Kedy altcoiny dosiahnu 1 bilión dolárov? Expert na kryptografiu upúšťa od predpovede

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

Uprostred prevládajúceho oživenia v širšom sektore kryptomien sa segment altcoinov nenachádza na tejto vzostupnej trajektórii výnimkou. V súčasnosti sa trhová kapitalizácia altcoinov odolne drží nad kľúčovou hranicou, čo neuniklo bystrému oku kryptoanalytika Michaëla van de Poppeho.

Podľa jeho postrehov, vyložených v rozsiahlom príspevku z 30. januára, celková trhová kapitalizácia kryptomien, s výnimkou Bitcoinu (BTC), prekročila významný míľnik 675 miliárd USD. Van de Poppe je optimistický, pokiaľ ide o trajektóriu, a očakáva trvalý pohyb smerom nahor k vytúženej hranici 1 bilióna USD, prípadne aj prekročenie 1,25 bilióna USD v priebehu nasledujúcich dvoch až štyroch mesiacov.

Najsilnejšie altcoiny

Van de Poppeho postrehy sa ponárajú hlbšie do dynamiky altcoinového trhu, pričom zdôrazňuje pozoruhodný posun, keďže úspešne dobýva späť 200-týždňový kĺzavý priemer (MA) a premieňa niekdajšiu rezistenciu na úrovni približne 675 miliárd USD na podporný základ. Tento strategický manéver pripravil pôdu pre vzostupný trend, pričom ďalšie úrovne rezistencie

identifikované expertom na obchodovanie s kryptomenami sú umiestnené na úrovni približne 1 bilióna USD a 1,257 bilióna USD.

V rámci tohto dynamického altcoinového prostredia vykazujú niektoré kryptomeny väčšiu odolnosť a silu ako iné. Ukážkovým prípadom je Polygon (MATIC), ktorý vykazuje robustné technické a fundamentálne ukazovatele. Napriek tomu, že v predchádzajúcom roku čelil problémom, MATIC sa usiluje zdvojnásobiť svoju cenu a zameriava sa na rozpätie od 1,25 do 1,50 USD.

Okrem toho Ethereum (ETH), vedúci altcoin podľa trhovej kapitalizácie, nedávno dosiahol míľnik, keď prvýkrát od októbra 2022 prekonal Bitcoin. Súčasne zvýšená aktivita na trhu s derivátmi pre Ethereum naznačuje potenciálne preskupenie kapitálových tokov, ako sa uvádza v najnovšej správe spoločnosti Glassnode.

Vo veľkom meradle trh s altcoinmi spoločne vykazuje pozoruhodnú odolnosť, čo posilňuje van de Poppeho pozitívne prognózy budúcich ziskov. Treba však poznamenať, že prostredie kryptomien je dynamické a podlieha rýchlym zmenám. Obozretný prístup ako taký zahŕňa vykonanie dôkladného prieskumu pred prijatím investičných rozhodnutí.

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov