Crypto Insider premieňa $1,000 na $1 Million za 3 hodiny

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov

Rally na kryptografickom trhu 2024 vykazovala typické znaky býčieho trhu. Patrí k nim vydávanie nových mincí, nové historické maximum Bitcoinu a mnoho príbehov o rýchlom budovaní bohatstva.

Jeden z nedávnych úspešných príbehov sa objavil 6. júna. Údaje od spoločnosti Solscan odhalili, že istý insider kúpil viac ako 190 miliónov tokenov Hulkamania (HULK). Išlo o 19 % celkovej ponuky a stálo to len 7,1 Solana (SOL), ktorý mal v tom čase hodnotu 1 200 USD.

V priebehu troch hodín zasvätenec predal tokeny HULK za viac ako 5 760 SOL, čo je takmer 1 milión USD. Podľa Lookonchain sa tento obchod vrátil o viac ako 81 000 %, čím investícia narástla približne 812-krát.

Tento masívny výpredaj prepadol cenu tokenu HULK približne o 85 %.

Masívny predaj peňazí znížil cenu tokenov HULK o približne 85 %

Token ďalej klesal a záhada sa prehĺbila, keď Hulk Hogan na Instagrame vyhlásil, že jeho účet X bol hacknutý. Vyzval fanúšikov, aby ignorovali všetky príspevky súvisiace s kryptomenami.

Solana naďalej priťahuje nové projekty

V roku 2024 bola Solana obľúbeným blockchainom pre nové kryptomeny. Jeho konzistentný uptime, škálovateľnosť a nákladová efektívnosť ho robia atraktívnym. Značné nadšenie si získal aj token Solana (SOL).

Koncom roka 2023 cena SOL vyskočila z približne 20 dolárov v októbri na viac ako 100 dolárov na Nový rok. Jeho silná výkonnosť pokračovala aj v roku 2024 a dnes dosiahla úroveň 171,76 USD. Tento nárast odráža 69 % nárast od začiatku roka.

Cena SOL vyskočila z približne 20 USD na viac ako 100 USD.

Vzostupy a pády býčieho trhu s kryptomenami

Napriek mnohým úspešným obchodom je na trhu s kryptomenami stále rozhodujúca opatrnosť. Býčí trh v roku 2024 zaznamenal aj množstvo nešťastných náhod a podvodov.

Napríklad člen tímu, ktorý stojí za meme coinom Slerf (SLERF), krátko po spustení nešťastnou náhodou spálil investície v hodnote 10 miliónov dolárov. Medzitým sa zdalo, že tím stojaci za CondomSol vykonal klasický podvod s koberčekom.

Začiatočník

Sprievodca kryptomenami pre začiatočníkov

Stredne

Stredne pokročilý sprievodca kryptomenami

Expert

Správy o kryptomenách pre expertov