na iPhone užívať prehliadanie bez reklám!

Sú bezplatné blokovače reklám pre iPhone bezpečné?

Neodporúčame vyberať bezplatné blokovače reklám pre iPhone. Mnohé bezplatné blokátory reklám môžu byť samy o sebe malvérom. Okrem toho väčšina z nich môže zlyhať pri blokovaní vyskakovacích okien, bannerov a videoreklamy na YouTube, ktoré môžu plytvať vašou drahocennou šírkou pásma a energiou batérie.

Preto by ste mali radšej investovať do plateného blokátora reklám. Výberom spoľahlivého poskytovateľa si môžete byť istí, že nebude zhromažďovať vaše údaje s úmyslom predať ich tretím stranám.

Prečo AdBlock nefunguje na iPhone?

Okrem toho platené predplatné spoľahlivejšie blokuje reklamy vrátane vyskakovacích okien alebo napríklad videoreklamy YouTube. Je tiež veľmi nepravdepodobné, že by infikovali vaše zariadenie škodlivým softvérom.

Okrem toho získate veľa možností prispôsobenia a prístup k tímu zákazníckej podpory v prípade akýchkoľvek problémov. Preto je lepšie investovať do plateného blokátora reklám pre celkovo bezpečnejší a lepší zážitok z používania online.

Namiesto bezplatného blokátora reklám vám odporúčame vybrať si Total Adblock – našu aplikáciu číslo jeden. Ide o najbezpečnejší a najspoľahlivejší blokátor reklám. Nielenže blokuje množstvo rôznych reklám, ale tiež odstraňuje sledovacie zariadenia na ochranu vašich informácií online, zlepšuje čas načítania stránky a šetrí vaše mobilné dáta a výdrž batérie iPhonu.

Stojí Total Adblock pre iPhone za to?

Záver

Blokovače reklám nie sú užitočné len na boj proti otravným vyskakovacím oknám alebo otravným videoreklam v službe YouTube. Sú tiež skvelým nástrojom na ochranu pred škodlivými online hrozbami zameranými na vaše zariadenie iOS a vaše osobné údaje.

Total Adblock je momentálne najlepšie hodnotený blokátor reklám pre iPhone a iPad. Podporuje rôzne operačné systémy a rozšírenia prehliadača, úspešne blokuje rôzne typy reklám vrátane reklám na sociálnych sieťach a videoreklam na YouTube. Celkovo ide o jeden z najbezpečnejších a najvýkonnejších blokátorov reklám pre iPhone, ktoré sú momentálne na trhu.

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov